خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ساماندهی سدمعبر و بساط‌گستری در محله افسریه

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۵ از آغاز طرح ساماندهی سدمعبر و بساط گستری در محله افسریه خبر داد و گفت: این طرح در محله پرتردد و تجاری افسریه با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی با هدف حفظ انضباط شهری در حال اجراست و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.

گفتمان‌سازی و شناسایی نخبگان از اهداف برگزاری نشست مشورتی نظارتی یک چالش یک راه حل است

خبر یزد - مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران گفت:گفتمان سازی و شناسایی نخبگان از مهم ترین اهداف برگزاری نشست مشورتی نظارتی یک چالش و یک راه حل با کارکنان اداره درآمد شهرداری تهران است.

تقدیر از کارکنانی که با کار و خلاقیت باعث ایجاد ارزش افزوده شوند/ تقدیرات منجر به ارتقا شغلی می‌شود

خبر یزد - معاون شهردار تهران گفت: هر کسی در خانواده بزرگ کارکنان شهرداری با کار و خلاقیت خود سبب ایجاد ارزش افزوده برای شهرداری شود، ما با رصد و پایش ابتکارات از او تقدیر می‌کنیم. تقدیر نیز به شیوه گذشته نیست که در آن فقط برخی امتیازات شغلی مانند اضافه کار و .... را برای کارمندان نمونه به کار بگیریم.

«زمستان داغ» و «خانه پدری»؛ برنامه‌های منطقه عباس‌آباد در دهه فجر/ «خانه خلاق» به‌زودی افتتاح می‌شود

خبر یزد - مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد گفت: «زمستان داغ»، «خانه پدری» و کنسرت خیابانی بخشی از برنامه‌های اراضی عباس آباد در دهه مبارک فجر است.

اثر هنری ماندگار در بزرگراه اشرفی اصفهانی نقش بست

خبر یزد - سرپرست معاونت خدمات شهری ومحیط زیست شهردای منطقه۲ گفت:جلوه بصری زیبا و ماندگار به منظور زیباسازی و تلطیف فضای شهری به دست هنرمند معاصر در دیواره بزرگراه اشرفی اصفهانی نقش بست .

۱۳۰ عملیات ۱۳۷ پلاس طی ۱۰۰ روز در منطقه ۹

خبر یزد - شهردار منطقه۹ از اجرای ۱۳۰ عملیات توسط اداره ۱۳۷ شهرداری ناحیه یک با ۱۳۰ عملیات ایمن افزایی در معابر شهری غرب پایتخت خبر داد.

برای حل مشکلات شهر، نیازمند نگاه کلی‌نگر و خلاقیت هستیم/ نیاز اصلی ما اندیشه است، نه منابع مالی

خبر یزد - شهردار تهران گفت: مشکلات شهر بسیار پیچیده است و برای حل این مشکلات باید نگاهی کلی‌نگر و خلاقیت داشت؛ نیاز اصلی ما اندیشه است، اندیشه‌ای که بتواند راهکار ارائه دهد و با عبور از میانبرها ما را به نقطه مطلوب برساند.

تعداد گودهای رهاشده پایتخت از ۲۵۱ به ۱۹۳ گود کاهش یافت/کدام مناطق بیشترین و کم‌ترین گودهای رهاشده را دارند؟

خبر یزد - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از کاهش تعداد گودهای رها شده در شهر تهران طی ۱۵ ماه گذشته خبر داد و گفت: ۵۸ گود رهاشده از شهریور ماه ۱۴۰۰ تا دی ماه ۱۴۰۱ ایمن سازی و یا جهت ادامه فعالیت تعیین تکلیف شدند.

نخستین نمونه قطار ملی مترو فروردین به حرکت درمی‌آید

خبر یزد - تست‌های باقی‌مانده قطار ملی مترو به منظور اخذ تاییدیه مراجع بین‌المللی در حال انجام بوده و پیش‌بینی می‌شود فروردین ماه سال ۱۴۰۲ نخستین نمونه این قطار با سطح داخلی‌سازی ۸۵ درصد، در خط فرودگاه امام خمینی (ره) به حرکت درآید.

طرح فراموز سیار به مدارس منطقه ۱۹ رسید

خبر یزد - مرکز فرآموز(آموزش مهارت‌های رفتاری به کودکان و نوجوانان) با برپایی گشت سیار، به دانش آموزان مدارس ابتدایی منطقه ۱۹ مهارت‌های ارتباطی و فردی را آموزش می‌دهد.

مسیل ابوذر منطقه۱۴ ایمن‌تر می‌شود

خبر یزد - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه۱۴ از افزایش ضریب ایمنی مسیل آبراهی بزرگ شرق تهران در بلوار ابوذر این منطقه خبرداد.

بازار گل در غرب تهران احداث می‌شود

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه این محدوده غربی تهران ظرفیت ایجاد بازار گل را دارد؛ گفت: در نظر داریم با مشارکت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران و بخش خصوصی یک بازار گل در این منطقه ایجاد کنیم.

آماده‌باش ۱۲ هزار نیروی خدمات شهری همزمان با بارش‌ها/ ۳ هزار نفر از ۳ صبح در حال خدمات‌رسانی در مناطق برفی هستند

خبر یزد - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با شروع بارش‌ها در نواحی شمالی پایتخت، نیروهای خدمات شهری از ساعت ۳ صبح مشغول خدمت‌رسانی هستند.

شن پاشی معابر شمالی تهران انجام شد و ترافیک روان است

خبر یزد - مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه شن پاشی در مناطق، ۱، ۲، ۴، ۳، ۶، ۵ و ۲۲ از ساعت ۳ صبح آغاز شده است، گفت: در هیچ کدام از معابر تهران مشکل تردد وجود ندارد.

ابلاغ دستورالعمل احداث اتاقک پسماند در مجتمع‌های مسکونی بالای ۵۰ واحد

خبر یزد - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل احداث جایگاه نگهداری و استقرار مخازن ذخیره‌سازی پسماند در مجتمع‌های مسکونی بالای ۵۰ واحد در آینده نزدیک خبر داد.

برخورد شهرداری تهران با پیمانکاران متخلف برای بکارگیری کودکان

خبر یزد - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در واکنش به انتشار فیلم بکارگیری کودکان در بخش خدمات شهری توسط پیمانکاران و تذکر عضو شورای شهر تهران، گفت: پیگیری و برخورد ویژه با پیمانکاران متخلف برای بکارگیری کودکان در بخش خدمات شهری انجام خواهد شد.

مناطق برتر شهرداری در رفع مشکلات محلات پایتخت

خبر یزد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری مناطق ۱۵، ۹ و ۴ به ترتیب بهترین عملکرد را در پیگیری و رفع مشکلات محلات داشته‌اند.

سکوت معنادار رسانه‌های اصلاح‌طلب در قبال لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری

خبر یزد - از ساختمان بهشت خبر می‌رسد، مدیران دوره ششم خیز بلندی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌ای شهر برداشته‌اند که شواهد آن با افزایش ۵۶ درصدی پیش‌بینی درآمدها، در کلیات لایحه بودجه به چشم می‌خورد.

جزئیات فروش متری مسکن اعلام شد

خبر یزد - رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه اقدامات اولیه برای فروش متری مسکن در تهران آغاز شده است، گفت: طی ۲ هفته آینده لایحه فروش متری مسکن آماده و به شورا ارائه می‌شود.

پایتخت با اجرای پویش “پرچم افتخار” به استقبال چهل و چهارمین بهار انقلاب رفت

خبر یزد - به گفته مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، پایتخت با اجرای پویش "پرچم افتخار" ، اکران های فرهنگی ویژه و نصب المانهای یادآور ایام انقلاب به استقبال چهل و چهارمین بهار انقلاب رفت.

طراح علائم و نشانه‌های مترو درگذشت

خبر یزد - شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه درگذشت استاد فرزانه مسعود سپهر، طراح و گرافیست بزرگ کشورمان و یکی از طراحان علائم و نشانه‌های مترو تهران و حومه را تسلیت گفت.

اعلام وضعیت ترافیکی معابر پایتخت همزمان با بارش‌ها

خبر یزد - رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت گفت: هم‌اکنون برف در بزرگراه ارتش و میدان باهنر در حال بارش است؛ بزرگراه‌های حکیم، شهید بابایی، شهید زین‌الدین و خیابان آزادی پرترافیک اما تردد در حال انجام است.

«تارا و شاهین» تاکسی می شوند؟

خبر یزد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد تعیین تکلیف انتخاب «تارا و شاهین» به عنوان تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد.

هوای تهران از شرایط ناسالم خارج شد

خبر یزد - بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا هم اکنون روی عدد ۹۷ قرار دارد و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

ایجاد شفافیت و انضباط مالی در بودجه‌ریزی سازمان‌ها و شرکت‌ها/ تخصیص بودجه ۱۴۰۲ بر محور عدالت‌

خبر یزد - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران گفت: در بودجه‌ریزی سازمان‌ها و شرکت‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران بر ایجاد انضباط مالی تاکید شده است‌.

۲۷ برنامه نوآوری جدید در دستور کار است/ تاثیر اجرای زنجیره تامین میادین بر قیمت میوه در کشور

خبر یزد - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار با تأکید بر اینکه یکی از برنامه‌های تحولی، اجرای زنجیره تأمین میادین است، یادآور شد: زمینه‌سازی برای اجرای این زنجیره از چندین ماه پیش آغاز شده و منتظر برخی همکاری‌ها از سوی شورا برای آغاز آن هستیم.

تجهیز کلینیک گل و گیاه منطقه ۲۱ به آزمایشگاه تشخیص بیماری‌ها و آفات

خبر یزد - طی بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۱ از ناحیه دو، پیشرفت آزمایشگاه کلینیک گل و گیاه بوستان شهید دستواره مورد تایید قرار گرفت و این آزمایشگاه جهت پذیرش دانش آموزان و دانشجویان اعلام آمادگی کرد.

به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

خبر یزد - با توجه به اینکه یکی از مشاغل پرخطر در شهرداری تهران، خدمات انجام شده توسط پاکبانان است، طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران، توسط شرکت شهر سالم آغاز شده است.

رکورد بازدید از نمایشگاه شهرآفتاب شکسته شد

خبر یزد - امسال در برگزاری سومین دوره نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه برای اولین بار آمار بازدید از یک نمایشگاه در یک روز در شهرآفتاب شکسته شد .

منطقه ۴ میزبان نو مادران شهر تهران

خبر یزد - شهردار منطقه۴ گفت: در مراسم جشن نو مادران پایتخت، از بانوانی که به تازگی دارای فرزندی شدند و یا فرزندی در راه دارند تقدیر شد.

تسهیل دسترسی شهروندان به مسکن مناسب در اولویت حوزه شهرسازی

خبر یزد - جلسه "شورای مدیران معاونت شهرسازی و معماری" با محوریت ارائه گزارش احکام برنامه چهارم توسعه شهری شهرداری تهران و بررسی گزارش عملکرد سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص اقدامات قرارگاه مسکن و تامین مسکن در شهر تهران برگزار شد.

پایان فرایند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه جدید شهرداری تهران

خبر یزد - در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شهردار تهران با عنوان"دستورالعمل پیشنهاد و تصویب پروژه‌های جدید شهرداری تهران"، فرآیند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه به پایان رسید.

جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری

خبر یزد - جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری تهران با نظارت متخصصین، کارشناسان دادگستری و دستور مقام قضایی در مجتمع شهید مفتح انجام شد. این درختان به پلاک همجوار، بوستان‌های اطراف و کوهسار منتقل شدند.

ساير مطالب

ارائه خدمات پزشکی رایگان جهادگران فاطمی در استان یزد

مرمت و ساخت 2 واحد مسکونی در ابرکوه به همت جهادگران بسیجی

پارلمان اروپا جز هزینه دستاورد دیگری برای ایران نداشته است

تجهیز تاکنون 92 درصد چاه‌های کشاورزی یزد به کنتور هوشمند

تحویل 1000 واحد مسکن ملی در استان یزد تا پایان امسال

شتابدهنده فروش و صادرات در استان یزد راه‌اندازی می‌شود

زورگیران تفرجگاه دره‌گاهان تفت یزد دستگیر شدند

احتکار یا قاچاق دارو در یزد نداریم

استقرار اتوبوس‌های یزد در مرز چذابه برای بازگشت زائران

خط لوله آب انتقالی به یزد دچار حادثه شد/ همشهریان یزدی از مصرف غیر ضرور خود دارای کنند

حمایت از پروژه‌های فرهنگی دغدغه شورای ششم یزد

عملکرد خوب یزد در خدمت رسانی به زائران/ یزد کمبود راننده دارد

تکمیل آزمایشگاه دامپزشکی یزد نیازمند هفت میلیارد تومان اعتبار است

مدیرکل دامپزشکی یزد: هیچ کشتارگاهی در استان تعطیل نشده است

انهدام باند اخاذی در اردکان یزد

بسیج امکانات راهداری یزد برای ایمن سازی مسیر تردد زائران اربعین

شهردار: 50 اتوبوس در یزد کار جابجایی زوار اربعین را انجام می‌دهند

55 موکب از استان یزد به زائران اربعین خدمات ارائه می‌دهند

عربی: صنایع‌دستی محور توسعه گردشگری یزد شود

کاهش شهرستان های قرمز کرونایی در استان یزد

سرانه‌های تفریحی و رفاهی در شهر یزد بسیار ضعیف است

آمار دیابتی‌ها در تفت یزد چهار درصد بیشتر از میانگین کشوری است

10 هزار دانش‌آموز یزدی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

یزدی‌ها امسال 55 موکب در پیاده‌روی اربعین برپا می کنند

اولین مرکز رشد مهارتی استان یزد راه اندازی شد

نگران تکرار تجربه اردکان صنعتی برای خرانق هستیم

بهره‌برداری از 12 طرح راهداری در استان یزد

بهره‌برداری از بیمارستان اشکذر تا پایان امسال

فرماندار: رشته معدن در مروست یزد راه‌اندازی می‌شود

افزایش نیاز به اهدا کننده و تجهیزات انتقال خون در استان یزد

افتتاح نخستین کارخانه ساخت «ممبران اسمز معکوس» کشور در یزد

ارتش چه اقداماتی برای برقراری آرامش در مناطق سیل‌زده انجام داده است؟

ضرورت توسعه هر چه بیشتر مناطق کم‌برخوردار یزد

40 درصد آزادگان استان یزد تحصیلات دانشگاهی دارند

خط آب انتقالی به مهریز شکست

نجات فردی 38 ساله از ارتفاعات شیرکوه یزد

خبرهای انتظامی یزد/از دستگیری عامل قتل تا کشف رشوه 650 میلیون تومانی

گردشگری مذهبی را جهادی پیش بردیم/ وزارت گردشگری پای کار نمی‌آید

معاون سیاسی استاندار یزد: خبرنگاران در مقابله با هجمه رسانه‌های بیگانه نقش تعیین کننده دارند

ماجرای عدم پخش مراسم عزاداری هیئت مذهبی بعثت از صدا و سیما یزد چه بود؟

خبرنگاران در صف مقدم جهاد، تبیین رسالت انقلابی خود را انجام دهند

امام‌جمعه مهریز: پیام نهضت امام‌حسین(ع)، ترویج روحیه مقاومت به جهانیان است

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور استان یزد در تاسوعا و عاشورای حسینی

ضرورت تقویت زیرساخت‌های شهر هوشمند در یزد

بهره برداری از سیستم کنترل از راه دور اولین چاه شرب در یزد

تخریب ساختمان های ناایمن شده ناشی از سیل یزد

بارش‌های اخیر، کسری مخازن آب یزد را جبران نکرد

خسارت سیل یزد به افزون بر 9000 واحدمسکونی و تجاری/آغاز فعالیت سامانه اعلام خسارت سیل در شهر یزد

فرماندار خاتم یزد: بارش باران موجب آبگیری بندهای خاکی و سدهای شهرستان شد

فرمانده سپاه الغدیر: با تمام ظرفیت پای کار سیل‌زدگان هستیم

تاکنون خسارت جدی از سیل در استان یزد نداشتیم

آماده باش 130 نیروی راهداری یزد برای مقابله با سیلاب احتمالی

ورود به تفرجگاه‌های استان یزد تا اطلاع ثانوی ممنوع است

پساب فاضلاب یزد با بی‌برنامگی هدر می رود/آبفا ورود جدی کند

تاثیر خشکسالی‌ها بر محیط زیست بافق تا سالها ماندگار است

فرهنگیان بافق پیگیر زمین‌های تعاونی مسکن خود شدند

فرودگاه بین‌المللی یزد، آماده بازگشت حجاج است

فرهنگسرای بهمن نقطه عطف فعالیت‌های فرهنگی یزد می‌شود

آمار بستری‌ها و سرپایی‌های کرونا در یزد سه برابر شد/ احتمال برگشت رنگ‌های نارنجی و قرمز

77 بیمار جدید کرونایی در یزد شناسایی شدند

ماجرای تصمیم شورای شهر اردکان برای قطع درختان یک خیابان چه بود؟

نماینده یزد: مردم در مراکز شلوغ و پرتردد حتما از ماسک استفاده کنند

کاهش رعایت شیوه نامه‌ها و جهش دوباره کرونا در استان یزد

شورای امر به معروف در 60 دستگاه دولتی یزد فعالیت دارد

راه اندازی سامانه اینترنتی جمع‌آوری پسماند خشک در یزد/جمع‌آوری 1500 قلاده حیوان بلاصاحب

آغاز ساخت 800 واحد مسکونی ویژه محرومان در یزد

80 هزار نفر در مراکز و موسسات قرآنی استان یزد فعالیت دارند

400 هزار مترمکعب آب در خاتم و مروست صرفه جویی شد

تقویت برند "زیلوی میبد" با همکاری ایران و سوئیس در قالب طرح «ایرسیب»

برگزاری جشن ازدواج علوی برای 55 زوج همزمان با ایام غدیر در یزد

راه‌اندازی پویش «نذر من از قربان تا غدیر» در یزد

خشکسالی و سگهای ولگرد بلای جان حیات وحش یزد

فرماندار: اجرای طرح سامان خانواده اولویت امسال یزد است

همه عوامل حادثه ریلی مشهد-یزد

75 درصد انرژی مصرفی یزد صنعتی است/ تمام خانه‌های باید برچسب انرژی بگیرند

صدور 48 موافقت اصولی برای تاسیسات گردشگری جدید در یزد

ساماندهی اتباع غیرایرانی در اولویت نهادهای موثر قرار گیرد

حجاج یزدی با پرواز جایگزین راهی سرزمین وحی می‌شوند

حفاظت از محیط زیست اولویت توسعه‌ یزد

کشاورزان ابرکوه، آبیاری باغ‌ها و اراضی را مدیریت کنند

باغ‌های منشاد مهریز طعمه حریق شد

ادامه روند کنونی توسعه یزد ممکن نیست/سنگ‌بنای یزد نوین مبتنی بر نیروی انسانی یزدیهاست

4 پرونده مالی در یزد به صلح و سازش ختم شد

آغاز واکسیناسیون 80 هزار رأس دام سبک و سگ صاحب‌دار در ابرکوه

سهم اندک نشریات محلی از آگهی‌ها و احتمال تعطیلی قدیمی‌ترین روزنامه یزد

50 نوع محصول حصیری در بافق تولید می‌شود

لو رفتن سئوالات در مهریز تکذیب شد/دلیل تکرار امتحانات چیست؟

تکمیل نخستین بیمارستان بحران جنوب شرق کشور در یزد 200 میلیارد ریال نیاز دارد

سریال ناتمام خانه‌به‌دوشی انجمن شعر و ادب ابرکوه

آمار بستری‌های کرونایی یزد به 21 نفر رسید/یزد در وضعیت زرد و آبی

بسیج همه امکانات یزد برای امدادرسانی به قطار مشهد – یزد

ستاد مدیریت بحران یزد تشکیل شد/ اعزام 3 بالگرد به محل حادثه

مسائل رانندگان یزد در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری می‌شود

اجرای پویش «بخشش کریمانه» ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد