خبر یزد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

ایجاد ۲ هزار و ۴۶۴ فرصت شغلی مشاغل خانگی در کرمانشاه

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سومین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ۲ هزار و ۴۶۴ فرصت شغلی از پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در استان کرمانشاه ایجاد شد.

جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان البرز برگزار می شود

خبر یزد - دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره فعالان اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی البرز از برگزاری جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان خبر داد.

تاکنون ۲۳۴۰ مجوز مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی صادر شده است

خبر یزد - از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون تعداد ۲۳۴۰ مجوز مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی صادر شده است که از این تعداد ۱۲۰۳ مجوز در حوزه صنعت، معدن و تجارت، ۲۶۳ مجوز در حوزه جهاد کشاورزی، ۲۹۷ مجوز در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،۲۲۶ مجوز در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۳۲۷ مجوز در حوزه طرحهای بنیاد شهید، ۲۲ مجوز در حوزه صندوق کارآفرینی امید و ۲ مجوز در حوزه کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارد.

۸۵۴ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی استان یزد ابلاغ شد

خبر یزد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ۸۵۴ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی استان در سال جاری که با افزایش ۲برابری سهمیه نسبت به سال گذشته است، ابلاغ شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جمع ۲ هزار نفری کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان شهرضا اظهار داشت: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نگاه به بخش تعاون باید علمی و واقع بینانه باشد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: باید با نگاه علمی به سمت تشکیل تعاونی های موفق با دو مولفه ایجاد ارزش افزوده و توزیع عادلانه آن حرکت کنیم.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در کوهدشت احداث می شود

خبر یزد - مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: همکاری لازم جهت ایجاد و بهره برداری از مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران در کوهدشت فراهم شود.

مدیر کل امور ورزشی: تمام تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری امور رفاهی کارگران است

خبر یزد - مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابیان این که تمام تلاش ما پیگیری امور رفاهی کارگران است، گفت: با همت مسئولین و نمایندگان مجلس سرانه ورزشی کارگران شهرستان کوهدشت افزایش می یابد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اقدامات ما باید مبتنی بر دانش و پژوهش باشد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نوآوری، ایجاد ارزش افزوده بالا و انطباق با اقتصاد مقاومتی به عنوان شاخصه های مهم باید در طرح های پژوهشی مد نظر محققین باشد.

جذب ۹۰ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خوزستان

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ۹۰ درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

بررسی میدانی مشکلات ۲ شهرستان استان اصفهان توسط سرپرست وزارت کار

خبر یزد - دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت سیزدهم به استان اصفهان، با سفر به شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور، ضمن دیدار و گفت‌وگو با مردم، مسائل و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

بیمارستان نجف‌‌آباد باید سریع‌تر به بهره‌برداری برسد

خبر یزد - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» نماینده ویژه رئیس‌جمهور در شهرستان نجف‌آباد و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اتمام هرچه سریع‌تر پروژه ساخت بیمارستان این شهرستان تأکید کرد.

میدان میوه‌ و‌ تره‌بار شهرداری گلدشت افتتاح شد

خبر یزد - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور، میدان میوه و تره‌بار شهرداری گلدشت را افتتاح کرد.

نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران برگزار شد

خبر یزد - کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران به ریاست عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار تهران، حامد ویس کرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان، مسئولین بانک‌های عامل با هدف بررسی برنامه اشتغال روستایی و مشاغل خانگی استان تهران برگزار شد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: پویایی دستگاههای اجرایی نیازمند تدوین برنامه جامع آینده نگری

خبر یزد - اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با رویکرد توجه به شاخص های تاثیر گذار در اثر بخشی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی برگزار شد.

تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف کرمانشاه قرار دارد

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست تخصصی با کارشناسان روابط کار گفت: تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف قرار دارد.

بازدید کریمی بیرانوند از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری+فیلم

خبر یزد - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز با سوق دادن نبوغ جوانان به سمت تشکیل تعاونی‌های دانش بنیان خبر داد.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

خبر یزد - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه بر هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید و توسعه استان زنجان تاکید کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد: حفظ سلامتی و نشاط کارگران یکی از رسالت های وزارت مردم است

خبر یزد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران که در شهرستان ها و مرکز استان وجود دارد دارای ظرفیت های خوبی است که کارگران می توانند از آن ها استفاده و در مسابقات مختلف ورزشی که در طول سال برنامه ریزی شده است شرکت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: ۳۰ درصد تعاونی های گلستان فعال هستند

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۹ هزار و ۸۵۸ تعاونی در گلستان به ثبت رسیده که از این تعداد حدود ۳۰ درصد یعنی دو هزار و ۹۴۰ تعاونی فعال هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: برنامه توسعه کسب و کار و معیشت در هشت شهرستان مرزی خوزستان اجرا می شود

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: برنامه تقویت کسب و کار و معیشت مرزنشینان در خوزستان در هشت شهرستان مرزی استان عملیاتی می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است و برای ریشه یابی مسائل و مشکلات جامعه حضور در جمع آنان و شنیدن مسائل از زبان این عزیزان تاثیر به سزایی در رفع مشکلات خواهد داشت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: در میز خدمت، مطالبات مردم در شهرستان های تابعه پاسخ داده می شود

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با امام جمعه سرپل ذهاب گفت: با تسهیل دسترسی مردم به مسئولین در میز خدمت مطالبات مردم در شهرستان های تابعه استان کرمانشاه پاسخ داده می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: امروز کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد یعنی کارگران و‌ کارفرمایان است.

۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در سال ۱۴۰۱ گفت: در حال حاضر ۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

همتیان در بازدید از مشاغل خانگی رباط کریم: رویکرد جدیدی در مشاغل خانگی تعریف شده است

خبر یزد - سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی با تأکید بر این که با حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویکرد جدیدی در این حوزه تعریف شده است، گفت: کسب و کار خانگی در جهت تأمین هزینه‌های زندگی و اشتغال نقش به‌سزایی دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رویکرد اصلی وزارت مردم رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه است

خبر یزد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان رویکرد اصلی وزارت مردم را حضور بین مردم و رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه خواند و گفت: باید در میدان عمل گره از کار مردم بگشاییم.

دیپلماسی اقتصادی دولت بستری برای رشد صادرات/ ۲۷۰‌هزار میلیارد تومان‌ تسهیلات به تولیدکنندگان پرداخت می‌شود

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده ویژه رئیس‌جمهور در شهرستان‌ کیار گفت: با فعال‌شدن حوزه دیپلماسی اقتصادی در دولت، بستر رشد صادرات برای تولیدات بخش خصوصی فراهم شده است.

استقرار میز ارتباطات مردمی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از برپایی میز ارتباطات مردمی در این اداره کل در راستای سفر ریاست محترم جمهور و به منظور خدمات‌رسانی بهتر در این دستگاه اجرایی خبر داد.

داوری: کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری، یکی از برنامه‌های مهم وزارت مردم/ هم‌اندیشی باعث کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری می‌شود

خبر یزد - مدیرکل حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین نشست تخصصی آموزشی کارشناسان ستادی و استانی حقوقی و روابط کار که با حضور ویدئوکنفرانسی دکتر«حجت الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، با بیان اینکه تعداد قابل توجهی دعاوی در دیوان عدالت اداری در ارتباط با وزارت کار مطرح می‌شود، گفت: کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری یکی از برنامه‌های مهم وزارت مردم در دولت سیزدهم است.

پیگیری مشکلات مسکن کارگران از اولویت‌های اداره کل تعاون،کار و رفاه قزوین است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: پیگیری و حل مشکلات حوزه مسکن کارگران از اولویت‌های این دستگاه است که امیدواریم با بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌ها شاهد اتفاقات خوب و مبارکی در این حوزه باشیم.

نخستین نشست تشکیل کارگروه توسعه اشتغال مناطق مرزی استان کردستان برگزار شد

خبر یزد - نخستین نشست تشکیل کارگروه توسعه اشتغال مناطق مرزی استان کردستان به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و کارشناسان ادارات عضو این کارگروه برگزار شد.

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان: ورزش یک بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است

خبر یزد - مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ورزش یک بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است و ورزش کارگری آماده ترین بخش در این امر است .

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگر و کارفرما دو بال تولید و چرخه اقتصادی هستند

خبر یزد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان با تاکید بر رسیدگی به مسائل کارگر و کارفرما تصریح کرد: باید سعی شود رسیدگی به مسائل کارگر و کارفرما به صورت سازشی انجام گیرد و فضایی ایجاد شود که کارگر و کارفرما خود را مقابل یکدیگر نبینند چرا که هر دوی آنها دو بال تولید هستند.

قزوین، پایلوت حمایت از مشاغل خانگی حوزه پوشاک و قارچ در کشور شد

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: قزوین، پایلوت (طرح آزمایشی) حمایت از مشاغل خانگی در ۲ حوزه پوشاک و تولید قارچ در کشور انتخاب شده و مطالعات و برنامه ریزی‌های آن در حال انجام است.

ضرورت بازطراحی نظام نمایندگی دولت‌ها در امور تصمیم‌گیری سازمان بین‌المللی کار/ دستاوردهای جهانی در عدالت و برابری اجتماعی شکننده است

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر ضرورت بازطراحی نظام نمایندگی دولت‌ها در امور تصمیم‌گیری سازمان بین‌المللی کار (ILO)، گفت: اثربخشی الگوی کنونی سه‌جانبه‌گرایی در سازمان به عنوان وجه ممیزه تاریخی آن، از ناحیه عدم بازنمایی منافع و اولویت‌های همه دولت‌های عضو در مخاطره است.

بزرگترین رویداد آموزش تخصصی صنعت پوشاک در کرمانشاه برگزار شد

خبر یزد - بزرگترین رویداد آموزشی تخصصی صنعت پوشاک در قالب سه کارگاه در حوزه صنعت پوشاک با عناوین؛ انتقال تجربه برندهای مطرح کشور، بررسی چالش های راه اندازی کسب و کارهای حوزه مد و پوشاک و منتورینگ صاحبان ایده در کرمانشاه برگزار شد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: زمینه مهارت آموزی و کسب و کار از کودکی برای فرزندان فراهم شود

مدیر امور تعاون مازندران: تشکیل تعاونی های جدید با محوریت محصولات فناورانه

به 5500 شکایت کارگری و کارفرمایی در استان اردبیل رسیدگی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: موانع موجود بر سر راه شرکت های تعاونی را شناسایی و رفع می کنیم

مصوبه شورای عالی کار درباره حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی تصویب شد/ حمایت بی‌سابقه دولت از حداقلی‌بگیران با افزایش 57/4 درصدی

اقتصاد مقاومتی مبنای اصلی حوزه اقتصادی وزارت مردم/ اصول سیاست‌های کلان‌پروژه مدیریت اموال مردم، توجه به هم‌افزایی، نگاه بین‌نسلی، کارآمدسازی و فسادزدایی/ افزایش تولید، بهره‌وری و صادرات را در شرکت‌های تابعه این وزارتخانه دنبال می‌کنیم

کلنگ احداث کارخانه آهن اسفنجی به ظرفیت 7/1 میلیون تُن در بافق به زمین زده شد

راه‌اندازی سامانه پایش بنگاه‌های اقتصادی صندوق‌های تابعه در دستور کار قرار دارد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز: با پشت میزنشینی نمی‌توان به مشکلات مردم رسیدگی کرد

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان ورزقان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی مطرح کرد: حضور 100 نفر از کارشناسان در میز ارتباطات مردمی برای رسیدگی به مشکلات مردم

حمایت و پشتیبانی از برگزاری نمایشگاه‌های کار در سراسر کشور

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توانمندسازی افراد جویای کار مهم‌ترین عامل ایجاد اشتغال است

شستا در زاهدان و میل نادر نیروگاه خورشیدی احداث می‌کند

وزارت تعاون آماده همکاری با صنعت پوشاک کشور برای توسعه صادرات

ثبت‌نام هفدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی‌های برتر تا 20 خرداد ادامه دارد

بازرسی ویژه از «معدن زغال‌سنگ ملچ آرام» گلستان

82 درصد تسهیلات مشاغل خانگی سهمیه سال 1400 در کرمانشاه پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم حقوق ارباب رجوع اولویت اول وزارت مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: توجه به سلامت نیروی کار موجب کاهش هزینه های بیمه ای می شود

مشکلات و موانع پیش روی اجرای طرح مسکن کارگری در یزد بررسی شد

نشست هم‌اندیشی رفع موانع پیش‌روی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور در کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر انجام بازرسی های پیشگیرانه تاکید کرد

بیش از 2 هزار شغل در دو ماهه اول سال 1401 در کرمانشاه ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب شد

جشنواره تعاونی‌های برتر استان البرز با رویکرد دانش بنیان برگزار می شود

راه‌اندازی شبکه انتشار و‌ اطلاع‌رسانی وزارت مردم

کارخانه دولومیت کلسینه نهاوند در استان همدان افتتاح شد

جهادگران امیدآفرین + موشن گرافیک

همایش جهادگران امیدآفرین وزارت مردم+ فیلم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: توزیع عادلانه تسهیلات اشتغالزا در استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پژوهش های حوزه تعاون باید مسئله محور باشد

مشکلات تعاونی مسکن معراج در استان البرز بررسی شد

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان خبر داد: شروع گام دوم شناسایی افراد در برنامه رفع فقر مطلق در استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: پنجره جمعیتی محور جهش اقتصادی کشورهاست

افتتاح همزمان کانون یاریگران کار و تولید در کارخانجات آرد زاهدان

بازدید سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از کارگاه های پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خراسان رضوی

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه بانوان کارآفرین سراسر کشور در مشهد بازدید کرد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تدوین بسته تشویقی کارفرمایان در مراحل پایانی قرار دارد

دکتر «عبدالملکی» در اردبیل خبر داد: در صورت اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی همه کارگران صنعت ساختمان بیمه می‌شوند

حدود 90 درصد مردم در سیستان و بلوچستان یارانه معیشتی گرفتند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: رسیدگی و برطرف کردن مشکلات مردم از وظایف ما است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کارجویان بوشهری دارای مهارت دغدغه اشتغال نداشته باشند

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار منصوب شد

وام ضروری “نوبت پنجم” بازنشستگان کشوری پرداخت شد

مسائل تعاونی های مشکل دار استان البرز بررسی شد

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

ارز 4200 تومانی فساد اقتصادی را افزایش داد/ مردمی‌سازی پرداخت یارانه‌ها فاصله طبقاتی را کاهش می‌دهد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بیکاران ناامید از یافتن شغل نباشند

بیش از 80 درصد یزدی ها یارانه دریافت کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

کودکان کار زنجانی با اجرای طرح حمایت اجتماعی ساماندهی می‌شوند

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود/ وزارت رفاه ظرف یک ماه درخواستها را بررسی و اعلام نظر نماید

کمیته احیای واحدهای تولیدی در استان زنجان راه‌اندازی شد

رفع ابهام و پاسخگویی به سوالات یارانه ای مردم توسط مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

همه افراد 18 تا 50 سال می‌توانند خود را بیمه کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: طرح مساجد کارآفرین و میزخدمت در مساجد استان اجرا می شود

اختصاص اعتبارات قابل توجه برای ایجاد و حفظ اشتغال به کردستان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوالات "اصلاح نظام یارانه ای " پاسخ می دهد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: امسال سال مهمی در راستای ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بازرسی از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر انجام می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: هیچ کارفرمایی افراد ماهر را کنار نمی گذارد

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز: ورزش فعالیتی اثر گذار در سلامت و تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه کارگری است

12 هزار و 468 فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد

بازدید دکتر مخبر و دکتر عبدالملکی از سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

گفت‌وگوی زنده مشترک معاون رفاه اجتماعی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت مردم درباره یارانه ها

کارگران کردستانی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

سامانه پیگیری مشکلات احتمالی در توزیع عادلانه یارانه ها اعلام شد

مهر تأیید رهبر معظم انقلاب بر گزارش وزیر کار: بیانات آقای وزیر، بیانات خوبی بود و گزارش خوبی دادند+فیلم

حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در برنامه میز اقتصاد(6) دکتر عبدالملکی: 95 درصد پایگاه رفاه ایرانیان تکمیل شد+ فیلم

تکمیل 95 درصدی داده‌های سامانه جامع رفاه ایرانیان/ همراهی مجلس برای تحقق اهداف عدالت‌بخش وزارت مردم

کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان پیشران تحقق شعار سال هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: امنیت شغلی کارگران از دغدغه های مهم است

استیفای حقوق قانونی کارگران در صدر اولویت‌ها / سیدمرتضی موتورچی _ رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" در استان مرکزی برگزار شد

اهدای مدال طلای مسابقات جهانی کارگران مرتضی عطار به موزه آستان قدس رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: واحدهای تولیدی در تملک بانک‌ها باید تعیین تکلیف شود

سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

400 هزار مسکن برای کارگران ساخته می‌شود/ 500 هزار کارگر در دولت سیزدهم به کار بازگشتند/ کاهش 38درصدی تعدیل نیروی کار نسبت به سال گذشته

افراد کم درآمد خدمات بیمه درمانی دریافت می‌کنند/ لیست افراد کم درآمد به سازمان بیمه سلامت ارسال شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: کارگران سرمایه های اصلی اقتصاد جامعه هستند

افتتاح 23 خانه بهداشت کارگری در استان اصفهان

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی یزد: رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی در کارگاه ها برای حفظ و صیانت از نیروی کار الزامی است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: ایجاد خانه بهداشت در راستای صیانت از نیروی کار است

قرارداد کار دریانوردان در وزارت مردم رونمایی شد

خود را متعلق به جریان‌های کارگری می‌دانیم/ تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در حل مسائل مشارکت کنند/ تشکیل کمیته ویژه برای حل مسأله و معضل قراردادهای سفید امضا

فراخوان وزارت مردم برای جذب سفیر کار ایران در سازمان بین‌المللی کار

کمیته تجدید نظر بررسی و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان تهران برگزار شد

مرکز مشاوره حقوقی ویژه کارگران و کارفرمایان استان همدان افتتاح شد

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگران رزمندگان جنگ اقتصادی در خط مقدم هستند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: ورزش باعث حضور شاداب و با قدرت کارگران در مراکز صنعتی و تولیدی می شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رفع مشکل 1067 بنگاه اقتصادی برای حفظ اشتغال

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: حیات جامعه مرهون زحمات کارگران است

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

از خانواده شهدای کارگری فارس تجلیل شد