خبر یزد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

آموزش در مراکز علمی باید متناسب با نیاز بازار کار کشور باشد

خبر یزد - سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار رفاه اجتماعی تاکید کرد: بر اساس محورهای تعیین شده در زیست بوم ملی اشتغال، آموزش در دانشگاه ها و مراکز علمی باید متناسب با نیاز فعلی بازار کار کشور باشد.

رعیتی فرد در شیراز: زیست بوم اشتغال کشور مبتنی بر آمایش سرزمینی طراحی شد

خبر یزد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زیست بوم اشتغال کشور طراحی شده تا با استفاده از این ظرفیت و آمایش سرزمینی اشتغال مورد نظر و موثر در هر شهرستان و استان با توجه به اولویت‌های منطقه‌ای حاصل شود.

در یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای عالی حفاظت فنی؛ ضرورت اصلاح آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی بررسی شد

خبر یزد - یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای‌ عالی حفاظت فنی با موضوع بررسی اصلاح ضرورت آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی برگزار شد.

استخدام تمام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استخدام تمام نخبگان مهارتی شرکت کننده در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین که موفق به کسب مدال شوند، خبر داد و گفت: در پنج ماه گذشته ۳ هزار مجوز تأسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر شده است.

پرداخت ۴۶ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی خراسان رضوی

خبر یزد - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:طی ۹ ماهه سال جاری ۴۶.۸۱۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد: فراگیری قوانین کار و تامین اجتماعی برای اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی ضروری است

خبر یزد - سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی باید بدانند که در چه زمینه هایی می توانند ورود پیدا کنند و به کارفرما مشورت دهند؛ بنابراین باید به صورت جدی یکی از مطالباتشان مباحث آموزش و فراگیری قوانین حوزه کاری شان باشد.

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر ضرورت تشکیل کارگروه تعاون در هر شهرستان

خبر یزد - نشست مشترک حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور بررسی مسائل تعاونی های مشکل دار این شهرستان در محل فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

رعیتی فرد در اهواز تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های( ILO) برای ارتقای ایمنی و کاهش حوادث

خبر یزد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم بتوانیم از ظرفیت های سازمان بین المللی کار ( ILO) در راستای ارتقای ایمنی و به حداقل رساندن حوادث ناشی از کار استفاده کنیم.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران:رفع موانع و گره گشایی از کار مردم تعطیلی ندارد

خبر یزد - مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در دیدار با مدیران ۱۲ شرکت تعاونی مشکل دار گفت: رفع موانع و گره گشایی از کار مردم تعطیلی ندارد.

بازدید از معدن زغال سنگ درکا در آمل /رعایت موازین ایمنی در همه کارگاه ها ضروریست

خبر یزد - سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با همراهی مدیر روابط کار، رییس اداره بازرسی اداره اداره کل، رییس اداره تعاون کار و بازرس کار آمل از معدن زغال سنگ درکا در شهرستان آمل بازدید کرد.

رعیتی فرد در هرمزگان: مراکز تولیدی و صنعتی، سنگر های اصلی جنگ اقتصادی هستند

خبر یزد - معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از مراکز صنعتی و تولیدی هرمزگان با اشاره به اهداف این سفر گفت: در راستای سفر رییس محترم جمهور به استان هرمزگان ، به عنوان نماینده وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه رفع موانع تولید از مراکز مختلف تولیدی و صنعتی بازدید کردم.

​کریمی بیرانوند در هرمزگان: هزینه پایین و بهره وری بالا، مزیت مشاغل خانگی است

خبر یزد - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از کارگاه نقشینه در هرمزگان گفت: بسته های توسعه بازار مخصوص هر استان در حال تدوین است و با نظر فعالین کسب و کار هر استان به اجرا در خواهد آمد.

تاکید رعیتی فرد بر ورود بازرسان کار جهت بررسی وضعیت حقوق و‌ مزایای کارگران و محیط کار آنان در شناورهای دریایی

خبر یزد - نشست تخصصی معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با مدیران و کارشناسان روابط کار استان هرمزگان در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

نشست کمیسیون هماهنگی اطلاع رسانی دستگاه های اقتصادی برگزار شد

خبر یزد - نشست کمیسیون هماهنگی اطلاع رسانی دستگاه های اقتصادی با حضور رؤسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه ها و دستگاه اقتصادی به میزبانی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: هدف از ایجاد قرارگاه رفاه مردم بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی است

خبر یزد - مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران طی مصاحبه ای با شبکه رادیویی تهران برنامه پل مدیریت، درخصوص عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود در سال ۱۴۰۰ همچنین برنامه های در دست اقدام و پیش روی این اداره کل به صورت زنده با مردم گفت وگو کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: انتقال ارزش ها و دستاوردهای انقلاب به جوانان باید محور برنامه های دهه مبارک فجر قرار گیرد

خبر یزد - نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، مدیران دستگاه های تابعه، اعضاء کمیته کارگری و کارآفرینی و سایر مدعوین در سالن جلسات مدیریت اداره امور شعب بانک رفاه کارگران استان برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع در همدان: اصلی ترین آرمان در نظام مقدس جمهوری اسلامی، برقراری عدالت است

خبر یزد - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از اصلی ترین آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی برقراری عدالت است، ما در نظام جمهوری اسلامی، خادمان مردم هستیم.

نیمی از مهارت آموختگان گیلان جذب بازار کار شدند

خبر یزد - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: بر اساس نتایج رهگیری اشتغال مهارت‌آموختگان، نیمی از مهارت آموختگان دوره های استاندارد مهارتی بخش دولتی فنی و حرفه ای گیلان سال گذشته متناسب با مهارت خود جذب بازار کار شده‌اند.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون البرز خبر داد: جهش ۹۳ درصدی منابع بانک توسعه تعاون استان البرز

خبر یزد - مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز گفت : تجهیز منابع مالی بانک توسعه تعاون استان در پایان آذرماه سال جاری رشد بیش از ۹۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل رقم زده است.

جشنواره ایده های اشتغالزا و کارآفرینی کشور در کردستان برگزار می‌شود

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در خصوص ضرورت ایجاد و تثبیت اشتغال کشور گفت: برای نخستین بار و به همت وزارت کار جشنواره ایده های اشتغالزا و کارآفرینی کشور، همزمان با استان های دیگر در کردستان برگزار می شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارشناسان دیوان محاسبات یاریگران فکری و قانونی مدیران اجرایی هستند

خبر یزد - سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: دیوان محاسبات به عنوان نهاد ناظر بر دستگاه های اجرایی بازوی خرد و قانونمداری مدیران است.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ایده های برتر در حوزه اشتغال، به سرمایه گذاران متصل می شوند

خبر یزد - افراد برگزیده در جشنواره ملی ایده های برتر اشتغالزا و کارآفرینی کشور؛ تسهیلات لازم را برای اجرایی کردن ایده های شان دریافت و به سرمایه گذاران متصل می شوند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: پاسخگویی و خدمت رسانی به مردم افتخار است

خبر یزد - همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و تشییع پیکر مطهر ۱۵۰ تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس تهمینه دانیالی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه مدیران حوزه های مختلف این اداره کل در محل موکب ستاد پاسخگویی و میز خدمت وزارت مردم واقع در بوستان دانشجوی تهران حضور یافت .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: سامانه رصد مرجع رسمی برای جمع بندی وضعیت اشتغال هرمزگان است

خبر یزد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان سامانه رصد را تنها مرجع رسمی برای جمع بندی و ارایه آمار مربوط به ایجاد اشتغال در استان اعلام کرد.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان بر ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندها برای تسهیلگری و تکریم مردم

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه شورای اداری مطرح کرد: ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندها برای تسهیلگری و تکریم مردم، رویکرد اصلی اداره کل در یک سال و نیم اخیر بوده است.

عبدالملکی: حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، محصول مدیریت غلط گذشته

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با انتشار توییتی در حساب کاربری خود، حذف دو باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا را محصول مدیریت غلط گذشته دانست.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای خبر داد: شناسایی ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور،کم سرمایه بر در کشور

خبر یزد - حسینی نیا رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: حدود ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور ،کم سرمایه بر در کشور شناسایی شده است که برخی از آن‌ها به کمتر از یک میلیون تومان سرمایه نیاز دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: هم افزایی و همکاری متقابل بخش های خصوصی و دولتی، عامل بهبود شاخص های فضای کسب و کار است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین افتتاح دومین نمایشگاه مدیریت کسب و کار گفت: عامل مهم بهبود شاخص های فضای کسب و کار هم افزایی و همکاری متقابل بخش های خصوصی و دولتی است.

عبدالملکی: توجه کارآفرینان به مشاغل کم سرمایه‌بر جای تحسین دارد

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: این‌که علی‌رغم گذشت چند سال با وجود گرانی مواد اولیه، برخی کارآفرینان به مشاغل کم سرمایه‌بر توجه دارند جای تحسین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سامانه جامع کاریابی حلقه اتصال کارجو و کارفرماست

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سامانه جامع کاریابی یک بازار هوشمند بین کارجو و کارفرماست که باعث اتصال این دو مجموعه به یکدیگر می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: عمده فعالیت اقتصادی استان اردبیل در بخش کشاورزی است

خبر یزد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در بازدید از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان عمده فعالیت اقتصادی در استان اردبیل را حوزه کشاورزی اعلام کرد.

اختصاص ۱۶۰ هزار میلیارد تومان برای اشتغال کسب و کار ها در بودجه سال آینده/ حمایت ویژه از مشاغل کم‌سرمایه در دستور کار

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در شورای عالی اشتغال، ۱۶۰ هزار میلیارد تومان برای اشتغال و کسب و کارها در نظر گرفته شده است که بعد از تصویب در بودجه ۱۴۰۱، از فروردین ماه اجرایی می شود.

حضور میدانی مسئولین، راه حل رفع مشکلات مردم است

خبر یزد - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ویژگی اصلی مدیران جهادی و انقلابی، علاوه بر افزایش تعامل مستقیم با زیرمجموعه، ارتباط رو در رو با مردم است که در این صورت ارتباط کارمندان زیر مجموعه نیز با مردم بیشتر خواهد شد.

۶۳ درصد سهمیه ایجاد اشتغال امسال گلستان محقق شد

خبر یزد - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تعهد اشتغال امسال استان ایجاد ۳۰ هزار و ۳۵۰ فرصت جدید است که از ابتدای امسال تاکنون ۱۸ هزار و ۹۷۳ شغل معادل ۶۳ درصد محقق شد.

سامانه جامع کاریابی در استان یزد راه اندازی شد

خبر یزد - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ۲۸ دفتر کاریابی که در استان یزد وجود دارند وظیفه معرفی نیروی کار به کارفرمایان و بالعکس را انجام می‌دادند، ولی تا امروز هیچ سامانه ای که در کشور به صورت متمرکز به این مساله بپردازد، وجود نداشت.

ساير مطالب

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پای کار توسعه سواحل مکران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: بخش عظیمی از مردم از خدمات مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه بهره مند هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: مهارت آموزی باید با توجه به ظرفیت و امکانات موجود مناطق باشد

آئین گرامیداشت حماسه 9 دی برگزار شد

مهارت آموزی بیش از 21 هزار البرزی در 9 ماهه اول سال جاری

شانزدهمین مرکز ترک اعتیاد اقامتی میان مدت ایلام افتتاح شد

در 9 ماهه نخست امسال 1470 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شد

افزایش 7 برابری اعتبارات مشاغل خانگی استان بوشهر

کارگروه تخصصی آسیب شناسی بنگاه‌های اقتصادی تعطیل و نیمه تعطیل در لرستان تشکیل می شود

984 کارگر، گروه کار و واحد اقتصادی در جشنواره امتنان استان اردبیل ثبت نام کردند

مشاور وزیر در امور تعاون در قم: گره‌گشایی از کار مردم، اصلی‌ترین مأموریت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شد

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: «مدیر کل امور اجتماعی» منصوب شد

معاون فرهنگی خبر داد: طرح تحول ورزش کارگری اجرا می شود

آیت‌الله رئیسی در جلسه شورای‌عالی اشتغال: ایجاد اشتغال وظیفه ممتاز دستگاه‌های اجرایی و نهادها است/ لزوم تعیین مسئول پیگیری اشتغال در همه دستگاه‌های اجرایی و استانداری‌ها

پنج ظرفیت بین‌المللی وزارت کار برای توسعه اقتصادی / حامد فروزان، مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: شناسایی گلوگاه‌های فساد اداری احتمال بروز خطا را کاهش می دهد

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: "مدیر کل حقوقی" منصوب شد

سومین نشست کمیته مدیریت عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

پاسخ" موتورچی" به برخی تخریب‌ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد:نمایشگاه دائمی صنایع دستی در شهرستان ها راه اندازی می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ثمره طرح های تحقیقاتی و پژوهشی باید برای مردم قابل لمس باشد

مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌ها: مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان آذر ماه 1400 تمدید شد

انعقاد تفاهم نامه تعاون، کار سمنان با ورزش و جوانان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: حفظ و صیانت از نیروی کار و تکریم کارفرمایان و کارگران، مهمترین اولویت در تنظیم روابط کار است

هشت هزار و 567 نفر در قزوین مقرری بیمه بیکاری دریافت کردند

ثبت نام 2500 نفر از مددجویان بهزیستی زنجان برای طرح اقدام مسکن

جلسه اتاق فکر تعاون و اشتغال استان کرمانشاه به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رشد و توسعه تعاون در گرو استفاده از ایده های نوین و خلاق است

معاون امور تعاون: همگرایی، سبب رشد و تعالی بخش تعاون می شود

آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

سیستان‌وبلوچستان 2مدال طلای رقابت‌های ملی مهارت را کسب کرد

معاون امور تعاون در نشست مشترک معاونت امور تعاون و شستا: اصولی ترین راهکار توسعه و آبادانی کشور، توانمندسازی، رشد استعدادها و خلاقیت‌های جامعه از طریق تعاونی‌ها است

عبدالملکی: در زیست بوم اشتغال، تولیدات با اشتغالزایی بیشتر در اولویت هستند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: محور اصلی اقدامات دولت سیزدهم، عدالت است

دکتر عبدالملکی : مدیران ناکارآمد و مردم گریز در دولت جدید قطعا" تمدید نخواهند شد+فیلم

تسریع در تدوین برنامه اقدام مشترک

ایجاد 40 هزار فرصت شغلی تا پایان سال آینده در لرستان

مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه تاکید کرد: بیمه دانشجویی فرصتی برای تکمیل سوابق بیمه‌ای

عبدالملکی: با تکمیل طرح های نیمه تمام ، اشتغال قابل توجهی در لرستان ایجاد می شود

فاز 4 سیمان دورود، تا دو سال آینده تکمیل می‌شود

70 شناگر از 15 استان در بجنورد رقابت می کنند

موضوعات اشتغال و تعاونی ها، صدرنشین شکایات مردمی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شهرستان دورود شد

عبدالملکی: طبابت بدون پرستاری نتیجه بخش نخواهد بود

عملکرد سه ماهه سازمان تامین اجتماعی در دولت سیزدهم: صدور بخشنامه حق بیمه سرانه درمان جانبازان بازنشسته / غرامت دستمزد ایام بارداری از 6 به 9 ماه بانوان/ تدوین سند استراتژی سرمایه گذاری

محمد مجاور شیخان سرپرست شرکت دخانیات ایران شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایجاد اشتغال پایدار جوانان با توسعه آموزش‌های مهارتی امکان‌پذیر است

مسکنی در بازدید از شرکت بیمه تعاون: مردمی بودن، هویت تعاون است

سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد

رتبه برتر صندوق بیمه کشاورزان و روستائیان البرز در جذب بیمه شده در کشور

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند

مشکل مردم، با پشت میزنشینی مدیران حل نمی شود

اصلاح احکام و پرداخت کامل معوقات اجرای طرح متناسب‌سازی بازنشستگان

ایجاد 460 فرصت شغلی با پرداخت 700 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید یزد

عبدالملکی خبر داد: افزایش پوشش بیمه‌ای و تقویت تولیدات داخلی تجهیزات توانبخشی

رتبه‌های برتر کنکور کارشناسی 1400 عضو خانواده صندوق، تحت حمایت مالی قرار می‌گیرند

اقدامات سه ماهه معاونت امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه نخست شفافیت و خدمات الکترونیک را به دست آورد

توسعه آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای در کردستان بررسی شد

معاون مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی: مهمترین سیاست‌ در وزارت مردم تکریم ارباب رجوع است

صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان کشت گیاهان دارویی در سیستان و بلوچستان تسهیلات می دهد

رشد600 درصدی صدور مجوز تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد / ابلاغ طرح صدور سه روزه مجوز ایجاد مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین‌کارگاهی

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در البرز : تحقق سیاست‌های فنی حرفه ای با همکاری بخش دولتی و خصوصی میسر است

20 واحد مسکونی به معلولان بهزیستی در زنجان واگذار شد

فعالیت 179 تشکل کارگری و کارفرمایی در واحدهای اقتصادی استان آذربایجان غربی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و ازدواج مهمترین دغدغه دولت در حوزه جوانان است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل درست امکانپذیر است

مهارت افزایی فعالان صنعت ساختمان در قزوین هدفگذاری شد

952 کارگر در مشاغل سخت و زیان لرستان بازنشسته شدند

امسال 10 میلیارد ریال سرمایه تعاونی در گلستان جذب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: توجه به توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باعث تحقق شعار سال می شود

مدیر کارآفرینی و اشتغال البرز تاکید کرد: پایدار شدن فعالیت مشاغل خانگی با استفاده از ظرفیت تعاونی های البرز

راه اندازی مرکز منتا در گیلان/ جذب 497 نفر نیروی کار از طریق کاریابی ها/ایجاد 3 هزار و 204 فرصت شغلی

دولت جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری با کشورهای منطقه در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در حوزه تعاون است

20هزار نفر گلستانی بیمه بیکاری کرونایی دریافت کردند

45 تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی در لرستان تشکیل شد

کمک 18 میلیارد تومانی خیرین زنجانی به بهزیستی

نرخ بیکاری آذربایجان شرقی به 7.9درصد رسیده است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتقای آموزش های مهارتی در اجرای طرح زیست بوم اشتغال نقش مهمی دارد

مدیرکل بهزیستی استان البرز: ایجاد اشتغال پایدار در البرز با ارایه یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هر معلول

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتباط گرفتن با مردم یکی از وظایف مهم روابط عمومی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: انجام کارهای سخت همیشه در توان کارآفرینان خوش فکر و مردان بزرگ و با همت است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مانعی برای تحقق سیاست‌های اشتغال در استان وجود ندارد

بیش از 30 درصد مردم قزوین از خدمات پیشگیری بهزیستی استفاده می‌کنند

دکتر عبدالملکی: برای اجرای قوانین مربوط به معلولان دیگر خواهش نمی‌کنیم، پیگیری قانونی و حقوقی خواهد شد

معاون امور تعاون: در ادبیات جهادی، واژه توانستن، اصلی ترین عامل موفقیت است

صدور مجوز مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین کارگاهی حداکثر 3 روزه شد

با حکم مدیرعامل بانک رفاه کارگران؛ «سرپرست شرکت پتروشیمی امیرکبیر» منصوب شد

راه اندازی اتاق فکر / برگزاری 61 هزار و 815 نفر ساعت ویبنار آموزشی

پاسخگویی 82 درصدی به درخواست های مردمی/ پیگیری راه اندازی سامانه سوت زنی/ تهیه دستورالعمل حمایت و تشویق گزارشگران فساد

قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیرد

کمیته ویژه اشتغال معلولان تشکیل می‌شود

عملکرد سه ماهه معاونت امور اقتصادی: تعیین سهم بنگاه‌های اقتصادی وابسته به صندوق‌های بازنشستگی در هر استان / رتبه‌بندی بنگاه های اقتصادی تابعه/ تغییر ساختار هیأت امنای تأمین اجتماعی به منظور سرمایه‌گذاری در صنایع پربازده

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: حقوق افراد دارای معلولیت به طور ویژه در بودجه سال 1401 دیده می شود

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شاهد تضاد کمبود نیروی کار و بالابودن نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی هستیم

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: مساجد باید به کانون‌های کارآفرینی تبدیل شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است