خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

جزییات حمایت‌های شهرداری تهران از فعالان رسانه‌ای حوزه شهری

خبر یزد - مدیر مجتمع تولیدات رسانه‌ای کندو با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره پیش‌شتاب‌دهی کندو تا ۱۵ بهمن‌ماه، گفت: فعالان مستعد و نوپای حوزه رسانه، در اولویت اخذ پروژه‌های رسانه‌ای شهرداری قرار می‌گیرند.

تلاش مدیریت شهری ششم برای تکمیل طرح‌های تعطیل

خبر یزد - رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران‌، تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های تعطیل و نیمه تعطیل پایتخت را یکی از جلوه‌های تلاش برای خدمات‌رسانی مدیریت شهری به مردم در دوره ششم عنوان کرد.

دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با شهروندان منطقه ۱۶

خبر یزد - علی خضریان، اقبال شاکری و مجتبی رضاخواه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور سعید بشیری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران و سید مرتضی روحانی شهردار منطقه ۱۶ پیرامون بررسی و رفع برخی از مشکلات و مسائل شهروندان در مسجد جامع علی آباد گرد هم آمدند.

یازدهمین دوره نمایشگاه صنعت تفریحات در شهرآفتاب برگزار می‌شود

خبر یزد - نمایشگاه تخصصی بین المللی صنعت تفریحات ، سرگرمی ، شهربازی و پارک ها، تنها رویداد بین المللی و تخصصی صنعت تفریحات، شهربازی، پارک های آبی، ورزش های تفریحی و پارک های موضوعی در ایران است که یازدهمین دوره آن از تاریخ ۱۱ تا ۱۴ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

مراسم تقدیر از"عملکردهای برتر" و "منتخبین نمایشگاه شهر، یاران"

خبر یزد - مراسم تقدیر از"عملکردهای برتر" و "منتخبین نمایشگاه شهر، یاران" توسط مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران صبح دوشنبه ۱۰ بهمن‌ماه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شورا و محمد علی الفت پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری در ساختمان مرکزی شهرداری تهران برگزار شد.

ساماندهی سدمعبر و بساط‌گستری در محله افسریه

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۵ از آغاز طرح ساماندهی سدمعبر و بساط گستری در محله افسریه خبر داد و گفت: این طرح در محله پرتردد و تجاری افسریه با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی با هدف حفظ انضباط شهری در حال اجراست و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.

گفتمان‌سازی و شناسایی نخبگان از اهداف برگزاری نشست مشورتی نظارتی یک چالش یک راه حل است

خبر یزد - مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران گفت:گفتمان سازی و شناسایی نخبگان از مهم ترین اهداف برگزاری نشست مشورتی نظارتی یک چالش و یک راه حل با کارکنان اداره درآمد شهرداری تهران است.

تقدیر از کارکنانی که با کار و خلاقیت باعث ایجاد ارزش افزوده شوند/ تقدیرات منجر به ارتقا شغلی می‌شود

خبر یزد - معاون شهردار تهران گفت: هر کسی در خانواده بزرگ کارکنان شهرداری با کار و خلاقیت خود سبب ایجاد ارزش افزوده برای شهرداری شود، ما با رصد و پایش ابتکارات از او تقدیر می‌کنیم. تقدیر نیز به شیوه گذشته نیست که در آن فقط برخی امتیازات شغلی مانند اضافه کار و .... را برای کارمندان نمونه به کار بگیریم.

«زمستان داغ» و «خانه پدری»؛ برنامه‌های منطقه عباس‌آباد در دهه فجر/ «خانه خلاق» به‌زودی افتتاح می‌شود

خبر یزد - مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد گفت: «زمستان داغ»، «خانه پدری» و کنسرت خیابانی بخشی از برنامه‌های اراضی عباس آباد در دهه مبارک فجر است.

اثر هنری ماندگار در بزرگراه اشرفی اصفهانی نقش بست

خبر یزد - سرپرست معاونت خدمات شهری ومحیط زیست شهردای منطقه۲ گفت:جلوه بصری زیبا و ماندگار به منظور زیباسازی و تلطیف فضای شهری به دست هنرمند معاصر در دیواره بزرگراه اشرفی اصفهانی نقش بست .

۱۳۰ عملیات ۱۳۷ پلاس طی ۱۰۰ روز در منطقه ۹

خبر یزد - شهردار منطقه۹ از اجرای ۱۳۰ عملیات توسط اداره ۱۳۷ شهرداری ناحیه یک با ۱۳۰ عملیات ایمن افزایی در معابر شهری غرب پایتخت خبر داد.

برای حل مشکلات شهر، نیازمند نگاه کلی‌نگر و خلاقیت هستیم/ نیاز اصلی ما اندیشه است، نه منابع مالی

خبر یزد - شهردار تهران گفت: مشکلات شهر بسیار پیچیده است و برای حل این مشکلات باید نگاهی کلی‌نگر و خلاقیت داشت؛ نیاز اصلی ما اندیشه است، اندیشه‌ای که بتواند راهکار ارائه دهد و با عبور از میانبرها ما را به نقطه مطلوب برساند.

تعداد گودهای رهاشده پایتخت از ۲۵۱ به ۱۹۳ گود کاهش یافت/کدام مناطق بیشترین و کم‌ترین گودهای رهاشده را دارند؟

خبر یزد - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از کاهش تعداد گودهای رها شده در شهر تهران طی ۱۵ ماه گذشته خبر داد و گفت: ۵۸ گود رهاشده از شهریور ماه ۱۴۰۰ تا دی ماه ۱۴۰۱ ایمن سازی و یا جهت ادامه فعالیت تعیین تکلیف شدند.

نخستین نمونه قطار ملی مترو فروردین به حرکت درمی‌آید

خبر یزد - تست‌های باقی‌مانده قطار ملی مترو به منظور اخذ تاییدیه مراجع بین‌المللی در حال انجام بوده و پیش‌بینی می‌شود فروردین ماه سال ۱۴۰۲ نخستین نمونه این قطار با سطح داخلی‌سازی ۸۵ درصد، در خط فرودگاه امام خمینی (ره) به حرکت درآید.

طرح فراموز سیار به مدارس منطقه ۱۹ رسید

خبر یزد - مرکز فرآموز(آموزش مهارت‌های رفتاری به کودکان و نوجوانان) با برپایی گشت سیار، به دانش آموزان مدارس ابتدایی منطقه ۱۹ مهارت‌های ارتباطی و فردی را آموزش می‌دهد.

مسیل ابوذر منطقه۱۴ ایمن‌تر می‌شود

خبر یزد - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه۱۴ از افزایش ضریب ایمنی مسیل آبراهی بزرگ شرق تهران در بلوار ابوذر این منطقه خبرداد.

بازار گل در غرب تهران احداث می‌شود

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه این محدوده غربی تهران ظرفیت ایجاد بازار گل را دارد؛ گفت: در نظر داریم با مشارکت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران و بخش خصوصی یک بازار گل در این منطقه ایجاد کنیم.

آماده‌باش ۱۲ هزار نیروی خدمات شهری همزمان با بارش‌ها/ ۳ هزار نفر از ۳ صبح در حال خدمات‌رسانی در مناطق برفی هستند

خبر یزد - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با شروع بارش‌ها در نواحی شمالی پایتخت، نیروهای خدمات شهری از ساعت ۳ صبح مشغول خدمت‌رسانی هستند.

شن پاشی معابر شمالی تهران انجام شد و ترافیک روان است

خبر یزد - مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه شن پاشی در مناطق، ۱، ۲، ۴، ۳، ۶، ۵ و ۲۲ از ساعت ۳ صبح آغاز شده است، گفت: در هیچ کدام از معابر تهران مشکل تردد وجود ندارد.

ابلاغ دستورالعمل احداث اتاقک پسماند در مجتمع‌های مسکونی بالای ۵۰ واحد

خبر یزد - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل احداث جایگاه نگهداری و استقرار مخازن ذخیره‌سازی پسماند در مجتمع‌های مسکونی بالای ۵۰ واحد در آینده نزدیک خبر داد.

برخورد شهرداری تهران با پیمانکاران متخلف برای بکارگیری کودکان

خبر یزد - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در واکنش به انتشار فیلم بکارگیری کودکان در بخش خدمات شهری توسط پیمانکاران و تذکر عضو شورای شهر تهران، گفت: پیگیری و برخورد ویژه با پیمانکاران متخلف برای بکارگیری کودکان در بخش خدمات شهری انجام خواهد شد.

مناطق برتر شهرداری در رفع مشکلات محلات پایتخت

خبر یزد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری مناطق ۱۵، ۹ و ۴ به ترتیب بهترین عملکرد را در پیگیری و رفع مشکلات محلات داشته‌اند.

سکوت معنادار رسانه‌های اصلاح‌طلب در قبال لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری

خبر یزد - از ساختمان بهشت خبر می‌رسد، مدیران دوره ششم خیز بلندی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌ای شهر برداشته‌اند که شواهد آن با افزایش ۵۶ درصدی پیش‌بینی درآمدها، در کلیات لایحه بودجه به چشم می‌خورد.

جزئیات فروش متری مسکن اعلام شد

خبر یزد - رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه اقدامات اولیه برای فروش متری مسکن در تهران آغاز شده است، گفت: طی ۲ هفته آینده لایحه فروش متری مسکن آماده و به شورا ارائه می‌شود.

پایتخت با اجرای پویش “پرچم افتخار” به استقبال چهل و چهارمین بهار انقلاب رفت

خبر یزد - به گفته مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، پایتخت با اجرای پویش "پرچم افتخار" ، اکران های فرهنگی ویژه و نصب المانهای یادآور ایام انقلاب به استقبال چهل و چهارمین بهار انقلاب رفت.

طراح علائم و نشانه‌های مترو درگذشت

خبر یزد - شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه درگذشت استاد فرزانه مسعود سپهر، طراح و گرافیست بزرگ کشورمان و یکی از طراحان علائم و نشانه‌های مترو تهران و حومه را تسلیت گفت.

اعلام وضعیت ترافیکی معابر پایتخت همزمان با بارش‌ها

خبر یزد - رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت گفت: هم‌اکنون برف در بزرگراه ارتش و میدان باهنر در حال بارش است؛ بزرگراه‌های حکیم، شهید بابایی، شهید زین‌الدین و خیابان آزادی پرترافیک اما تردد در حال انجام است.

«تارا و شاهین» تاکسی می شوند؟

خبر یزد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد تعیین تکلیف انتخاب «تارا و شاهین» به عنوان تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد.

هوای تهران از شرایط ناسالم خارج شد

خبر یزد - بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا هم اکنون روی عدد ۹۷ قرار دارد و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

ایجاد شفافیت و انضباط مالی در بودجه‌ریزی سازمان‌ها و شرکت‌ها/ تخصیص بودجه ۱۴۰۲ بر محور عدالت‌

خبر یزد - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران گفت: در بودجه‌ریزی سازمان‌ها و شرکت‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران بر ایجاد انضباط مالی تاکید شده است‌.

۲۷ برنامه نوآوری جدید در دستور کار است/ تاثیر اجرای زنجیره تامین میادین بر قیمت میوه در کشور

خبر یزد - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار با تأکید بر اینکه یکی از برنامه‌های تحولی، اجرای زنجیره تأمین میادین است، یادآور شد: زمینه‌سازی برای اجرای این زنجیره از چندین ماه پیش آغاز شده و منتظر برخی همکاری‌ها از سوی شورا برای آغاز آن هستیم.

تجهیز کلینیک گل و گیاه منطقه ۲۱ به آزمایشگاه تشخیص بیماری‌ها و آفات

خبر یزد - طی بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۱ از ناحیه دو، پیشرفت آزمایشگاه کلینیک گل و گیاه بوستان شهید دستواره مورد تایید قرار گرفت و این آزمایشگاه جهت پذیرش دانش آموزان و دانشجویان اعلام آمادگی کرد.

ساير مطالب

ایجاد ارزش افزوده بالا، دستاورد طرح‌های دانش بنیان در بافق

وضعیت عادی بازار یزد در 15 آذرماه

تمام ظرفیت‌های جهانی را برای تحولی عظیم در یزد بکار می‌گیریم/ اجرای 10 هزار میلیارد تومان طرح توسعه‌ای در یزد

همکاری جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در بین بهره‌برداران بخش کشاورزی

رفع مشکلات صنایع یزد با کمک مشاوران در پنجشنبه‌های صنعتی خانه صمت

آماده ارائه خدمات به 70 هزار بهره‌بردار کشاورزی استان یزد هستیم

تاکید استاندار یزد بر اطلاع‌رسانی مستمر از پروژه‌های نهضت ملی مسکن

معاون استاندار یزد: مرغ‌داران در تزریق واکسیناسیون طیور، سهل‌انگاری نکنند

1500 صفحه برنامه اقتصادی برای تحول و پیشرفت استان داریم

220 تن وش پنبه در بهاباد برداشت شد

بهره‌برداری از پارک لجستیک صادرات محصولات کشاورزی به‌زودی

دانش‌بنیان سازی صنعت کاشی و سرامیک از اولویت‌های جدی یزد است

درآمد 80 میلیارد تومانی زعفران‌کاران یزدی

بهره‌گیری از توان بخش خصوصی برای احیا واحدهای راکد یزد

کارآفرینی نوین اجتماعی مهمترین راهبرد در راستای کنترل نقدینگی است

رتبه چهارم یزد در صادرات زعفران

7 هزار و 850 مصوبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد

جشنواره زعفران در صدرآباد ندوشن

عدالت در توزیع بودجه و اعتبارات در نقاط مختلف شهر یزد

پیشگامی یزد در تولید انرژی تجدیدپذیر برق در کشور

هیچ کمبود کودی جهت مصارف پائیزه و زمستانه در استان نداریم

امید تازه سهامداران غدیر ایرانیان با پیشرفت بیش‌ از 70درصدی گندله‌سازی بهاباد

جزئیات لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان

کد رهگیری بر محصولات کشاورزی یزد درج می شود

آغاز اجرای پروژه تحول کسب و کار‌ها در استان یزد

نمایشگاهی از جنس سنگ و فولاد در یزد

همکاری یزد با ونزوئلا در حوزه صنعت شتاب می گیرد

شرکت ونزوئلایی و یکی از شرکت های یزدی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

نرخ بیکاری استان یزد به پایین ترین میزان خود در 7 سال گذشته رسید

ابلاغ 11 برنامه به شرکت شهرک‌های صنعتی یزد در سند یزدنوین

معاون رییس جمهور: افزایش بهره‌وری در دستگاههای اجرایی مطالبه دولت سیزدهم است

فرصت 2 ماهه برای ثبت لوازم یدکی خودرو در سامانه جامع تجارت

تولید 20 درصد گوشت یزد توسط عشایر/عشایر باغ معدن تشنه‌اند

اقدام دولت در افزایش دوباره حقوق کارمندان و بازنشستگان شایسته است/ استقبال مجلس از لایحه دولت

برداشت ذرت علوفه‌ای در خاتم یزد آغاز شد

طرح منطقه ویژه اقتصادی گچساران وارد فاز اجرایی شد

ارزیابی 400 واحد راکد و زیرظرفیت در کلینیک کسب و کار استان یزد

ساخت شهرک صنایع دستی در میبد

منابع انسانی ابزار مهم توسعه / تحول محور اقدامات دولت سیزدهم

تبلیغات گردشگری حلقه مفقوده در شهر جهانی یزد

تفاهمنامه سه‌ جانبه تکمیل طرح انتقال برق «اسمالون- مروست» امضا شد

استاندار یزد: آیین‌نامه‌ها با رویکرد حمایت از کارآفرینان و رفع مشکلات تفسیر شود

ساخت 10 هزار واحد مسکن محرومین روستایی تا پایان امسال در استان یزد

برنامه راهبردی شهرداری یزد برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره

1200 میلیارد ریال طرح‌ عمرانی و زیرساختی در شهرک‌های صنعتی یزد اجرا شد

فولاد آلیاژی ایران اولین شرکت دانش بنیان فولادی کشور

رییس خانه صمت یزد: مشکل مهم فعالان اقتصادی، شناخت و انتخاب مشاورین امین است

رعایت استانداردها الزام قانونی است/رسیدگی به 17 پرونده تخلف

اختصاص اعتبار برای تامین مالی پروژه‌های آبرسانی به استان یزد

معاون فناوری رییس جمهور: توسعه اکوسیستم دانش بنیان وابسته به گسترش بازار و فروش است

بازگشت 60 واحد صنعتی راکد استان یزد به چرخه تولید

تأخیر در اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری به صلاح نیست

ساخت مجتمع گردشگری، تجاری و تفریحی ارگ یزد با سرمایه 1200 میلیارد تومان

تورم 70 درصدی و کاهش 80 درصدی فروش لوازم‌ تحریر در یزد

فرمانداری چوار بر تخصیص سهمیه آرد دولتی نظارت می‌کند

معرفی ظرفیت‌های گردشگری مهریز با برگزاری جشنواره

913 فقره پرونده قاچاق سوخت در یزد رسیدگی شد

تلاش برای جهانی سازی زیلوی استان یزد

بازار ارز بین دو راهی صعود و نزول

برداشت پسته در بافق 75 درصد کاهش یافته است

تدوین بسته تشویقی جهت جلب رضایت رانندگان سرویس مدارس در یزد

تداوم حیات صنایع‌دستی مستلزم همکاری و جدیت قوای نظام دارد

آغاز برداشت روناس از مزارع بافق

دولتی و مجلسی‌ها، مطالبات روستاییان را پیگیری کنند

37 تعاونی جدید به تعاونی‌های استان یزد اضافه شد

راه‌اندازی نهضت پروژه‌های نیمه تمام یزد/بیمارستان‌ها در اولویت

زمین‌ برای ایجاد هشت نیروگاه خورشیدی در یزد تحویل سرمایه‌گذاران شد

نبود سرمایه انسانی کارآمد از موانع اهداف توسعه‌ای استان است

نبود تشکل صنفی عشایر و روستاییان را از حمایت‌های دولت محروم کرد

قدرت خرید دلار بالا رفت؟

حل مشکلات اولویت‌دار، رسالت سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی است

صرفه جویی یک میلیون مترمکعبی آب شرب با جداسازی آب فضای سبز در یزد

شوک بورل به بازار دلار ایران

کمربندی نیر با اختصاص 1000 تن قیر رایگان تکمیل می شود

تقویم رویدادهای صنایع‌دستی یزد تدوین شد

شروط یزدی‌ها برای سرمایه گذاری در سواحل مکران

وزیر صمت از فولاد میبد بازدید کرد

فاصله‌ اندک تا تامین غیرنفتی ارز در کشور/رفع مشکل کمبود مواد اولیه با ایجاد نهادی تنظیم‌گر

مسئولان سرمایه گذاران دلسوز را حمایت کنند

تلاش برای ارتقای صنعتی و معدنی یزد با 36 پروژه تحولی وزارت صمت

یزد، بالاترین نرخ مشارکت اقتصادی کشور را دارد یزد، اقتصادی، استان، فاطمی، فعالان،...

تعاونی‌ها راهکاری اساسی برای مردمی کردن اقتصاد است تعاونی، شرکت، تعاون، کار، استان،...