خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تصویب واگذاری زمین به پیمانکار پروژه احداث خط مترو تهران- پرند/اتمام پروژه ایستگاه مترو پرند تا پایان سال

خبر یزد - بالاخره پس از ۲ ماه و اندی انتظار، صورتجلسه واگذاری بخشی از اراضی شهر جدید پرند به پیمانکاران ساخت و تجهیز ایستگاه مترو این شهر، به امضاء مشترک مدیران عامل شرکت مترو تهران و شرکت عمران شهر جدید پرند رسید تا فرآیند تامین منابع مالی کارهای باقی‌مانده این پروژه مهم عمرانی وارد مرحله جدیدی شود.

کاشت درخت برای تولد هر نوزاد توسط شهرداری ارزشمند است/ ورود جدی دولت به موضوع جمعیت

خبر یزد - دبیر ستاد جمعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اینکه شهرداری برای تولد هر نوزاد یک درخت کاشته اقدام ارزشمندی است که در آینده برای آن نوزاد بار معنایی و هویتی زیبایی خواهد داشت و امیدواریم این کار ادامه داشته باشد.

گروه دوام، ابزار مردم برای ارتقای ایمنی است/ مدیریت بحران جای سیاسی‌کاری نیست

خبر یزد - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مراسم انتصاب سرپرستان ادارات معاونت «بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه‌پذیر» این سازمان از اداره‌ی محلی مدیریت بحران به عنوان شاخصی برای توسعه‌یافتگی نام برد و یادآور شد: در صورتی که بحرانی در یک نقطه یا منطقه کوچک اتفاق بیفتد و در همان منطقه نیز مدیریت شود، این نشان‌دهنده پیشرفته بودن مدیریت بحران است.

اجتماع بزرگ نوجوانان غرب تهران در پویش سلام فرمانده

خبر یزد - پویش «سلام فرمانده» در ادامه فعالیت خود به میزبانی شهرداری منطقه ۲۲ تهران، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ در محوطه غربی دریاچه شهدای خلیج فارس با حضور کودکان و نوجوانان دهه هشتاد و نودی با اجرای این سرود برگزار شد.

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران

خبر یزد - چهارمین نمایشگاه خودرو تهران بعد از ۳ سال وقفه به خاطر شیوع کرونا، با حضور ۲۵ شرکت خودروساز داخلی و چند شرکت مونتاژ کننده خودرو آغاز به کار کرد و تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین‌ المللی شهر آفتاب، پذیرای عموم مردم و علاقه‌مندان به صنعت خودرو خواهد بود.

مسیر تهرانی‌ها ۷۲۳ کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود

خبر یزد - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اصلاح ۹۸ تقاطع ناقص در بزرگراه‌های تهران خبر داد که با این اصلاح مسیر تهرانی‌ها، ۷۲۳ کیلومتر کمتر می‌شود.

لزوم توجه به نقش موثر و ارزشمند روابط عمومی در انعکاس عملکرد سازمان‌ها

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۹ همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور در این اداره، طی نشستی صمیمی با مدیر و کارکنان روابط عمومی منطقه دیدار و از زحمات آنها تقدیر کرد.

"اعتمادسازی” و" تقویت سرمایه اجتماعی " از مهم‌ترین وظایف کلیدی روابط عمومی است

خبر یزد - شهردار منطقه ۲ در مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی اظهار کرد: “اعتمادسازی” و “تقویت سرمایه اجتماعی” در میان شهروندان دو وظیفه کلیدی روابط عمومی ها در شهرداری است.

حبوبات در میادین ۲۷ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است

خبر یزد - بر اساس نرخنامه جدید قیمت انواع حبوبات در میادین میوه و تره بار تهران، قیمت حبوبات در این مراکز به طور متوسط ۲۷ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر است.

توضیح در مورد بخشنامه اخیر شهردار تهران|نظارت مستقیم آتش‌نشانی بر ساختمان‌های بیش از ۶ طبقه پابرجاست

خبر یزد - مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام کرد براساس بخشنامه اخیر شهردار تهران، نظارت بر ایمنی ساختمان‌های بالاتر از ۶ طبقه همچنان به شکل مستقیم از سوی سازمان آتش‌نشانی انجام می‌شود اما برای افزایش ایمنی ساختمان‌های در حال ساخت زیر ۶ طبقه فرایند نظارت باید براساس ضوابط سازمان باشد و نقشه‌های ساختمانی از سوی آتش نشانی تأیید شود.

معابر پایتخت سالانه به یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار تن آسفالت نیاز دارد/تلاش برای ارتقای بازدهی و افزایش میزان تولید ماهیانه آسفالت

خبر یزد - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای افزایش میزان تولید ماهانه آسفالت به ۴۲۰۰ تن خبر داد.

کارکنان خدوم؛ ماموران ۱۳۷

خبر یزد - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

تصاویر زشت‌ترین‌ شهرهای دنیا | این شهرها چه ویژگی‌هایی دارند؟

خبر یزد - شهرهای بزرگ و کوچک متعددی در سراسر جهان وجود دارند که به دلیل نبود زیر ساخت‌های مناسب شهری، کمبود فضای سبز کافی و پراکندگی در ساخت شهری ظاهری زیبا ندارند، اما تعدادی از شهرها در این زمینه گوی سبقت را از دیگران ربوده‌اند.

قرار خدمت؛ منطقه یک

خبر یزد - ظهر دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی در نهمین برنامه از پویش «قرار خدمت»، به همراه مدیران ارشد شهرداری به منطقه یک رفت و در بخش نخست این برنامه از پروژه های منطقه بازدید کرد.

حضور زاکانی در میان رانندگان معترض اتوبوس/تشکیل کمیته شش‌نفره برای بررسی افزایش حقوق‌ها

خبر یزد - شهردار پایتخت به محض اطلاع از اعتصاب رانندگان اتوبوسرانی در ساختمان شرکت واحد اتوبوسرانی به محل مذکور رفت و در جمع رانندگان گفت: درباره نهادهای عمومی که شهرداری یکی از آن‌هاست، تصمیمی گرفته نشده است.

پسماند خشک تحویل دهید، تحت پوشش بیمه قرار بگیرید

خبر یزد - معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از راه‌اندازی سه واحد پسماند بیمه در پایتخت خبر داد و گفت: از این پس شهروندان تهرانی می‌توانند در ازای تحویل پسماند خشک به غرف مربوطه، از پوشش بیمه‌ای برخوردار شوند.

بازدید مدیران شهری منطقه ۲۱ و راه آهن جمهوری اسلامی از مسیر احداثی اتوبوس ریلی

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۱ با همراهی معاونین فنی و عمران و حمل ونقل و ترافیک این منطقه، مدیرکل دفتر مهندسی و تاسیسات زیربنایی راه آهن و معاون راه آهن تهران از مسیر احداث اتوبوس ریلی بازدید کرد.

مرغ و تخم‌مرغ در میادین زیرنظر شهرداری پایین‌تر از قیمت سطح شهر توزیع می‌شود

خبر یزد - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین مرغ در پایتخت نداریم، اعلام کرد:قیمت خرده فروشی مرغ در میادین زیر نظر شهرداری کمتر از قیمت سطح شهر است.

شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران ایجاد می‌شود

خبر یزد - رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از پیگیری برای ایجاد شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران در زمان بحران خبر داد.

سرویس‌دهی ویژه متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

خبر یزد - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

تشکیل دو کارگروه ویژه در قرارگاه اجتماعی شهر تهران

خبر یزد - دو کارگروه کودکان‌کار و کارگروه ویژه حمایت از خانواده‌های مددجویان ماده ۱۶ ، به عنوان گام نوین قرارگاه اجتماعی تهران در رفع آسیب‌های اجتماعی کلان‌شهر پایتخت با حضور دستگاه‌های ذیربط تشکیل شد.

فعالیت دوباره پارکبان‌ها با مجوز پلیس| پاکبان‌های غیرقانونی جمع‌آوری می‌شوند

خبر یزد - فعالیت پارکبان‌ها در برخی از نقاط تهران دوباره آغاز شده، آنطور که پلیس می‌گوید به شرکت‌های انتظام در بکارگیری پارکبان‌ها مجوز داده و هزینه پارک خودرو نیز از سوی این شرکت‌ها تعیین خواهد شد.

تکمیل خطوط هفتگانه متروی پایتخت نیازمند بودجه یک سال شهرداری تهران است

خبر یزد - شبکه خطوط مترو تهران که با ۷ خط در حال سرویس دهی به شهروندان پایتخت است،‌ برای تکمیل ایستگاه های باقی مانده و ساخت و بهره برداری از ایستگاه ها، تقریباً به بودجه یک سال شهرداری تهران نیاز دارد.

اجرای کمپین «پیگیری مشکلات پهنه جنوب تهران» تا پایان بهار

خبر یزد - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از حضور اعضای شورا در مناطق ۱۵ تا ۲۰ شهرداری تهران در راستای اجرای کمپین پیگیری مشکلات پهنه جنوب پایتخت تا پایان فصل بهار خبر داد.

مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران

خبر یزد - شورای معاونین و مشاوران شهرداری تهران عصر روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد.سرهنگ سید هادی موسوی در سمت فرماندهی یگان حفاظت شهرداری تهران معارفه شد که از سوابق او می توان به ریاست بازرسی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی اشاره کرد.

چگونگی طرح شکایات در سامانه جدید ۱۳۷ | تماس ۴ میلیون مخاطب از ابتدا تا امروز | ثبت ۱۸ هزار تماس در برخی از روزها

خبر یزد - سرپرست مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی (+۱۳۷) با بیان اینکه از ابتدای شروع به کار ۱۳۷ و ۱۸۸۸، چهار میلیون مخاطب ثابت در موضوعات گوناگون با این دو سامانه تماس گرفته‌اند، گفت: در طول این سال‌ها، به طور میانگین ۶ هزار تماس با این دو سامانه ثبت شده است که در برخی روزها به ۱۸ هزار مورد هم رسیده است.

تهران‌نما؛ بازارتجریش

خبر یزد - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به بازارتجریش رفته‌ایم.

نمایش دستاوردهای روابط عمومی در حوزه اطلاع‌رسانی در منطقه ۲

خبر یزد - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه۲ درتشریح برنامه‌های گرامی داشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: این برنامه‌ها با هدف معرفی چشم اندازهای روابط عمومی درعصر جدید و با تاکید بر اهمیت فرهنگ اطلاع رسانی و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌ عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی اجرا می‌شود.

انتصابات جدید در شهرداری منطقه ۲

خبر یزد - طی احکامی جداگانه از سوی شهردار منطقه ۲ ، انتصابات جدید در حوزه های دفتر شهردار ، امور اجتماعی و فرهنگی و اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی انجام شد.

حضور شهردار تهران در برنامه «بدون توقف»

خبر یزد - برنامه ترکیبی «بدون توقف» کاری از شبکه سه سیما است که با دعوت از کارشناسان و مسئولان به بررسی شبهات و معضلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می پردازد.علیرضا زاکانی شهردار تهران با حضور در این برنامه به پرسش های کارشناسان پاسخ داد.

ساير مطالب

شکاف بین علم و صنعت یکی از آفتهای جامعه دانشگاهی است

درخشش دانشجویان دانشگاه یزد در المپیاد علمی دانشجویی کشور

جشن ازدواج دانشجومعلمان در یزد برگزار می‌شود

اسباب بازی در شکل گیری شخصیت کودک چه نقشی دارد؟

کارگاه «صلح‌سازی برای آینده اقتصاد و جامعه» برگزار می‌شود

حمایت از ایده‌های برتر دانش‌آموزی در رویداد استارتاپی فنی و حرفه‌ای یزد

کارگاه‌های پیش‌رویداد ملی استارت‌آپ ترمه در یزد برگزار شد

دانشگاه میبد قهرمان دهمین مسابقات مناظره دانشجویی یزد شد

برترین‌های مناظرات دانشجویی استان یزد مشخص می‌شوند

قول مساعد وزیر علوم برای حمایت بیشتر از صنایع دانش‌بنیان

بسیج دانشجویی برترین تشکل دانشجویی دانشگاه یزد

عضو هیئت علمی دانشگاه یزد موفق به تولید سالانه 500 دستگاه موتور گیرلس آسانسور شد

فراهم شدن آموزش حضوری در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد منصوب شد

سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد در یزد اجرایی می‌شود

استاندارد یزد و دانشگاه آزاد میبد تفاهم‌نامه امضاء کردند

توسعه نظام مهارتی سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است/20 درصد صندلی‌های دانشگاه خالیست

برگزاری سیزدهمین دوره‌ نخبه‌پروری شهید چمران ویژه دانشجویان یزد

بررسی بیوانفورماتیک در حوزه پروتئین‌ها

اجرای طرح‌های پارک علم و فناوری یزد به کجا رسید؟

استفاده موفق‌آمیز توزیع برق یزد از ربات‌های پرنده

انتشار بیانیه کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد

رویداد ملی استارتاپی ترمه در یزد برگزار می‌شود

یکی از مهمترین عوامل مرگ و میر زنان ایرانی را بشناسیم

عضو هیئت علمی دانشگاه یزد موفق به تولید موتور گیرلس آسانسور در کشور شد

نشست هماهنگی کمیته اجرایی نوزدهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد

لزوم تربیت افراد خلاق و کارآفرین در سیستم آموزشی

آیین تکریم و معارفه رئیس جدید هیئت اندیشه ورز استان یزد برگزار شد

افتتاح دو مرکز آموزشی در مهریز

کسب رتبه سوم المپیاد علمی دانشجویی کشور توسط دانشجوی نیری

دومین کنفرانس ملّی مواد نوین در یزد برگزار می‌شود

شکاف میان ذهن و زبان عالمان و فعالان سیاسی

رقابت 100 مددجوی یزدی در رویداد استارتاپ ویکند

انجام بیش از 90 درصد آزمایش‌های غربالگری در مرکز تحقیقات ژنتیک میبد

نقد دانشجویی فیلمی با محوریت اختلالات یادگیری

نخستین دستگاه سل پلاسما فرز در بیمارستان میبد راه‌اندازی شد

نخستین دستگاه سل پلاسما فرز در بیمارستان میبد راه‌اندازی شد

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای آموزش مطالب آموزنده

راه اندازی بخش مولکولی تکنیک تشخیص پیش از تولد در میبد

رونمایی اولین پلتفرم تخصصی برنامه‌نویسی کودکان در یزد

ثبت نام 172 دانشجوی علوم پزشکی یزد در پویش مجاهدین واکسیناسیون

امکان اجرای آزمایشگاه زنده در دانشگاه یزد

حذف داروهای پرمصرف کرونا با استفاده از روش تخریب نوری

دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد، میزبان نخستین مدرسه تابستانه

آزمون EPT در یزد برگزار شد

سه هزار دانشجو در دانشگاه یزد واکسینه شدند

برگزیدگان دومین دوره مسابقات سخن در یزد تجلیل شدند

ضرورت روحیه جهادی در بین مدیران دانشگاه‌ها

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد برگزار شد

آموزش مجازی، آموزش کاملی نیست و در آن به پرورش دانشجویان توجه نمی‌شود

دانشگاه آزاد نیازمند نیروهای متعهد و عالم و توانمند است

دانشگاه آزاد به کمک رفع اشتغال فارغ التحصیلان بیاید

دو فصلنامه تداوم و تغییر اجتماعی دانشگاه یزد مجوز انتشار گرفت

احتمال برگزاری کلاس‌های آموزشی دانشگاه یزد به شیوه ترکیبی

دانشگاه علوم پزشکی یزد میزبان کنگره ملی شهدا

کلاس‌های آموزشی دانشگاه یزد احتمالا به شیوه ترکیبی برگزار می‌شود

دانش بنیان‌ها در طرح داناب مشارکت کنند

700 داوطلب تحصیل در دانشگاه فرهنگیان یزد مصاحبه شدند

آموزش مهارتی 1520 سرباز از ابتدای امسال توسط جهاددانشگاهی یزد

اعطای گرنت جوانه به شش طرح در حوزه ICT

همت جهاد دانشگاهی یزد برای ایجاد اشتغال

دیدار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد با دانشجویان نخبه افغان

طراحی نانوبادی ضد CD52 با روش‌های بیوانفورماتیک و مهندسی ژنتیک

اصلاح روند جذب دانشجو طبق شرایط خاص بومی و منطقه ای

پایان تابستان داغ مهارتی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در یزد

پذیرش بورسیه از دانشجویان افغانستانی در دانشگاه یزد

تک جنسی شدن یوزها در اردکان و خطر انقراض3 یوز نر

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

محققان دانشگاه میبد فلاکس تصفیه مذاب آلیاژهای مس ساختند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی یزد منصوب شد

تحصیل 94 دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه علوم پزشکی یزد

بورسیه شدن 20 دانشجوی نخبه افغان در دانشگاه علوم پزشکی یزد

عکس/ استقبال دانشگاه علوم‌پزشکی یزد از نخبگان افغان

کاربردهای صنعتی فناوری نانو در شرکت شهرک‌های صنعتی یزد تبیین می‌شود

بیماری قارچ سیاه مُسری است؟

راه‌یابی 25 دانشجوی یزدی به مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویان کشور

ایجاد مرکز نوآوری در دانشگاه اردکان مجوز دریافت کرد

معاون علوم‌پزشکی یزد: قطره نفازولین هیچ‌گونه اثر ضدویروسی ندارد

بنیاد نخبگان یزد در کشور درخشید

مرکز رشد فناوری سلامت یزد آغاز بکار کرد

معاون دانشگاه علوم پزشکی: از شیوع ویروس لامبدا در یزد پیشگیری شود

عین اللهی دانشگاه های طب سنتی را راه اندازی کرده است/ عین اللهی فردی میدانی است

دانشجویان دانشگاه یزد در جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی موفق به کسب رتبه شدند

برگزاری مدرسه تابستانه داغ مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد

اطلاعیه طالبان در مورد دانشگاه های هرات

دانشگاه آزاد اسلامی یزد نقش جدی در ارتقای استان داشته است/ استفاده از ظرفیت‌های استان یزد در راستای رونق کسب و کار

دانشگاههای هرات و علوم‌ پزشکی‌ مشهد تفاهمنامه‌ امضا کردند

اختصاص ظرفیت‌های شتابدهنده پیشگامان به شرکت‌های پارک فناوری یزد

قرصی که 5 روزه کرونا را از بین می برد به بازار آمد

استقبال از مرکز مشاوره انتخاب رشته دانشگاه علم و هنر در دهمین سال

دانشگاه فرهنگیان یزد امسال پذیرای 700 دانشجوی جدید است

دانشگاه اردکان یزد در فهرست برترین‌های رتبه‌بندی گوگل اسکالر قرار گرفت

کسب دو رتبه برتر در جشنواره روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی یزد جهادگر نمونه کشوری شد

دانشگاه اردکان در فهرست برترین‌های رتبه‌بندی گوگل اسکالر

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد میبد، پژوهشگر برتر استان یزد شد

استاندار یزد مطرح کرد؛ کرونا فرصتی برای درخشش ظرفیت‌های جهاددانشگاهی

عضو کمیسیون بودجه مجلس: جهاد دانشگاهی حزبی نبودن را در ارتباط تنگاتنگ با دولت ادامه دهد

معاون آموزشی جهاددانشگاهی یزد: متولیان صدور مجوزهای آموزشی رقیب مراکز آموزشی شده‌اند

ارتقا 2645 پله‌ای جایگاه جهانی دانشگاه اردکان