خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تصویب واگذاری زمین به پیمانکار پروژه احداث خط مترو تهران- پرند/اتمام پروژه ایستگاه مترو پرند تا پایان سال

خبر یزد - بالاخره پس از ۲ ماه و اندی انتظار، صورتجلسه واگذاری بخشی از اراضی شهر جدید پرند به پیمانکاران ساخت و تجهیز ایستگاه مترو این شهر، به امضاء مشترک مدیران عامل شرکت مترو تهران و شرکت عمران شهر جدید پرند رسید تا فرآیند تامین منابع مالی کارهای باقی‌مانده این پروژه مهم عمرانی وارد مرحله جدیدی شود.

کاشت درخت برای تولد هر نوزاد توسط شهرداری ارزشمند است/ ورود جدی دولت به موضوع جمعیت

خبر یزد - دبیر ستاد جمعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اینکه شهرداری برای تولد هر نوزاد یک درخت کاشته اقدام ارزشمندی است که در آینده برای آن نوزاد بار معنایی و هویتی زیبایی خواهد داشت و امیدواریم این کار ادامه داشته باشد.

گروه دوام، ابزار مردم برای ارتقای ایمنی است/ مدیریت بحران جای سیاسی‌کاری نیست

خبر یزد - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مراسم انتصاب سرپرستان ادارات معاونت «بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه‌پذیر» این سازمان از اداره‌ی محلی مدیریت بحران به عنوان شاخصی برای توسعه‌یافتگی نام برد و یادآور شد: در صورتی که بحرانی در یک نقطه یا منطقه کوچک اتفاق بیفتد و در همان منطقه نیز مدیریت شود، این نشان‌دهنده پیشرفته بودن مدیریت بحران است.

اجتماع بزرگ نوجوانان غرب تهران در پویش سلام فرمانده

خبر یزد - پویش «سلام فرمانده» در ادامه فعالیت خود به میزبانی شهرداری منطقه ۲۲ تهران، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ در محوطه غربی دریاچه شهدای خلیج فارس با حضور کودکان و نوجوانان دهه هشتاد و نودی با اجرای این سرود برگزار شد.

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران

خبر یزد - چهارمین نمایشگاه خودرو تهران بعد از ۳ سال وقفه به خاطر شیوع کرونا، با حضور ۲۵ شرکت خودروساز داخلی و چند شرکت مونتاژ کننده خودرو آغاز به کار کرد و تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین‌ المللی شهر آفتاب، پذیرای عموم مردم و علاقه‌مندان به صنعت خودرو خواهد بود.

مسیر تهرانی‌ها ۷۲۳ کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود

خبر یزد - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اصلاح ۹۸ تقاطع ناقص در بزرگراه‌های تهران خبر داد که با این اصلاح مسیر تهرانی‌ها، ۷۲۳ کیلومتر کمتر می‌شود.

لزوم توجه به نقش موثر و ارزشمند روابط عمومی در انعکاس عملکرد سازمان‌ها

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۹ همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور در این اداره، طی نشستی صمیمی با مدیر و کارکنان روابط عمومی منطقه دیدار و از زحمات آنها تقدیر کرد.

"اعتمادسازی” و" تقویت سرمایه اجتماعی " از مهم‌ترین وظایف کلیدی روابط عمومی است

خبر یزد - شهردار منطقه ۲ در مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی اظهار کرد: “اعتمادسازی” و “تقویت سرمایه اجتماعی” در میان شهروندان دو وظیفه کلیدی روابط عمومی ها در شهرداری است.

حبوبات در میادین ۲۷ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است

خبر یزد - بر اساس نرخنامه جدید قیمت انواع حبوبات در میادین میوه و تره بار تهران، قیمت حبوبات در این مراکز به طور متوسط ۲۷ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر است.

توضیح در مورد بخشنامه اخیر شهردار تهران|نظارت مستقیم آتش‌نشانی بر ساختمان‌های بیش از ۶ طبقه پابرجاست

خبر یزد - مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام کرد براساس بخشنامه اخیر شهردار تهران، نظارت بر ایمنی ساختمان‌های بالاتر از ۶ طبقه همچنان به شکل مستقیم از سوی سازمان آتش‌نشانی انجام می‌شود اما برای افزایش ایمنی ساختمان‌های در حال ساخت زیر ۶ طبقه فرایند نظارت باید براساس ضوابط سازمان باشد و نقشه‌های ساختمانی از سوی آتش نشانی تأیید شود.

معابر پایتخت سالانه به یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار تن آسفالت نیاز دارد/تلاش برای ارتقای بازدهی و افزایش میزان تولید ماهیانه آسفالت

خبر یزد - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای افزایش میزان تولید ماهانه آسفالت به ۴۲۰۰ تن خبر داد.

کارکنان خدوم؛ ماموران ۱۳۷

خبر یزد - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

تصاویر زشت‌ترین‌ شهرهای دنیا | این شهرها چه ویژگی‌هایی دارند؟

خبر یزد - شهرهای بزرگ و کوچک متعددی در سراسر جهان وجود دارند که به دلیل نبود زیر ساخت‌های مناسب شهری، کمبود فضای سبز کافی و پراکندگی در ساخت شهری ظاهری زیبا ندارند، اما تعدادی از شهرها در این زمینه گوی سبقت را از دیگران ربوده‌اند.

قرار خدمت؛ منطقه یک

خبر یزد - ظهر دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی در نهمین برنامه از پویش «قرار خدمت»، به همراه مدیران ارشد شهرداری به منطقه یک رفت و در بخش نخست این برنامه از پروژه های منطقه بازدید کرد.

حضور زاکانی در میان رانندگان معترض اتوبوس/تشکیل کمیته شش‌نفره برای بررسی افزایش حقوق‌ها

خبر یزد - شهردار پایتخت به محض اطلاع از اعتصاب رانندگان اتوبوسرانی در ساختمان شرکت واحد اتوبوسرانی به محل مذکور رفت و در جمع رانندگان گفت: درباره نهادهای عمومی که شهرداری یکی از آن‌هاست، تصمیمی گرفته نشده است.

پسماند خشک تحویل دهید، تحت پوشش بیمه قرار بگیرید

خبر یزد - معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از راه‌اندازی سه واحد پسماند بیمه در پایتخت خبر داد و گفت: از این پس شهروندان تهرانی می‌توانند در ازای تحویل پسماند خشک به غرف مربوطه، از پوشش بیمه‌ای برخوردار شوند.

بازدید مدیران شهری منطقه ۲۱ و راه آهن جمهوری اسلامی از مسیر احداثی اتوبوس ریلی

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۱ با همراهی معاونین فنی و عمران و حمل ونقل و ترافیک این منطقه، مدیرکل دفتر مهندسی و تاسیسات زیربنایی راه آهن و معاون راه آهن تهران از مسیر احداث اتوبوس ریلی بازدید کرد.

مرغ و تخم‌مرغ در میادین زیرنظر شهرداری پایین‌تر از قیمت سطح شهر توزیع می‌شود

خبر یزد - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین مرغ در پایتخت نداریم، اعلام کرد:قیمت خرده فروشی مرغ در میادین زیر نظر شهرداری کمتر از قیمت سطح شهر است.

شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران ایجاد می‌شود

خبر یزد - رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از پیگیری برای ایجاد شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران در زمان بحران خبر داد.

سرویس‌دهی ویژه متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

خبر یزد - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

تشکیل دو کارگروه ویژه در قرارگاه اجتماعی شهر تهران

خبر یزد - دو کارگروه کودکان‌کار و کارگروه ویژه حمایت از خانواده‌های مددجویان ماده ۱۶ ، به عنوان گام نوین قرارگاه اجتماعی تهران در رفع آسیب‌های اجتماعی کلان‌شهر پایتخت با حضور دستگاه‌های ذیربط تشکیل شد.

فعالیت دوباره پارکبان‌ها با مجوز پلیس| پاکبان‌های غیرقانونی جمع‌آوری می‌شوند

خبر یزد - فعالیت پارکبان‌ها در برخی از نقاط تهران دوباره آغاز شده، آنطور که پلیس می‌گوید به شرکت‌های انتظام در بکارگیری پارکبان‌ها مجوز داده و هزینه پارک خودرو نیز از سوی این شرکت‌ها تعیین خواهد شد.

تکمیل خطوط هفتگانه متروی پایتخت نیازمند بودجه یک سال شهرداری تهران است

خبر یزد - شبکه خطوط مترو تهران که با ۷ خط در حال سرویس دهی به شهروندان پایتخت است،‌ برای تکمیل ایستگاه های باقی مانده و ساخت و بهره برداری از ایستگاه ها، تقریباً به بودجه یک سال شهرداری تهران نیاز دارد.

اجرای کمپین «پیگیری مشکلات پهنه جنوب تهران» تا پایان بهار

خبر یزد - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از حضور اعضای شورا در مناطق ۱۵ تا ۲۰ شهرداری تهران در راستای اجرای کمپین پیگیری مشکلات پهنه جنوب پایتخت تا پایان فصل بهار خبر داد.

مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران

خبر یزد - شورای معاونین و مشاوران شهرداری تهران عصر روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد.سرهنگ سید هادی موسوی در سمت فرماندهی یگان حفاظت شهرداری تهران معارفه شد که از سوابق او می توان به ریاست بازرسی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی اشاره کرد.

چگونگی طرح شکایات در سامانه جدید ۱۳۷ | تماس ۴ میلیون مخاطب از ابتدا تا امروز | ثبت ۱۸ هزار تماس در برخی از روزها

خبر یزد - سرپرست مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی (+۱۳۷) با بیان اینکه از ابتدای شروع به کار ۱۳۷ و ۱۸۸۸، چهار میلیون مخاطب ثابت در موضوعات گوناگون با این دو سامانه تماس گرفته‌اند، گفت: در طول این سال‌ها، به طور میانگین ۶ هزار تماس با این دو سامانه ثبت شده است که در برخی روزها به ۱۸ هزار مورد هم رسیده است.

تهران‌نما؛ بازارتجریش

خبر یزد - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به بازارتجریش رفته‌ایم.

نمایش دستاوردهای روابط عمومی در حوزه اطلاع‌رسانی در منطقه ۲

خبر یزد - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه۲ درتشریح برنامه‌های گرامی داشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: این برنامه‌ها با هدف معرفی چشم اندازهای روابط عمومی درعصر جدید و با تاکید بر اهمیت فرهنگ اطلاع رسانی و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌ عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی اجرا می‌شود.

انتصابات جدید در شهرداری منطقه ۲

خبر یزد - طی احکامی جداگانه از سوی شهردار منطقه ۲ ، انتصابات جدید در حوزه های دفتر شهردار ، امور اجتماعی و فرهنگی و اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی انجام شد.

حضور شهردار تهران در برنامه «بدون توقف»

خبر یزد - برنامه ترکیبی «بدون توقف» کاری از شبکه سه سیما است که با دعوت از کارشناسان و مسئولان به بررسی شبهات و معضلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می پردازد.علیرضا زاکانی شهردار تهران با حضور در این برنامه به پرسش های کارشناسان پاسخ داد.

ساير مطالب

ارتباط تنگاتنگ مدیریت صحیح پسماند با ارتقا سلامت شهروندان و محیط زیست

آرامش خرید در تره‌بار

علت ممنوعیت ورود دوچرخه به پارک‌های مادر و کودک/ برنامه‌ریزی برای توسعه فردی و شغلی بانوان شهرداری

تاسیس سازمان گردشگری در شهرداری تهران به کجا رسید

صدور روزانه 5 هزار و 500 باربرگ الکترونیک توسط سامانه‌های شهرداری تهران

اجرای برنامه‌های خانواده‌محور با توجه ویژه به بانوان/ مسابقات «محله قهرمان» برگزار می‌شود

نشست خبری اولین اجلاس همکاری کمیسیون های معماری و شهرسازی شوراهای استان تهران

کاهش قیمت 20 محصول پرمصرف در میادین میوه و تره بار

بهره‌مندی بیش از یک میلیون نفر از گذر سلامت منطقه 12

آیین رونمایی از سامانه 137 پلاس

استاندار تهران: مشکلی در موجودی کالا نداریم/بازار موادغذایی در روزهای آینده متعادل می‌شود

هفتاد و دومین نشست کمیسیون مالی و اقتصاد شهری کلانشهرهای ایران برگزار شد

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی زنان در نشست شهرداری منطقه5

ادامه نهضت دیدارهای مردمی مسجدمحور با ارائه خدمات سلامت‌محور

برنامه‌ریزی شهرداری تهران برای توسعه بوستان نهج‌البلاغه در سال جاری

بازدید سرزده شهردار تهران از روددره فرحزاد

هر 3 ماه یک سوله مدیریت بحران در اختیار پایتخت‌نشینان قرار می‌گیرد

باید به گونه‌ای عمل کنیم که تهران به عنوان کلانشهر الگوی جهان اسلام معرفی شود

استفاده از ظرفیت‌های مردمی و فضای مجازی در سامانه یکپارچه 137 پلاس

میدان آزادی

تئاتر شهر

تعمیرات تخصصی پل میرداماد به سرانجام رسید

ایمن‌تر شدن مسیر تردد بوستان ایثار در منطقه 22

امور کلانشهر تهران با اعتماد و مشارکت شهروندان سرعت می‌گیرد

افزایش حقوق 24 هزار نیروی شهرداری تهران

حضور وزیر فرهنگ لبنان در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

با تقویت ورزش عمومی به دنبال انسجام اجتماعی هستیم/ توسعه مراکز گردشگری و تفرجگاهی در پایتخت

گشوده شدن 24 ساعته ورودی باب‌الشهدای بهشت زهرا(س) در روزهای پنج‌شنبه

هیچ مشکلی از حیث تامین و عرضه کالا در میادین تره‌بار وجود ندارد

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با شورای عالی استان‌ها

مؤانست با کتاب از حوزه کتاب کودک و نوجوان آغاز می‌شود

برپایی میز خدمت در سامانه‌های شش‌گانه شرکت واحد

رقابت شهروندان منطقه 19 در جشنواره غذای «نه به فست فود»

تقدیر رئیس کمیته سلامت شورای شهر از پرسنل درمانگاه منطقه 6

مناسب‌سازی 23 کیلومتر از معابر و 12 بوستان برای تردد معلولان در منطقه 8

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب ظرفیت تبدیل به منطقه نمونه گردشگری را دارد

5 پل اصلی در پایتخت در معرض فرونشست قرار دارند/ارائه نتایج جلسات فرونشست به مجلس

واحد تکریم ارباب رجوع شهرداری منطقه 8 در بین مناطق برتر و نمونه شهرداری تهران قرار گرفت

ضرورت راه‌اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت ویژه محصولات میادین میوه‌ و تره‌بار

تولید روزانه 110 تن پسماند بیمارستانی در تهران

256 معبر و 145 بوستان در پایتخت تا مهرماه مناسب‌سازی می‌شود/ بهره‌برداری از 20 دستگاه مینی‌بوس ویژه تردد معلولان تا پایان اردیبهشت

توسعه 4.5 کیلومتر فضای سبز در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

فروشگاه شهروند میدان راه آهن توسعه می‌یابد

بازخورد احداث بوستان‌های مادروکودک احصا می‌شود/ساخت 325 بوستان در دستور کار

حفظ دستاوردها و صیانت از مجموعه مدیریت شهری وظیفه تمامی کارکنان شهرداری تهران است

تلاش برای تملک و مرمت خانه شیخ فضل‌الله نوری

مصدومیت دو تبعه افغانی در پی انفجار منزل مسکونی در نعمت‌آباد

حضور شهردار تهران در برنامه «بدون توقف»

اسامی نانوایی‌های غیرفعال به دادستانی تهران اعلام شود

بازدید مدیرعامل شرکت ساماندهی از مراحل نهایی احداث بازار دست‌دوم‌فروشان خلازیر

اجرای طرح سنجش و پایش سلامت شهروندان در منطقه2

هیچ واحد صنفی و تولیدی اجازه افزایش قیمت ندارد/جریمه عدم درج قیمت به 10 میلیون تومان افزایش یافت

گذر از پیک مصرف برق در تابستان با افزایش صدور مجوزهای حفاری در منطقه 19

در جریان بررسی طرح اعطای مهلت زمان پرداخت فرم‌های عوارض ساختمانی صادره 1400 چه گذشت؟

شهردار پایتخت دربرابر ذهن پرسش‌گر خبرنگاران جناح‌های مختلف

از سرگیری فعالیت‌های ورزشی در اماکن روباز شهرداری تهران

شهرداری در آزمون پیشگیری و مقابله با بیماری‌های واگیردار سربلند شد

معاونت خدمات شهری از ابتدای سال جدید درصدد رفع مشکلات آتش‌نشانان برآمده که اطلاع رسانی نشده است

تمام محصول سلامت حال خوب است/ برنامه‌های سلامت باید حول محور خانواده باشد

منطقه 4 جزو مناطق با ابتلای بالا در کرونا/ با آمدن مدیریت جدید شهری تحول بزرگی در زمینه سلامت رقم خورد

پلمب شش واحد آلاینده محیط زیست در تهران

بیش از 60 درصد پل‌های مکانیزه پایتخت فعال و ایمن شده‌اند

افزایش استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر رویکرد مدیریت شهری است

دوقلوی دیجیتال، نویدبخش اداره شهر با اطمینان بیشتر و هزینه کمتر است

بازدید میدانی اعضای کمیسیون فرهنگی شورا از نمایشگاه کتاب/ افتتاح نمایشگاه کتاب با حضور رئیس‌جمهور

غرفه‌های بازیافت منطقه 19 ساماندهی شدند

باغداران کشور محصول «گوجه فرنگی، خیار، سیب‌زمینی، پیاز و سیر» را در میادین پایتخت عرضه کنند

بازدید شهردار تهران از خودروی برقی ایرانی

اتاق آموزشی فرشتگان کار در منطقه 20 افتتاح شد

یازدهمین «فرهنگ‌سرای کتاب» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برپا می‌شود

برنامه‌های وزارت کشور برای توسعه ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهری

تعطیلی در وقت اضافه!

برگزاری همایش پیاده‌روی و اسکیت‌سواری خانوادگی در بوستان ملت

اجرای فاز دوم پروژه مسیر تندرستی در بوستان جنگلی سرخه حصار

تابلوهای سردر اماکن نیازی به پرداخت عوارض ندارند

جرم ترمینال جدید شرق چیست که در دوره چهار ساله مدیریت اصلاح‌طلبان رها شد؟/ رفع گره ترافیکی شرق تهران با تأسیس پایانه جدید

پروژه ترمینال شرق در 4 سال گذشته به جای پیشرفت، پسرفت داشته است

شهرداری به ایمن‌سازی گودهای رهاشده و ساختمان‌های پرخطر توجه کند/جلوگیری از ساخت و ساز در جوار باغ گیاه‌شناسی

جمع‌آوری 6 هزار سرویس خاک و نخاله از محدوده منطقه 15

از افزایش 186‌درصدی اعتبار مناطق کم‌برخوردار تا بهینه‌سازی آسفالت معابر در مناطق 22 گانه

ارائه خدمات رایگان سلامت به ساکنان کوره‌پزخانه‌های منطقه 19

تقدیر عضو شورا از اقدامات شهرداری به دلیل ترویج فرهنگ قرآنی در نمایشگاه قرآن

آخرین وضعیت مناطق درگیر با معضل معتادان متجاهر

آیین یادبود نادر طالب زاده

عیادت مدیرعامل شرکت ساماندهی از شهردار ناحیه 3 منطقه 19

وبینار آسیب‌شناسی و چشم‌انداز استحصال انرژی از پسماندهای شهری

ارایه گزارش بازدید از ترمینال شرق در شصت و دومین جلسه شورای شهر

اجرای برنامه‌های آموزشی آسمان‌نمای "گنبد مینا" برای علاقه‌مندان به نجوم

حفظ سلامت جامعه از مهم‌ترین برنامه‌های جوامع شهری است

بهسازی 22 هزار مترمربع از آسفالت بزرگراه امام رضا(ع)

مرمت کف‌پوش محوطه بازی بوستان جوانمردان

موزه ابگینه، گنجینه ادوار فرهنگی ایران

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه تهران

رویای شهر سالم

احداث «اتاق مادر و کودک» در بوستان پلیس

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی به خانواده‌های نیازمند به مناسبت هفته ملی سلامت

راه‌اندازی یک خط تاکسی‌رانی از مترو بریانک به مقصد خیابان شهید سبحانی

کاهش 36 درصدی تصادفات منجر به فوت در منطقه 3

مدیریت شهری پایتخت در توسعه فضای سبز کوشا باشد

اتصال مناطق 17 و 18 شهرداری تهران از طریق احداث پل‌های روگذر