خبر یزد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

​۷۱ مجوز در حوزه کارآفرینی فارس صادر شد

خبر یزد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه این استان از نظر صدور مجوزهای حوزه کارآفرینی در کشور پیشرو است، گفت: ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی، ۴ مجوز شتاب‌دهنده،۶ مجوز کافه کارآفرینی و ۴ مجوز فضای کاری مشترک در حوزه کارآفرینی فارس صادر شد.

افتتاح و تجهیز اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور

خبر یزد - اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر افتتاح و تجهیز شد.

نوسازی ۵ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در شهر تهران

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به دنبال اجرای تفاهم‌نامه‌ منعقد شده با شهرداری تهران، پنج هزار واحد مسکونی با مشارکت تعاونی‌های مسکن محلات شهر تهران نوسازی می‌شود.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

خبر یزد - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: حمایت از قشر ارزشمند و تاثیرگذار کارگر جزء اولویت‌هاست

خبر یزد - گردهمایی سالروز تصویب قانون کار با حضور دکتر عین الله کشاورز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگران، بازنشستگان، اعضاء خانه کارگر و تشکلات کارگری و مسئولین در دانشگاه کار برگزار گردید.

نظارت و پایش اشتغال در سیستان و بلوچستان در سه مرحله انجام می شود

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: برای دستیابی به اشتغال واقعی و نظارت بر اشتغال ایجادی دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی، در سه مرحله کار نظارت و پایش اشتغال در این استان انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: قرآن کریم چراغ هدایت فراروی بشریت است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کتاب آسمانی قرآن مجید چراغ هدایت و نور راه و مسیر زندگی بشریت است که فراگیری آن و عمل به آن می تواند محیطی سرشار از صفا صمیمیت، همدلی و محیطی بدون ستیزه جویی در خانواده و جامعه ایجاد کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بازرسی های مستمر بازرسان کار، امنیت شغلی صدها کردستانی را فراهم کرد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: بازرسی های مستمر بازرسان کار، امنیت شغلی صدها کردستانی در بزرگترین پروژه تجاری سنندج (سنه سنتر) را فراهم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اطلاع رسانی اقدامات دولت نیازمند جهاد تبیین رسانه‌ها است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثر و مطلوبی را انجام داده و برنامه های هدفمندی در دستور کار دارد که اطلاع رسانی این خدمات، نیازمند جهاد تبیین رسانه ها است.

تحول در شرکت‌های تابعه وزارت کار مورد تأکید است/ بسترسازی برای نقش‌آفرینی بخش خصوصی در توسعه اقتصادی کشور

خبر یزد - وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: در تدوین چشم‌انداز و راهبردهای وزارت کار توجه به ارتقای بهره‌وری شرکت‌های زیرمجموعه از مهم‌ترین راهبردهای ما خواهد بود.

توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی، روز پنج‌شنبه از شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارفرمایان به دو مقوله سلامت جسمی و روانی کارگران توجه ویژه داشته باشند

خبر یزد - نمایشگاه «کار و کتاب» همزمان با شروع هفته کتابخوانی با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستان میبد در شرکت کاشی امین میبد گشایش یافت.

ثبت ۳۰ هزار شغلی جدید در سامانه رصد در استان کرمانشاه

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه گفت: از تعهد ایجاد اشتغال ۴۶ هزار نفری در استان کرمانشاه بر اساس داده های آماری سامانه رصد تا کنون نزدیک به ۳۰ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

سازش در دعاوی کارگری و کارفرمایی چهارمحال و بختیاری ۱۲ درصد رشد داشت

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بررسی یک هزار و ۲۳۵ پرونده هیات‌های تشخیص و ۳۵۲ پرونده هیات‌های حل اختلاف کارگران و کارفرمایان چهارمحال و بختیاری در نیمه نخست امسال نشان از رشد ۱۲ درصدی سازش در این دعاوی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

تقویت ویژه کانون‌های کارآفرینی در کشور/ دولت به دنبال بنگاه‌داری نیست/ کارآفرینان برتر را مشاورین امین خود می‌دانیم

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تاکیدات و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه کارآفرینی گفت: کانون های استانی و ملی کارآفرینی و اشتغال آفرینی با همراهی و همدلی دولت و بخش خصوصی به صورت ویژه ایجاد می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: اشتغال نیازمند مهارت آموزی، استعدادیابی، بازارسنجی و آینده پژوهی است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: اشتغال بیشتر از آنکه نیازمند تأمین مالی باشد، مسئله‌ای اجتماعی است و باید مهارت آموزی، استعدادیابی، بازارسنجی و آینده پژوهی در سیاست‌ها دخیل باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شورای سازش درون کارگاهی اجرا می شود

خبر یزد - کارگاه آموزش نحوه اجرای دستورالعمل سازش درون کارگاهی در راستای حل اختلافات کارگر و کارفرما و کمک به اشتغال پایدار و پیشگیری از قطع رابطه کاری ویژه تشکلات کارگری و کارفرمایی در خراسان شمالی برگزار شد.

خانوارهای دارای چند معلول تا ۲ سال آینده صاحب‌خانه می‌شوند/ اختصاص امتیازهای ویژه به معلولان

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: در صورتی که تعداد خانوارهای فاقد مسکن دارای چند معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی، افزایش نیابد، ظرف یکی دو سال آتی صاحب مسکن می‌شوند و امتیازهای ویژه‌ای به معلولان اختصاص می‌یابد.

مرکز تماس طرح پایش اشتغال کشور آغاز به کار کرد

خبر یزد - «مرکز تماس طرح پایش اشتغال کشور» با هدف نظارت بر اجرای طرح‌های اشتغالزا با حضور«محمود کریمی بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «قاسم رستم‌پور» رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال و مدیران شرکت رایتل آغاز به کار کرد.

مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند

خبر یزد - دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر شرایط به گونه ای است که مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند و این از ظرفیت ها و برکات انقلاب اسلامی است .

تحقق ۱۰۰ درصدی اشتغال تعهد شده کردستان در کمتر از ۸ ماه

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تحقق ۱۰۰ درصدی اشتغال تعهد شده استان در کمتر از ۸ ماه سپری شده از سال خبر داد و گفت: با دستیابی به این هدف، خوشبختانه کردستان در حال حاضر در جایگاه دوم کشوری قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نظام‌نامه رصد اشتغال گیلان در راستای بهبود اشتغال تدوین شد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان عنوان کرد: تدوین نظام‌نامه رصد اشتغال در استان به دستور استاندار و در راستای بهبود وضعیت اشتغال و شفاف‌سازی نقش نهادهای مرتبط و مسئول در این حوزه تدوین شده است.

وزارت کار در حوزه ارتباطات مردمی سفرهای استانی دولت کارنامه موفقی دارد

خبر یزد - رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وجود گستردگی وظایف و حوزه‌های کاری توانست کارنامه ارزشمندی از خود در حوزه ارتباطات مردمی در دور اول سفرهای استانی هیات دولت به یادگار بگذارد.

سالانه بیش از ۱۰ هزار بازرسی کار در سطح کارگاه های کرمانشاه انجام می شود

خبر یزد - ‌مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: به منظور اجرای صحیح قانون کار و ضوابط حفاظت فنی در محیط های کارگری سالانه بیش از ۱۰ هزار بازرسی کار در سطح کارکاه های استان کرمانشاه انجام می شود.

اقتصاد دولتی چالش حوزه تولید و اشتغال کشور است/ بستر حضور اثرگذار تشکل‌ها در سیاست‌گذاری‌های وزارت کار ایجاد می‌شود

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقتصاد دولتی را از چالش‌های مهم تولید و اشتغال‌آفرینی کشور عنوان کرد و گفت: واگذاری امور به بخش خصوصی توانمند به توسعه و تعالی نظام اسلامی کمک می‌کند.

آینده کارگران باید تأمین و تضمین شود/ دولت نخ تسبیح اتحاد و همدلی کارگران و کارفرمایان است/ تکثر تشکل‌های کارگری یک نعمت بزرگ است

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اصل ۲۹ قانون اساسی وظیفه حاکمیت را تضمین عدالت دانست و گفت: آینده کارگران باید تأمین و تضمین شود.

قرارگاه ایجاد اشتغال در استان‌ها ایجاد شود/ نرخ بیکاری خراسان‌رضوی کمتر از میانگین کشوری است

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کاهش نرخ بیکاری در کشور، نیازمند همراهی همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی در قالب قرارگاه ایجاد اشتغال در استان‌هاست.

۲۵ هزار و ۶۳۵ فرصت شغلی امسال در کرمانشاه ایجاد شد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تعهد اشتغال ۴۶ هزار و ۸۲ نفری استان در سال ۱۴۰۱ گفت: براساس این تعهد تاکنون ۲۵ هزار و ۶۳۵ یعنی ۵۶ درصد سند اشتغال؛ فرصت شغلی در استان کرمانشاه ایجاد شده است.

۳۵ درصد آرا صادره مراجع تشخیص و حل اختلاف استان کرمانشاه سازشی است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در برنامه زنده رادیویی رهیافت از مرکز صدا و سیمای کرمانشاه، گفت: تعداد ۲ هزار و ۵۷۵ رای در نیمه اول سال جاری، صادر شده و ۳۵ درصد آرا صادره به تعداد ۹۰۰ رای به صورت سازشی بوده است .

ساير مطالب

ابلاغ 11 برنامه به شرکت شهرک‌های صنعتی یزد در سند یزدنوین

معاون رییس جمهور: افزایش بهره‌وری در دستگاههای اجرایی مطالبه دولت سیزدهم است

فرصت 2 ماهه برای ثبت لوازم یدکی خودرو در سامانه جامع تجارت

تولید 20 درصد گوشت یزد توسط عشایر/عشایر باغ معدن تشنه‌اند

اقدام دولت در افزایش دوباره حقوق کارمندان و بازنشستگان شایسته است/ استقبال مجلس از لایحه دولت

برداشت ذرت علوفه‌ای در خاتم یزد آغاز شد

طرح منطقه ویژه اقتصادی گچساران وارد فاز اجرایی شد

ارزیابی 400 واحد راکد و زیرظرفیت در کلینیک کسب و کار استان یزد

ساخت شهرک صنایع دستی در میبد

منابع انسانی ابزار مهم توسعه / تحول محور اقدامات دولت سیزدهم

تبلیغات گردشگری حلقه مفقوده در شهر جهانی یزد

تفاهمنامه سه‌ جانبه تکمیل طرح انتقال برق «اسمالون- مروست» امضا شد

استاندار یزد: آیین‌نامه‌ها با رویکرد حمایت از کارآفرینان و رفع مشکلات تفسیر شود

ساخت 10 هزار واحد مسکن محرومین روستایی تا پایان امسال در استان یزد

برنامه راهبردی شهرداری یزد برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره

1200 میلیارد ریال طرح‌ عمرانی و زیرساختی در شهرک‌های صنعتی یزد اجرا شد

فولاد آلیاژی ایران اولین شرکت دانش بنیان فولادی کشور

رییس خانه صمت یزد: مشکل مهم فعالان اقتصادی، شناخت و انتخاب مشاورین امین است

رعایت استانداردها الزام قانونی است/رسیدگی به 17 پرونده تخلف

اختصاص اعتبار برای تامین مالی پروژه‌های آبرسانی به استان یزد

معاون فناوری رییس جمهور: توسعه اکوسیستم دانش بنیان وابسته به گسترش بازار و فروش است

بازگشت 60 واحد صنعتی راکد استان یزد به چرخه تولید

تأخیر در اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری به صلاح نیست

ساخت مجتمع گردشگری، تجاری و تفریحی ارگ یزد با سرمایه 1200 میلیارد تومان

تورم 70 درصدی و کاهش 80 درصدی فروش لوازم‌ تحریر در یزد

فرمانداری چوار بر تخصیص سهمیه آرد دولتی نظارت می‌کند

معرفی ظرفیت‌های گردشگری مهریز با برگزاری جشنواره

913 فقره پرونده قاچاق سوخت در یزد رسیدگی شد

تلاش برای جهانی سازی زیلوی استان یزد

بازار ارز بین دو راهی صعود و نزول

برداشت پسته در بافق 75 درصد کاهش یافته است

تدوین بسته تشویقی جهت جلب رضایت رانندگان سرویس مدارس در یزد

تداوم حیات صنایع‌دستی مستلزم همکاری و جدیت قوای نظام دارد

آغاز برداشت روناس از مزارع بافق

دولتی و مجلسی‌ها، مطالبات روستاییان را پیگیری کنند

37 تعاونی جدید به تعاونی‌های استان یزد اضافه شد

راه‌اندازی نهضت پروژه‌های نیمه تمام یزد/بیمارستان‌ها در اولویت

زمین‌ برای ایجاد هشت نیروگاه خورشیدی در یزد تحویل سرمایه‌گذاران شد

نبود سرمایه انسانی کارآمد از موانع اهداف توسعه‌ای استان است

نبود تشکل صنفی عشایر و روستاییان را از حمایت‌های دولت محروم کرد

قدرت خرید دلار بالا رفت؟

حل مشکلات اولویت‌دار، رسالت سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی است

صرفه جویی یک میلیون مترمکعبی آب شرب با جداسازی آب فضای سبز در یزد

شوک بورل به بازار دلار ایران

کمربندی نیر با اختصاص 1000 تن قیر رایگان تکمیل می شود

تقویم رویدادهای صنایع‌دستی یزد تدوین شد

شروط یزدی‌ها برای سرمایه گذاری در سواحل مکران

وزیر صمت از فولاد میبد بازدید کرد

فاصله‌ اندک تا تامین غیرنفتی ارز در کشور/رفع مشکل کمبود مواد اولیه با ایجاد نهادی تنظیم‌گر

مسئولان سرمایه گذاران دلسوز را حمایت کنند

تلاش برای ارتقای صنعتی و معدنی یزد با 36 پروژه تحولی وزارت صمت

یزد، بالاترین نرخ مشارکت اقتصادی کشور را دارد یزد، اقتصادی، استان، فاطمی، فعالان،...

تعاونی‌ها راهکاری اساسی برای مردمی کردن اقتصاد است تعاونی، شرکت، تعاون، کار، استان،...

جایگاه مباشران اقتصادی نیازمند بازنگری/قراردادهای دولتی محکم باشد

رتبه اول یزد در جذب بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر

فسا دارای اولین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی فارس شد

آغاز ساخت 32 هزار واحد مسکن ملی در یزد/ پیش بینی تسهیلات تشویقی برای مشتریان خوش‌حساب

زنگ خطر در بازار سکه

جلب 34 میلیون دلاری سرمایه خارجی‌ در استان یزد

قیمت سهام بورسی به سال‌ 89 نزدیک شد/فعالیت 18 شرکت یزدی در بورس

جلب 34 میلیون دلاری سرمایه خارجی‌ در استان/فروش 70 ملک مازاد ادارات یزد

تولید 100 هزار تن کود فسفاته مورد نیاز کشور در یزد

27 پروژه با اعتبار 168 میلیارد تومان در بهاباد افتتاح شد

سند ٧٥ هکتار از اراضی نهضت ملی مسکن اشکذر صادر شد

بافقی‌ها در آبان ماه صاحب‌خانه می‌شوند

استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها برای حضور مردم در اقتصاد یزد

امکان‌سنجی ایجاد شهرک‌های تخصصی جدید در استان یزد

آبگیری 17 میلیون مترمکعب آب در طرحهای تغذیه مصنوعی یزد

44 پروژه عمرانی در بافق به بهره برداری می‌رسد

55 طرح عمرانی و زیرساختی با حضور معاون وزیر صمت در یزد به بهره‌برداری رسید

افتتاح 55طرح صنعتی در یزد/سرمایه گذاری 8میلیاردی در شهرکهای صنعتی

تحقق شعار تولید «از سنگ تا قطعه» به همت صنعتگران یزدی/رشد 33 درصدی ارزش صادراتی استان

استاندار یزد: مسکن نخبگانی در استان یزد ساخته می‌شود

سومین رویداد سرمایه‌گذاری جسورانۀ بادگیری؛ ساختمان ایرانی دانش ایرانی

بیش از 50 شرکت دانش‌بنیان در بورس فعال هستند

صنایع بزرگ یزد در توسعه زیرساختهای اقتصاد دانش بنیان مشارکت کنند

افتتاح فاز اول کارخانه نوآوری درخشان یزد

افزایش اعتبار برای تهیه ماشین آلات و تجهیزات ضروری در مواجه با بحران

172 پرونده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد بررسی شد

برگزاری بیش از 30 نمایشگاه در یزد تا پایان سال

تولید 4 هزار محصول با درج شناسه تولید در یزد

آغاز احداث 15 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن استان کرمان

همبستگی بسیج و سپاه برای یاری رسانی به سیل زده گان

وعده فرماندار تفت برای بازگشایی پروژه نیمه تمام این شهرستان

170 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت کمربندی شرقی میبد مصوب شد

اعطای تسهیلات به مشاغل آسیب دیده در سیل اخیر

سومین رویداد سرمایه گذاری جسورانه بادگیر در یزد برگزار می‌شود

میرمحمدی: سازمان برنامه باید ماهانه 5.5 همت به حساب بیمه‌ها واریز کند

شهرک‌های صنعتی استان یزد از سیلاب در امان ماندند

شهر جهانی زخم خورده از سیلاب/رطوبت تهدید جدی برای بافت تاریخی است

همکاری جهادکشاورزی و شرکت آب منطقه‌ای یزد در احداث خاکریز پیرامون گلخانه‌های سیدمیرزا و دهنو

بحرانی آب، الزام تصویب سند ملی و استانی الگوی کشت یزد را دوچندان کرده است

گره وام 200 میلیونی مسکن روستایی باز می‌شود؟

شوک ریزش بورس به بازار سکه

ایجاد 600 هزار فرصت شغلی توسط بنیاد برکت

مدیران برای جذب اعتبارات ملی و حمایت از بخش‌ خصوصی تلاش کنند

پیشتازی استان یزد در اجرای طرح نهضت ملی مسکن/زمین برای ساخت 60هزار مسکن در استان یزد فراهم شد

شفافیت اقتصادی، عدالت و مبارزه با فرار مالیاتی مهمترین هدف اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی

هماهنگی مثال زدنی مسئولان استان یزد به منظور تحقق پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن

افزایش تعداد دلالان در بازار ارز