خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

رها شدن پروژه پایانه شرق در گذشته هزینه‌ها را ۱۰ برابر کرد

خبر یزد - رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: مطابق با خرابی‌هایی که طی مدت‌ اخیر با توجه به رها شدن پروژه پایانه شرق ایجاد شده، منابعی معادل ۱۰ برابر بیش از قبل مورد نیاز است.

معاونین اداره کل حوزه شهردار تهران منصوب شدند

خبر یزد - مهدی منوری مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران در احکامی جداگانه، سرپرست «معاونت هماهنگی و پشتیبانی اداره کل حوزه شهردارتهران» و «معاونت پایش و نظارت راهبردی اداره کل حوزه شهردار تهران» را منصوب کرد. وی همچنین در حکمی دیگر معاون «بررسی و پیگیری ویژه اداره کل حوزه شهردار تهران » را ابقا کرد.

بیانیه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در پی انتشار تصاویر هنجارشکنانه در باغ‌راه موزه

خبر یزد - در پی انتشار مطلب و تصویری که به صورت کاملا هدفدار و مغرضانه با موضوع «بی‌حجابی در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» در فضای مجازی منتشر شده است، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیانیه‌ای صادر کرد.

شهرداری تهران در موضوع ترمیم حقوق تابع قانون بوده است

خبر یزد - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در موضوع ترمیم حقوق، تا به این لحظه، طبق شرایطی که بخشنامه به دلیل رأی دیوان در آن قرار گرفته، شهرداری تهران در مسیر تعهد به قانون حرکت کرده است.

برگزاری جشن بزرگ میلاد نور در منطقه ۷

خبر یزد - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از برگزاری جشن بزرگ میلاد نور در این منطقه به مناسبت سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) خبر داد.

معرفی برگزیده پنجمین آموزواره "حرکت" به میزبانی منطقه ۱۳

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به برگزاری آیین پایانی " پنجمین آموزواره حرکت" به میزبانی منطقه ۱۳ از معرفی شهروندان برگزیده این رقابت فرهنگی در نگارخانه شرق تهران خبر داد و گفت: در این مراسم ضمن تقدیر از ۴۴ شهروند برگزیده از نمایش‌های ترافیکی مدارس شهر تهران رونمایی شد.

همکاری مشترک شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

خبر یزد - به منظور تسریع در شناسایی و ارزیابی طرح‌های پژوهشی موضوع تفاهم‌نامه و همچنین اولویت‌بندی آن تشکیل کمیته تخصصی کارشناسان فنی و مالی از دو مجموعه ستاد معاینه فنی و دانشگاه آزاد مورد توافق قرار گرفت.

تحقق شهر انسان‌محور از الزامات ارتقاء کیفیت زندگی در شهرها است

خبر یزد - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: برای ارتقاء شاخص‌های کیفیت زندگی در شهرها، باید به سمت شهر انسان‌محور حرکت کرد و حمل و نقل پیاده را جایگزین خودرومحوری کرد.

ابلاغ دستورالعمل بارش به تمامی مناطق ۲۲ گانه پایتخت

خبر یزد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل بارش به مناطق ۲۲ گانه خبر داد و گفت: دستورالعمل برف‌روبی نیز بزودی به تمامی مناطق ۲۲ گانه جهت اجرا، ابلاغ خواهد شد.

لزوم تسریع در روند پیشرفت پروژه ساماندهی رود دره فرحزاد و اتمام در موعد مقرر

خبر یزد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در نشست بررسی چگونگی پیشرفت فیزیکی پروژه روددره فرحزاد بر لزوم تسریع در روند پیشرفت پروژه و اتمام آن براساس زمان بندی مصوب تاکید کرد و گفت: فاز یک این پروژه تا پایان سال افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

آتش‌نشانان شمال تهران تجلیل شدند

خبر یزد - شهردار منطقه یک با هدف گرامیداشت روز ایمنی و آتش‌نشانی ضمن حضور در ایستگاه ۸۸ امام رضا (ع) از آتش‌نشانان این مرکز تجلیل کرد.

آکواریوم پارک شهر، پس از وقفه‌ چند ماهه، آماده ارائه خدمات شد

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۲ از آمادگی آکواریوم پارک شهر برای ارائه خدمات همچون امکان بازدید از ماهی‌های کم‌یاب به همراه کلینیک آموزشی و درمانی تخصصی و دو محل برای جشن‌های خانوادگی محدود خبر داد.

حضور کاروان‌های روایتگری و مقاومت در مدارس منطقه ۱۹

خبر یزد - همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، به همت اداره‌های فرهنگی و آموزش شهروندی منطقه۱۹ و با مشارکت اداره آموزش و پرورش منطقه، سازمان بسیج دانش‌آموزی و ناحیه مقاومت بسیج ابوذر کاروان‌های روایتگری و مقاومت در مدارس، معابر اصلی و میادین منطقه حضور پیدا می‌کنند.

جشن بزرگ روز آتش‌نشان برگزار شد

خبر یزد - مراسم روز آتش‌نشان با حضور رئیس قوه قضائیه، وزیر کشور و شهردار تهران در ۳روز پیاپی در مجموعه دوازده‌هزار نفری آزادی برگزار شد.

تماشای بی دغدغه باران در زیرگذر المپیک

خبر یزد - در یک اقدام فنی عملیات ساماندهی نهر زیرگذر تقاطع المپیک و بزرگراه شهید خرازی انجام و سنگدال های کامپوزیتی جایگزین دریچه‌های آهنی شد که این اقدام موجبات رضایت‌مندی شهروندان را در پی داشته است.

شهردار منطقه ۹ از پرسنل آتش نشانی تقدیر کرد

خبر یزد - به مناسبت روز آتش نشانی، شهردار منطقه ۹ با حضور در ایستگاه ۳۳ آتش‌نشانی(شهید داوود جعفریان) از زحمات پرسنل آتش‌نشانی تقدیر کرد.

دبیران محیط زیست؛ بازوان اجرایی فرهنگسازی و رابطین مجموعه مدیریت شهری و شهروندان

خبر یزد - همزمان با هفته سالمند، در نشست هم‌اندیشی دبیران محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و با حضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از " هادی وطنی " پیشکسوت‌ترین دبیر محیط زیست شهر تهران تقدیر به عمل آمد.

عزم جزم شهرداری بر این است که آجری برخلاف مصلحت شهر بالا نرود

خبر یزد - معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه یک الهیه گفت: با همکاری شهرداری و دادسرا مقابل ساخت و سازهای غیرمجاز و تهدید منافع عمومی گرفته شده است و عزم جزم شهرداری بر این است که آجری برخلاف مصلحت شهر بالا نرود.

ساماندهی و رفع سد معبر در دستور کار شهرداری منطقه ۱۰

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۰ گفت: به منظور جلوگیری از ترافیک خودرویی و تسهیل عبور و مرور شهروندان از معبر شهری، جمع‌آوری و ساماندهی وانت‌بارهای سدمعبر کننده منطقه در دستور کار قرار گرفت.

تشریح ۱۳ تجربه و اقدام شهرداری تهران در مسیر تحقق چشم‌انداز تهران پایدار

خبر یزد - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در ششمین اجلاس رؤسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری کلانشهرها و مراکز استان‌ها در اردبیل به تشریح تجارب و اقدامات شهرداری تهران در مسیر تحقق چشم‌انداز تهران پایدار پرداخت.

آمادگی شهرداری منطقه ۱۵ برای بارش‌های‌ پاییزی

خبر یزد - با اجرای مانور آمادگی نیروهای اجرایی خدمات شهری، فضای سبز، اداره مسیل‌ها و ۱۳۷ نواحی هفتگانه و نمایش تجهیزات و امکانات منطقه ۱۵؛ باب‌الرضای پایتخت آماده بارش‌های پاییزی شد.

توسعه و تجهیز مراکز فرهنگی منطقه ۱۴

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۴ طی رصد مراکز فرهنگی و آموزشی محلات ۲۱ گانه، دستور توسعه و تجهیز سراهای محلات و مراکز فرهنگی این منطقه را صادر کرد.

تجلی عدالت اجتماعی در سایه توزیع مطلوب سرانه‌ها در محلات

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۲ گفت: با توجه به کمبود سرانه‌های رفاهی در منطقه ۲۲، موظف هستیم تا سرانه‌های به جا مانده و یا عقب‌مانده در منطقه را شناسایی و با تطبیق آن با طرح تفصیلی و همچنین احصاء نیازهای مردم بتوانیم در حوزه‌های مختلف سرانه‌ها را به حد مطلوب خود برسانیم.

آیین رونمایی از کتاب «ضلع یکم»

خبر یزد - کتاب «ضلع یکم» روایت‌گر تاریخ شفاهی رزمندگان ژاندارمری در دفاع مقدس، در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رونمایی شد.

طرح‌های فرهنگی میلاد پیامبر رحمت و هفته وحدت در فضای شهری پایتخت نقش بست

خبر یزد - همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و به یمن میلاد فرخنده پیامبر اکرم (ص) پویش فرهنگی "وَلا تَفَرَّقوا" با هدف تجلی برادری و مهربانی میان مسلمانان به همت سازمان زیباسازی در فضای شهری پایتخت اکران شد.

دخالت سلایق شخصی در امور سرمایه انسانی ممنوع است

خبر یزد - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا با تأکید بر الزام در سرلوحه قرار دادن عدالت‌محوری و تکریم در امور سرمایه انسانی گفت: ممیزان سرمایه انسانی در کنار وحدت‌رویّه، اجازه ندهند در کارها سلایق شخصی اعمال شود.

جشنواره پسماند در محله سعیدآباد منطقه ۱۸ کلید خورد

خبر یزد - معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۸ تهران گفت: جشنواره پسماند با هدف فرهنگ‌سازی میان شهروندان و بازخورد مناسب از روند اجرای طرح محله سبز در محله سعید آباد آغاز به‌کار کرد.

زندگی یک‌چهارم جمعیت کشور در بافت فرسوده/ افزایش ۳ هزار هکتاری بافت‌ فرسوده در پایتخت ماحصل عدم ساخت و ساز در چند سال گذشته

خبر یزد - یک چهارم جمعیت کشور در بافت فرسوده زندگی می‌کنند که این می‌تواند انگیزه کافی برای مسئولان ایجاد کند تا با نگاه بازآفرینی و نوسازی به این بافت؛ مقدمات رفاه حداکثری و البته پیشگیری از مخاطرات احتمالی را فراهم کنند.

رونمایی از المان‌های نوری هفته وحدت در پایتخت

خبر یزد - معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اقدامات این سازمان همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)، از رونمایی المان نوری گل محمدی و المان‌هایی مزین به نام حضرت محمد (ص) در فضای شهری پایتخت خبر داد.

تقدیر و تشکر مدیریت شهری منطقه ۵ از رشادت ها و ایثارگری آتش‌نشانان منطقه

خبر یزد - به مناسبت گرامیداشت روز آتش‌نشان شهردار منطقه ۵ به همراه رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه و برخی مدیران شهری در مرکز فرماندهی آتش‌نشانی منطقه حضور یافته و از خدمات و رشادت‌های آتش‌نشانان تجلیل و قدردانی کردند.

تقئیر کاشانی از عوامل فیلم لشکر ۳۱ عاشورا

خبر یزد - خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: در سالی که به عنوان سال مهار تورم نامیده شده عوارض کسر پارکینگ مشکل عظیمی برای مردم در مناطق ایجاد کرده است.

ساير مطالب

تقدیر کاشانی از عوامل فیلم لشکر 31 عاشورا

تحقق 40 درصدی درآمدهای پایدار شهرداری تا پایان مردادماه/ برای پرداخت بدهی‌های دولت در سازمان برنامه کمیسیون ویژه تشکیل شده است

تحقق 91 درصدی درآمد شهرداری تهران تا پایان مردادماه امسال

درخواست عضو شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری

معضل ترافیک تهران قدیمی و تکراری است

امانی مشکلات محله جوادیه را مطرح کرد

خبر خوش معاون شهردار به کارکنان؛ باقری: به زودی افزایش حقوق کارکنان قراردادی را اعمال خواهیم کرد

خبر خوش معاون شهردار به کارکنان؛ باقری: شهردار تهران پیگیر ترمیم حقوق کارکنان است

تاکید رئیس کمیسیون شهرسازی شورا بر مدیریت معابر پیاده رو

انتقاد عضو شورا از جمع‌آوری پل‌های عابر پیاده در تهران

خبر خوش مدیرعامل اراضی عباس‌آباد برای ناشنوایان و کم‌شنوایان

تقدیر عضو شورا از عملکرد معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران

نشست مدیران شرکت شهر سالم و مجتمع بیمارستانی یاس برای افزایش خدمات به بیمه‌شدگان شهرداری

رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه فرهنگی و گردشگری عباس آباد منصوب شد

آغاز طرح‌ ساماندهی دستفروشان و بساط‌گستران خیابان صابونیان

نشست خبری نوزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی

آیین بهره‌برداری از طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران

آیین گرامیداشت روز آتش‌نشان

سه برابر بودجه مصوب شورا برای خرید اتوبوس و مترو قرارداد امضا شده است

معاونین برنامه‌ریزی؛ موتور محرک مناطق در اجرای پروژه‌های شهری

پیشرفت 85 درصدی پروژه ساخت مخزن آب اجاره‌دار

دفاع مقدس از افتخارات انقلاب اسلامی است

بیشترین درخواست شهروندان تهرانی مربوط به کدام موضوع شهری و در کدام منطقه است؟

با تشییع پیکر شهید گمنام، شهرداری منطقه 20 عطرآگین شد

بهبود و بازپیرایی 12 هزار متر مربع از فضای سبز مجموعه ساصد

حال و هوای مدیریت شهری منطقه 5 در هفته دفاع مقدس

برنامه‌های ویژه در منطقه 6 برای سالمندان

600 دانش آموز منطقه 19 در قالب 15 اردو به مکان‌های گردشگری و تفریحی اعزام می‌شوند

برپایی غرفه‌های حمایت از مشاغل خانگی و محلی در منطقه 9

برگزاری 500 ویژه برنامه در هفته گرامیداشت مقام سالمند/ بهره‌برداری از پاتوق محلی سالمندان

مجوز فعالیت پایگاه خبری شهر صادر شد

ویژه برنامه‌های هفته وحدت در مترو تهران

4420 مترمربع از جداره‌های مدارس منطقه 9 نونوار شدند

تکریم منزلت باغداران نمونه سبزی / اعطای جایزه یکصد میلیونی به برگزیده رقابت‌های آشپزی

اجرا شدن ساماندهی ون‌کافه‌ها در منطقه 22

خیابان شهرداری، هشتادمین روز پاک را تجربه کرد

رمپ‌های ورودی و خروجی بزرگراه یادگار امام (ره) ایمن‌سازی شد

اجرای ده‌ها ویژه برنامه‌ به مناسبت هفته دفاع مقدس در منطقه 10

گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال 1402 شرکت مترو تهران

تحوّل در ابعاد تبیینی و عملیاتی بودجه ضروری است

برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه «زنان و تولید ملی»؛ 282 عنوان شغل در این نمایشگاه حضور دارند

خدمت به مردم بالاترین عزت و افتخار برای مدیریت شهری است/ باید تلاش کنیم امید را در دل مردم زنده نگه داریم

گلباران مزار شهدای ارامنه در منطقه 15

مراسم رونمایی از کتاب «ضلع یکم» برگزار می‌شود

بهره‌مندی بیش از 20 هزار نفر شهروند از خدمات آموزشی سلامت‌محور در منطقه 19

پدافند غیرعامل در بسیاری از موارد، مقدم بر پدافند عامل است/ لزوم تجهیز مستمر ابزار و وسایل آتش‌نشانی

گشایش 50 طرح قفل شده در پایتخت

بهره‌برداری از 4 ایستگاه مترو تا پایان مهرماه/ 50 اتوبوس برقی ماه آینده وارد ناوگان اتوبوسرانی می‌شود

آتش‌نشانان الگوی ایثار و شجاعت هستند

بهره برداری از سه مجموعه ورزشی جدید در یکسال گذشته

خریداری 790 دستگاه واگن جدید در حوزه اداری، اتفاقی شبیه «معجزه» بود

معاونان اجرایی و فنی اداره کل امور اجرائی کمیسیون‌های ماده صد منصوب شدند

اضافه شدن 3 هزار اتوبوس جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی تهران؛ به زودی

برگزاری مراسم "مظهر حماسه" به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدای 8سال دفاع مقدس بود

تسریع در اجرای 13 پروژه احداثی در منطقه 14

ساماندهی محیط پیرامونی مقبره‌الشهدای شهرک شهید محلاتی با اجرای طرح مصوب

توسعه ناوگان اتوبوس‌رانی تهران در ماه مهر؛ علیزاده: با افزایش 500 اتوبوس، هم‌اکنون 2100 دستگاه به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند

توسعه ناوگان اتوبوسرانی تهران در ماه مهر؛ علیزاده: با افزایش 500 اتوبوس، هم‌اکنون 2100 دستگاه به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند

هنرمندان موسیقی در فرهنگسرای ارسباران گرد هم می‌آیند

قدردانی مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از آتش‌نشانان

شروع دوباره نوسازی در منطقه‌ ١5 بعد از چند سال توقف

دورهمی شاد بیش از300 سالمند منطقه14

از رونمایی سامانه آنلاین ترجمه ناشنوایان تا برگزاری برنده شو

امیدوافتخار -74| شهردار تهران خبر داد انعقاد قرارداد برای ورود 3000 دستگاه اتوبوس جدید به پایتخت؛ زاکانی: برای ورود 100 متروباس تفاهم امضا شده است

انعقاد قرارداد برای ورود 3000 دستگاه اتوبوس جدید به پایتخت؛ زاکانی: برای ورود 100 متروباس تفاهم امضا شده است

نصب 90 پایه چراغ روشنایی در بلوار شهید جوزانی

اراضی عباس‌آباد برترین‌های صنعت گردشگری تهران شد

نخستین هم‌رسانی فعالان اقتصاد خلاق و دانش‌بنیان با موزه‌های دفاع مقدس

غرب تهران روی ریل معبرسازی

اختلال در خط سه مترو بر طرف شد

استقبال بیش از 30 هزار نفر از کیف پول شهروندی/ ایرادات در حال رفع است

انتشار فراخوان برای انتخاب ناظرین محلات پایتخت

شهرداران نواحی چشم تیزبین مدیریت شهری مناطق

صدو پنجاهمین بازدید قدم به قدم در محله انبار نفت

دانش آموز امروز؛ پایه‌گذار جامعه فرداست

نواخته شدن زنگ تحرک در مدارس منطقه 20

جایزه جهانی برای خط 7 مترو تهران

احداث تبادل کندرو به تندرو در رویکرد شرق به غرب بلوار میرداماد

بنویسید آتش‌نشان، بخوانید جانفشان

تجهیز کانال‌های بازارچه شهرستانی به تله‌های زباله‌گیر

استقرار کاروان خودرویی دفاع مقدس در 30 مدرسه منطقه 13

جشنی با رنگ و بوی مهر

نوجوانان راوی  ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی شهدا به نسل خود شدند

پیام شهردار منطقه 5 در پی شهادت حاج محمد حسین منصوری شهروند منطقه 5

ورود 105 اتوبوس و مینی‌بوس و 42 واگن تازه‌نفس به چرخه خدمت‌رسانی

تداوم شوراهای سلامت در منطقه11

مراکز پویش شهر منطقه 11 پیشرو در مهارت‌آموزی و توانمندسازی

برگزاری دومین رویداد ادبی «تهران به روایت دختران»

استقبال گسترده از دورهمی یاد ایام در منطقه 5

برای دختران و زنان امکان خدمت‌ و تاثیرگذاری در همه عرصه‌ها وجود دارد

نگفته‌های سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حادثه پلاسکو/ پیگیری شهردار تهران برای حل مشکل بیمه آتش‌نشانان پایتخت

ناگفته‌های سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حادثه پلاسکو/ پیگیری شهردار تهران برای حل مشکل بیمه آتش‌نشانان پایتخت

ترمیم حقوق کارکنان شهرداری تهران در انتظار صدور بخشنامه جدید/ از تحقق ترمیم حقوق استقبال می‌کنیم

هنوز هیچ نقطه‌ برای احداث آرامستان جدید تهران تأیید نشده است/ انتخاب نهایی بعد از طی مراحل کارشناسی و تصویب شورا

ساخت 30 هزار واحد پارکینگ در تهران

ثبت روزانه 3 هزار تماس با آتش‌نشانی در تهران/ وزارت کشور برای رفع مشکل سختی شغل آتش‌نشانان اقدام کند

اعمال سختی شغل آتش‌نشانان را پیگیری می‌کنیم/ اقدام خلاقانه شهرداری در کلنگ‌زنی چهار هزار و 500 واحد مسکونی برای آتش نشانان

جوابیه باغ کتاب درباره افتتاح سینما روباز به خبر منتشر شده در شبکه شرق و خبرآنلاین

آراستگی محورهای منطقه 13 با اجرای طرح پنجشنبه‌های نگهداشت شهر

دفاع مقدس، تبلور رشادت و تجلی شهادت