خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

از ۱۵ شاخص استاندارد شفافیت در شورا تنها ۴ مورد رعایت می‌شود

خبر یزد - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ۱۵ شاخص در استاندارد شفافیت نهادهای شورایی تعریف شده است، یادآور شد: از این تعداد تنها چهار شاخص در شورا رعایت می شود و می توان برای این شاخص ها وقت گذاشت تا شورای شفاف تری داشته باشیم.

دختران و پسران دهه هشتاد و نودی خانواده معزز ایثارگران منطقه ۱۹مهمان ویژه برنامه سفره‌های «مادرانه دو» می‌شوند

خبر یزد - طرح "سفره های مادرانه دو" ویژه دختران و پسران دهه هشتادی و نودی خانواده معزز ایثارگران منطقه ۱۹ در راستای انجام فعالیت های فرهنگی دختران وپسران این دو دهه و با هدف فرهنگ سازی و انتقال تجارب خانواده های معظم شهدا به قشر جوان و تولید محتوا در منزل شهید به عنوان کانون جهادِ احیای مکتب صبر و شهادت انجام می شود.

اراده ها روشن، سیگارها خاموش می‌شوند

خبر یزد - همزمان با فرا رسیدن هفته ملی بدون دخانیات کارگاه آموزشی تاثیر قدرت اراده بر ترک سیگار با شعار "اراده ها روشن، سیگارها خاموش" با حضور اعضای کانون پیشگیری از دخانیات، در سراهای محلات منطقه برگزار شد.

نخستین نشست شورای مدیران ارتباطی صنایع با شهردار منطقه ۲۱

خبر یزد - نخستین نشست شورای مدیران ارتباطی صنایع و کارخانجات با مدیریت ارشد شهری منطقه ۲۱ به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی‌ها و با هدف هم‌اندیشی هرچه بیشتر در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی برگزار شد.

گنجایش معابر تهران برای خودرو تکمیل شده است/ شورا باید در نرخ‌گذاری تاکسی‌های اینترنتی اعمال نظر کند

خبر یزد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه گنجایش معابر تهران برای خودرو تکمیل شده است، گفت: تردد فعلی فوق ظرفیت بزرگراه‌هاست‌. امروز نیز قرعه کشی می‌کنند و حداقل یک میلیون خودرو اضافه می‌شود، بدون اینکه خودروهای فرسوده از رده خارج شوند.

گنجایش معابر تهران برای خودرو تکمیل شده است/ مجمع عمومی شرکت اتوبوسرانی امروز برگزار می‌شود

خبر یزد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه گنجایش معابر تهران برای خودرو تکمیل شده است، گفت: تردد فعلی فوق ظرفیت بزرگراه‌هاست‌. امروز نیز قرعه کشی می‌کنند و حداقل یک میلیون خودرو اضافه می‌شود، بدون اینکه خودروهای فرسوده از رده خارج شوند.

جاوید: بعد از ۴ سال رکود، عملکرد مثبت شهردار فعلی پایتخت امید را به بدنه شهرداری و شهر برگردانده است

خبر یزد - معاون پیشین شهرداری تهران با بیان اینکه بعد از دوران اوج شهرداری، ۴ سال شهرداری دچار رکود بود، اما حضور به‌موقع دکتر زاکانی ‌و عملکرد ایشان امید را به بدنه شهرداری و شهر بازگرداند.

جاوید: بعد از ۴سال رکود، عملکرد شهردار فعلی پایتخت امید را به شهرداری و شهر برگرداند/شعبانی: اگر شهرداران مناطق دچار ضعف شوند شهرداری دچار مشکل می‌شود

خبر یزد - معاون پیشین شهرداری تهران با بیان اینکه بعد از دوران اوج شهرداری، ۴ سال شهرداری دچار رکود بود، اما حضور به‌موقع دکتر زاکانی ‌و عملکرد ایشان امید را به بدنه شهرداری و شهر بازگرداند.

مشارکت منطقه ۷ در آماده سازی حرم مطهر امام خمینی(ره) برای برگزاری مراسم ارتحال

خبر یزد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از مشارکت این منطقه در آماده سازی حرم امام خمینی (ره) همزمان با سالگرد ارتحال امام (ره) همچون سال های گذشته خبر داد.

جشن تکلیف ترافیکی در دبستان هاجر منطقه ۲۱ برپا شد

خبر یزد - جشن تکلیف ترافیکی با هدف آموزش آموزه‌های موردنیاز ترافیکی دانش‌آموزان با بهره‌گیری از توصیه‌های دینی و اعتقادی در دبستان هاجر یک منطقه ۲۱ برگزار شد.

اتمام عملیات تراش و روکش بزرگراه شهید چراغی با بیش از ۸ هزارتن آسفالت

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۷ درخصوص اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت بزرگراه شهیدچراغی، گفت: عملیات تراش و روکش آسفالت در بزرگراه شهید چراغی با اجرای بیش از ۸هزار تن آسفالت در محدوده پل یارجانی و زمزم به اتمام رسید.

رصد ماه در گنبد مینا

خبر یزد - صد و بیست و یکمین برنامه «ماه شناخت» با رصد ماه هشتم قمری در مرکز آسمان نمای گنبد مینا برگزار می‌شود.

برگزاری نشست معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ با نوجوانان فعال غرب پایتخت

خبر یزد - اولین نشست صمیمی کانون نوجوانان منطقه در سال ۱۴۰۲ و همزمان با دهه کرامت با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و معاون اداره کل آموزش‌های شهروندی برگزار شد.

آیین بدرقه زائرین حرم رضوی در منطقه ۹ برگزار شد

خبر یزد - به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و در آستانه فرخنده زاد روز ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) آیین بدرقه زائرین حرم رضوی در فرودگاه مهرآباد برگزار شد.

تسهیل گری شهرداری منطقه ۱۰ در ایجاد پروژه های کارآفرین و خلاقانه

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۰ در همایش آموزشی تحلیل رقبا و کارآفرینی که با حضور فعالان این عرصه برگزار شد ، از حمایت و تسهیل گری این منطقه در پروژه های کارآفرین ، به منظور محرومیت زدایی خبر داد .

برگزاری دومین نشست مدیران آموزش های شهروندی مناطق ۲۲گانه به میزبانی منطقه۹

خبر یزد - دومین نشست مدیران آموزش های شهروندی مناطق ۲۲ گانه به میزبانی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۹ با حضور امیری مدیر کل و معاونین اداره کل آموزش های شهروندی در ورودی غربی پایتخت برگزار شد.

در آستانه میلاد امام هشتم(ع) تهران میزبان اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها می‌شود

خبر یزد - سخنگوی شهردار تهران با بیان اینکه در آستانه میلاد امام هشتم(ع) یکی از مراسم‌های میدانی مهم سال را در پیش داریم، گفت: سال گذشته تجربه موفقی در جشن امام رضایی‌ها داشتیم و امسال قرار است تا این اتفاق را در یک فضای جدید و متفاوت تکرار کنیم.

همکاری شهرداری تهران با ارگان‌های فرهنگی کشور برای برگزاری اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

خبر یزد - مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران گفت: با اغلب مجموعه‌های فرهنگی پایتخت و کشور جلساتی برگزار شد تا اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها را به صورت مشترک برگزار کنیم.

تجمع بزرگ امام رضایی ها در جنوب شرق تهران

خبر یزد - همگی دعوت هستید تا در تجمع بزرگ «امام رضایی ها» که دوشنبه ۸ خرداد در جنوب منطقه ۱۴ برگزار می شو، حضور همدلانه داشته باشید.

همدلی و همگرایی رمز پیروزی و موفقیت در همه عرصه هاست

خبر یزد - مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه هویت، فرهنگ و تاریخ ملت ایران بر مبنای اصالت، اعتقاد راسخ و خلوص نیت شکل گرفته است،گفت: وحدت و همدلی بخشی از هویت ملت مسلمان ایران است و تجربه دوران دفاع مقدس به خوبی نشان داد که این همدلی و همگرایی رمز پیروزی و موفقیت بوده است.

با پیگیری فساد صورت‌گرفته در ادوار پیشین ۲۰هزارمیلیاردتومان از اموال شهرداری احیا شد/ بهره‌مندی از ظرفیت‌ بازچرخانی آب با هدف جلوگیری از فرونشست زمین

خبر یزد - شهردار پایتخت با بیان اینکه با توجه به شرایط جنوب غرب تهران تلاش می‌کنیم با افتتاح پروژه‌هایی چون تصفیه‌خانه خلیج فارس از ظرفیت‌ بازچرخانی آب برای آبیاری فضای سبز تهران بهره بگیریم، گفت: در تصفیه‌خانه خلیج فارس آب به صورت بیولوژیک و باکیفیت تصفیه و از ‌پساب و لجن آن برای تولید کود و سایر مواد استفاده می‌شود.

با پیگیری فساد صورت گرفته در ادوار پیشین ۲۰ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری را احیا کردیم

خبر یزد - شهردار پایتخت با بیان اینکه با توجه به شرایط جنوب غرب تهران تلاش می‌کنیم با افتتاح پروژه‌هایی چون تصفیه‌خانه خلیج فارس از ظرفیت‌ بازچرخانی آب برای آبیاری فضای سبز تهران بهره بگیریم، گفت: در تصفیه‌خانه خلیج فارس آب به صورت بیولوژیک و باکیفیت تصفیه و از ‌پساب و لجن آن برای تولید کود و سایر مواد استفاده می‌شود.

مسیل‌های منطقه ۲۱ زیر ذره بین اداره کل خدمات شهری شهرداری تهران

خبر یزد - بازدید مشترک معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۱ با همراهی نمایندگان اداره کل خدمات شهری شهرداری تهران و رئیس اداره مسیل‌ها و قنوات این منطقه از کانال‌های بلوار گل‌ها و بزرگراه جاویدالاثر متوسلیان انجام گرفت.

افتتاح فاز نخست تصفیه‌خانه خلیج فارس بعد از ۲۷ سال/ فاز دوم تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

خبر یزد - شهردار تهران با بیان اینکه به رغم برنامه ریزی های انجام شده، حداقل ۶۵ میلیون متر مکعب منابع آبی برای آبیاری فضای سبز تهران کم خواهیم داشت، گفت: کلنگ پروژه خلیج فارس ۲۷ سال قبل بر زمین خورده بود و تا ۵ ماه قبل پروژه تنها ۳۰ درصد پیشرفت داشت اما در این مدت اندک با کار جهادی فاز نخست پروژه تکمیل شد و فاز دوم نیز پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

زیباسازی ۲ هزار متر دیواره های شهری منطقه ۱۴

خبر یزد - تغییر رنگ و زیبایی جلوه بصری منظر شهر با انجام نقاشی دیواری و حذف زوائد تبلیغاتی، از فعالیت های شهرداری منطقه ۱۴ در ۶۰ روز ابتدایی سال تاکنون است که در محلات و محورهای اصلی و فرعی انجام شد.

فقط ۳ مرحله تست دیگر تا اخذ مجوز اولیه بهره برداری از قطار ملی مترو

خبر یزد - یکی از اهداف کلان برنامه هفتم توسعه در زمینه صنایع ریلی کشور، استفاده از فناوری های داخلی و ایجاد فرصت برای صنعتگران و دست اندرکاران این حوزه، جهت بومی سازی، برقی سازی و هوشمند سازی صنعت ریلی است؛ هدف میان مدت این طرح، توانمند سازی صنایع ریلی به منظور تامین لکوموتیو، واگن، ترن‌های مورد نیاز کشور، همچنین احیا و به روز رسانی قطارهای خود کشش در افق سال ۱۴۰۴ بوده و پروژه طراحی و ساخت قطار ملی مترو که به مراحل پایانی تست های فنی و اخذ مجوز بهره برداری رسیده است، در همین راستا مد نظر قرار داشته است.

استفاده از ۵۰ میلیون متر مکعب پساب برای آبیاری فضای سبز تا پایان سال/ ۵۰ بوستان به‌صورت هوشمند آبیاری می‌شوند

خبر یزد - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از استفاده از ۵۰ میلیون متر مکعب پساب برای آبیاری فضای سبز پایتخت تا پایان سال خبر داد.

ساير مطالب

لزوم تدوین دستورالعمل برای چگونگی جابجایی و انتقال واحدهای آلاینده تهران

لزوم ساماندهی آب‌های سطحی در محور آزادگان/ تا پایان سال 1404 پروژه آب‌چرخانی منطقه 19 کامل می‌شود

تا پایان سال 1404 پروژه آب‌چرخانی منطقه 19 کامل می‌شود/ لزوم ساماندهی آب‌های سطحی در محور آزادگان

شهربانوی منطقه 14 میزبان دختران نوآور شهر تهران

اختصاص 44 درصد روکش آسفالت بزرگراه‌های تهران به بزرگراه آزادگان/ آلایندگی کارخانه‌های آسفالت به یک سوم کاهش می‌یابد

لیست ساختمان‌های ناایمن ارائه شده توسط شهرداری تهران منجر به افزایش ایمنی در ساخت و ساز می‌شود

دیدار مسجد محور رئیس بازرسی شهرداری تهران در منطقه8

عِطر رضوی در میدان نبوت تهران پیچید

زمین چمن مصنوعی شهر سالم(2) بازگشایی و به بهره برداری رسید

اجرای ویژه برنامه‌های سلامت محور در هفته ملی بدون دخانیات در منطقه 22

گام بلند مدیریت شهری منطقه22 برای تامین سرانه‌های هفتگانه با همکاری بتاجا

برگزاری نخستین یادواره 2400 شهید بخش کن

میز خدمت شهرداری منطقه 14 در نماز جمعه

از «جشن دوردانه‌ها بهشتی» تا دهه ها برنامه آموزشی ویژه دختران دارای معلولیت

ثبت نام قهرمان‌شهر2 در منطقه22 آغاز شد

برگزاری اردوی پایدار سازی گروه‌های دوام مناطق 22 گانه پایتخت به میزبانی منطقه 5

ساخت 28 مجموعه پارکینگ عمومی در دستور کار شهرداری

از فاز اول تصفیه‌خانه یک هکتاری منطقه 19 به ظرفیت 2000 مترمکعب بهره‌برداری شد

آغاز عملیات ساخت 5 مجموعه پارکینگ در تهران/ پارکینگ بیمارستان شریعتی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

فساد کشف شده توسط شهردار تهران متعلق به دوره‌های پیشین است

فساد کشف شده توسط شهردار تهران متعلق به دوره‌های پیشین است/ به‌عنوان نماینده مردم پیگیر ماجرا هستم

روابط عمومی؛ فرصتی مغتنم برای هم افزایی شهر و شهروندان

گردهمایی بزرگ دختران منطقه 18

نمایش وحدت اقوام ایرانی در منطقه 5

تشکر انجمن آشوریان تهران از مدیریت شهری منطقه 5

سه مرکز معاینه فنی در منطقه یک راه اندازی می‌شود

برگزاری بزرگترین رویداد طراحی مبلمان شهری کشور در خانه طهران

نسل جدید واحدهای سیار معاینه فنی به‌زودی وارد چرخه خدمات‌رسانی می‌شود

بازدید بامدادی معاون هماهنگی و امور مناطق در اولین روز کاری از وضعیت نگهداشت در نواحی شهر تهران

جزئیات ساخت آزادراه شهید شوشتری/ماجرای خاک ریختن بر روی پروژه‌های عمرانی پایتخت

رفع معارض 15 پلاک فعال در پروژه بزرگراه شهید بروجردی پس از 10 سال

خداحافظی تهرانی‌ها با 4 شماره امدادی؛ به زودی

جلب مشارکت مردمی در اقدامات الزامی است

نهضت آسفالت ادامه دارد

وقوع تندباد لحظه‌ای‌ در تهران، البرز و قم؛ امروز

کیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

ارائه طرح ایمنی ترافیک پایتخت تا 6 ماه آینده/ هر هفته 10 تهرانی جان خود را در تصادفات از دست می‌دهند

برگزاری جشن دوردانه‌های بهشتی در منطقه 14

اعلام آمادگی شهرداری برای کمک به ادامه اکتشافات و تاسیس موزه درخصوص اسکلت بانوی 7 هزار ساله

3 مرکز معاینه فنی خودرو در شمال تهران ایجاد می‌شود

آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه آبشناسان-جنت‌آباد

بازگرداندن اختیارات کمیسیون ماده پنج به دولت کار شهروندان را با مشکل مواجه می‌کند

وزش تندباد 70 کیلومتری تا ساعاتی دیگر در تهران

تشریک مساعی کلانشهرها در حوزه سرمایه‌گذاری/ مطالبات شهرداری‌ها از دولت پیگیری می‌شود

شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران شد

سرود قابلیت فوق‌العاده‌ای برای بازگو کردن احساسات جمعی و ملی یک ملت دارد

لزوم استفاده از المان‌های هنری برای معرفی مکان رخدادهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

عملیات آماده سازی پهنه تحویلی منطقه 15در حرم مطهر برای میزبانی از زائران

برگزاری آیین نام گذاری بوستان شهیدان امیراحمدی

بهسازی بقعه آسیب دیده بی بی شهربانو/کلنگ زنی بزرگترین پارکینگ طبقانی تهران

برگزاری 41 نمایشگاه در شهر آفتاب/برگزاری نمایشگاه خودرو در تیرماه

ساخت "ال آر تی" فقط با توان بخش خصوصی و بعد از تأیید مطالعات در شورای شهر

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

کاروان عاشقی در 10 محله پایتخت برگزار می‌شود/ تهیه بسته اوقات فراغت تابستانی

کاروان عاشقی در 10 محله پایتخت اجرا می‌شود/ تهیه بسته اوقات فراغت تابستانی

دیوارنگاره میدان ونک با طرحی از تمبر شهید جهان‌آرا رونمایی شد

93 شکایت مفتوح شهرداری تهران از مالکان ساختمان‌های ناایمن روی میز دستگاه قضاست

گام مدیریت شهری در مسیر کاهش زباله گردی با نصب مخازن جدید پسماند

اهتمام مدیریت شهری بر ایمن سازی ساختمان‌های ناایمن پایتخت

افتتاح بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه پایتخت/ بهره‌برداری از دو هزار و 700 مترمکعب چاه جذبی

چارت جدید روابط‌عمومی مناطق ابلاغ شد

تحقق 140درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال 1401

برگزاری مراسم غبارروبی از مزار شهدای گمنام در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

کاشت بیش از 700 اصله درختچه های زینتی در خیابان های قلب پایتخت

بسته شدن برخی انبارهای غیرمجاز و ناایمن در مرکز شهر

آزادسازی خرمشهر تمثیلی از مقاومت در جنگ‌های نابرابر

آیین پایانی «جشنواره جهانی شعر مقاومت» 14تیرماه در کرمان برگزار می‌شود

سردیس حاج احمد متوسلیان رونمایی شد

مشاوره روانشناسی، تست قند و فشار خون و تست اچ‌.آی‌.وی رایگان

️ فضاسازی شهری دهه کرامت در منطقه8

اولویت توسعه مترو باید در مناطق پر تردد باشد

شور و نشاط دخترانه در کوچه‌ها و محله‌های 13گانه

بهره‌برداری از پنج ایستگاه در خط 6 مترو تا پایان سال

برگزاری "پویش مردمی بی زباله رودخانه کن"

اجرای ویژه برنامه‌های متنوع در خیابان‌ خرمشهر منطقه 7

رسیدگی به امور محلات و مردم با محوریت مسجد

انتصابات جدید در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران

ثبت نام مسابقات قهرمان شهر(2) آغاز شد

«خزانه واحد» سیاست کلان مدیریت شهری پایتخت

پخش دو برابری آسفالت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در معابر منطقه یک تهران

برنامه‌ریزی برای طب سالمندی با توجه به تغییرات جمعیتی

آغاز عملیات نصب 300 تابلوی تمثال شهدا در معابر منطقه20

اصلاح و روکش آسفالت حیاط 106 مدرسه طی سال گذشته

لحاظ عمر کارکرد در تعیین دوره زمانی معاینه فنی خودروهای شخصی

نشست معاون بین‌الملل مرکز ارتباطات با مسئولین بین‌الملل دانشگاه‌های تهران

نشست هم اندیشی دستیابی و تعمیق رویکرد نوین هوش سبز در نظام مدیریت شهری

هلدینگ گردشگری شهرداری تهران تا شهریورماه راه‌اندازی می‌شود

تقویت سرانه‌های ورزشی منطقه 22 با آغاز بهره برداری از 3500 مترمربع زمین چمن مصنوعی

جشن بزرگ ویژه دختران آینده شبیه توست در منطقه 7 برگزار شد

اعطای بسته‌های تشویقی نوسازی در محلات فرسوده منطقه 14

جزییات تغییر پرداختی و سیاست‌های حمایتی بازنشستگان شهرداری/ از شتاب‌گیری افزایش حقوق و پرداخت نقدی کمک هزینه سفر تا افزایش 260 درصدی حق مسکن

تأکید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران بر اولویت تکمیل ایستگاه‌های خطوط 6 و 7 مترو

ایجاد 50 جایگاه سوخت تک‌سکو تا پایان سال+ اسامی مناطق منتخب

احداث یادمان شهدای بوستان حضرت ولی عصر(عج) در سالجاری

اجرای طرح "هر محله یک خیابان" در منطقه 19 کلید خورد

بازدید رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران از سازمان حمل و نقل و ترافیک

کسب رتبه اول منطقه 9 در ارزیابی یکساله "برقراری انضباط مالی"

تولید 1.5 میلیون تن آسفالت در سال 1402 در پایتخت/ کارخانه‌هایی با فناوری روز در شرق و غرب تهران افتتاح خواهند شد

جزئیات احداث کارخانه تولید «آسفالت کم صدا» در تهران/اسکن وضعیت آسفالت معابر پایتخت

پیگیری شهرداری تهران درمورد ساختمان‌های ناایمن جای تقدیر دارد/ تعطیلی، پلمب و تخریب در انتظار ساختمان‌های ناایمنی که به دستورات قضایی توجه نکنند