خبر یزد

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

فلسفه حکومت اسلامی خدمت به بندگان خداست/ خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیش‌قراولان حضور در انتخابات هستند

خبر یزد - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیش‌قراولان حضور در انتخابات هستند.

اطلاعیه دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی در خصوص اجرای قانون واردات خوردو جانبازان ۵۰درصد به بالا مشمول

خبر یزد - دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اجرای قانون واردات خوردو جانبازان ۵۰ درصد به بالا مشمول اطلاعیه‌ای صادر کرد.

فلسفه حکومت اسلامی خدمت به بندگان خدا است/ خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیشقراولان حضور در انتخابات هستند

خبر یزد - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیشقراولان حضور در انتخابات هستند.

نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه برگزار شد

خبر یزد - رونق بازرگانی خارجی و تلاش برای گسترش بازار عرضه محصولات سازمان در کشورهای خارجی موضوع نشست مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بود.

برگزاری نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه

خبر یزد - رونق بازرگانی خارجی و تلاش برای گسترش بازار عرضه محصولات سازمان در کشورهای خارجی موضوع نشست مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بود.

تبیین سیره عملی زندگی شهدا و ایثارگران ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد

خبر یزد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه تبیین سیره عملی زندگی شهدا و ایثارگران ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد، گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار و فرصت ارزشمند و معنوی است که موجب توان بیشتر برای خدمت به بهترین بندگان خدا می‌شود.

نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه

خبر یزد - رونق بازرگانی خارجی و تلاش برای گسترش بازار عرضه محصولات سازمان در کشورهای خارجی موضوع نشست مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بود.

سفر یک روزه معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد مازندران به شهرستانهای محمودآباد و فریدونکنار

خبر یزد - معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در سفر یک روزه به شهرستانهای فریدونکنار و محمودآباد، ضمن دیدار با خانواده های معزز شهدا، از دو گلزار شهدا بازدید کرد.

کنگره شهدا باید تمدن ساز باشد

خبر یزد - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در نشست هماهنگی برگزاری کنگره شهدا با عنوان همایش عهد خادمی با بیان اینکه کنگره شهدا باید تمدن ساز باشد، گفت: کنگره شهدای استان البرز بستری برای تجدید عهد با شهدا است.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «شفیع بغداد آباد»

خبر یزد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم سکینه ملت مهریزی» مادر گرامی شهیدان معزز «حسین و رضا شفیع بغداد آباد» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «میرعبداللهی شمسی»

خبر یزد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ربابه رحمانی شمسی» مادر گرامی شهیدان معزز «سید جعفر و سید محمد میرعبداللهی شمسی» را تسلیت گفت.

دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با مدیرکل صدا و سیمای استان البرز

خبر یزد - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با هدف هم افزایی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تشریح عملکرد این اداره کل در دولت سیزدهم با مدیر کل صداو سیمای استان البرز دیدار کرد و گفت: خدمات بسیار ارزشمند و تحول آفرینی در دولت سید الشهدای خدمت، شهید جمهور آیت الله رئیسی به مردم به ویژه ایثارگران ارائه شده و صدا و سیما نقش موثری در بیان این خدمات دارد.

اهداف شهدا برای حضور در جبهه باید به عنوان سوژه انتخاب و کار شود

خبر یزد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال بختیاری در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد حفظ آثار با اشاره به بحث همکاری مشترک گفت: هدفی را که شهدا به خاطر آن رفتند باید به عنوان سوژه انتخاب کنیم و خاطراتی را جمع آوری کنیم که مشخص کند هدف شهید از حضور در میدان جنگ چه بوده است .

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

خبر یزد - نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج و سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل خانواده شهید والامقام «محمدسعید کناری» و جانباز سرافراز ۷۰درصد «ابوالفضل امینی» با خانواده این عزیزان دیدار و گفتگو کردند.

مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر در مجتمع فرهنگی ایثار کردان برگزار شد

خبر یزد - مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر هم زمان با فرا رسیدن ماه ذی الحجه و سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت سلامت سازمان سلامت کوثر در مجتمع فرهنگی ایثار کردان برگزار شد.

لازمه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران کارمند تراز انقلاب بودن است/ حضور فراجناحی کارمندان بنیاد در انتخابات

خبر یزد - معاون نظارت راهبری حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: لازمه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران کارمند تراز انقلاب بودن است و تمام افراد شاغل در این نهاد مقدس و انقلابی باید دارای این شاخصه باشند.

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید استان زنجان

خبر یزد - طی مراسمی با حضور معاون نظارت راهبردی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام و المسلمین رحیم محمدی خطیبی به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان منصوب شد.

دیدار معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد مازندران با دو خانواده شهید و جانباز در نکا

خبر یزد - معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران" جانشین مدیرکل بنیاد مازندران" به اتفاق طاهری رئیس بنیاد نکا با والدین معزز شهید والامقام سید حسین کریم زاده میانگله دیدار و تکریم کرد.

دعای مادران و همسران شهدا راه گشا است

خبر یزد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در دیدار با همسر و مادر شهیدان اسماعیل و یحیی عامری گفت : دعای مادران و همسران شهدا راه گشا است و برکات معنوی دیدار با این عزیزان در سخت ترین شرایط گره از مشکلات مردم و مسئولان می‌گشاید.

دیدار سلمانی با ۶ عضو جامعۀ ایثارگری در مرند

خبر یزد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی که برای حضور در ​​​​​​​هفتمین نشست منطقه ای «تحول بنیاد استان در حوزه معاونت تعاون و امور اجتماعی» به مرند سفر کرده بود، به صورت جداگانه با ۶ عضو بزرگوار جامعۀ ایثارگری این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرمانده سپاه خوزستان

خبر یزد - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، بر رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر در ابعاد مختلف با همکاری سایر نهادها تأکید کرد.

دیدار فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با فرمانده سپاه خوزستان

خبر یزد - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، بر رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر در ابعاد مختلف با همکاری سایر نهادها تأکید کرد.

حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین بنیاد استان خوزستان

خبر یزد - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان حضور یافت و بر صیانت از انتخابات و انتخاب افراد اصلح تاکید کرد.

دیدار نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس با سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران

خبر یزد - نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با وی دیدار کرد.

دیدار هیاتی از معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با پدر شهیدان ملکی

خبر یزد - هیاتی متشکل از مشاوران معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرری با پدر شهیدان ملکی دیدار کردند.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با ۵۱ نفر از جامعه ایثارگری استان

خبر یزد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان، به‌صورت چهره به چهره با ۵۱ نفر از جامعه ایثارگری استان دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات این قشر معزز، به درخواست‌های آنان پاسخ گفت.

اگر جهاد و خونفشانی شهدا نبود صندلی‌های ما بی معنی بود

خبر یزد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری در سفر یک روزه به شهرستان اردل و دیدار با فرماندار این شهرستان گفت: اگر جهاد و خونفشانی شهدا نبود صندلی های ما عملاً بی معنی بود.

لزوم هم افزایی جهت برگزاری اجلاسیه استانی کنگره ملی شهدای غریب اسارت در آذربایجان شرقی

خبر یزد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تاکید کرد: هم افزایی همه جانبه برای برگزاری هرچه بهتر اجلاسیۀ استانی کنگرۀ ملی شهدای غریب اسارت در آذربایجان شرقی ضروری است.

نخستین نشست کمیته ملی سیاست‌گذاری تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

خبر یزد - نخستین نشست کمیته ملی سیاست‌گذاری تشکل‌های شاهد و ایثارگر با حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی، روز سه شنبه ۲۲ خردادماه در دفتر معاونت مددکاری و مشارکت‌های مردمی برگزار شد.

فیلم داستانی «کد ۱۳۳» در راستای دومین کنگره ۱۴هزار و ۵۰۰شهید مازندران تولید می‌شود

خبر یزد - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران گفت: فیلم داستانی«کد ۱۳۳» به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر برزگر و نویسندگی خسرو نقیبی در راستای دومین کنگره ۱۴هزار و ۵۰۰ شهید مازندران تولید می‌شود.

نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با روسای بیمه دی و بیمارستان امام خمینی(ره)

خبر یزد - نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با رئیس بیمه دی استان البرز و رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با هدف رفع مشکلات و ارتقاء سطح خدمت رسانی به ایثارگران برگزار شد.

کاهش ۶۴ درصدی مراجعات حضوری در پی راه‌اندازی سامانه دیدار / برپایی ۴۸۰ میزخدمت در هفته شهید

خبر یزد - مدیرکل مراجعات و پاسخگویی ایثارگران در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: با راه‌اندازی سامانه دیدار، شاهد کاهش ۶۴ درصدی مراجعات حضوری به بنیاد شهید و امور ایثارگران بودیم.

تازه‌ترین «شاهد یاران» از آثار بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد

خبر یزد - روایت شهدای حمله تروریستی کرمان در دویست و دوازدهمین و دویست و سیزدهمین شماره از ماهنامه فرهنگی تاریخی «شاهد یاران» با عنوان «شهدای زائر» منتشر شده است. در این شماره روایتی می‌خوانیم از گفتگو با پدر دختر کاپشن صورتی؛، مردی صبور که همسر و فرزندانش را در این حادثه تلخ از دست داده است.

ساير مطالب

بررسی مشکلات تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان خوزستان

تفاهم‌نامه بین معاونت حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت تنقیح قوانین ریاست جمهوری منعقد می‌شود

برگزاری جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر در آموزش و پرورش مازندران

کارمند تراز انقلاب اسلامی باعث پیشرفت هر سازمانی می‌شود

پیام تسلیت تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی درگذشت همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «نجفی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «هاشمی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «صالح‌نژاد»

مادر گرانقدر شهیدان «رضا و محمدرضا هاشمی» میهمان فرزندان شهیدش شد

مادر شهیدان والامقام «صالح نژاد» آسمانی شد

​​​​​​​دیدار سلمانی با 3 خانوادۀ شهید در بناب

شهید آیت‌الله سعیدی اول شهید مجتهد نهضت امام راحل(ره)

کتاب «دختر قالی‌باف» از آثار «نشر شاهد» بنیاد شهید و امور ایثارگران به چاپ چهارم می‌رسد

انتصاب سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران

آزمون خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد در استان البرز برگزارشد

فیلم سینمایی «کد 133» در راستای دومین کنگره 14هزار و 500شهید مازندران تولید می‌شود

تقویم فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام وارد فاز اجرایی شد

ضرورت تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه ایثارگران

مشی شهدا چراغ راه و مایه تبلور حیات معنوی جامعه است

مادر شهیدان «حمید و مجید نجفی» از مشهد به فرزندان شهیدش پیوست

تسهیل دسترسی جامعۀ ایثارگری به خدمات بانکی

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «داوری»

شهدای غریب در نهایت مظلومیت ولی غیرتمندانه به فیض شهادت نائل شدند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «شعبانی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «صاحب محمدی‌نژاد»

نشست کنگره شهدای دانش‌آموز در استان البرز برگزار شد

جامعه ایثارگری بهترین دارایی خود را فدای ارزشهای نظام اسلامی و امنیت ما کردند

آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد در اردبیل برگزار شد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی»

مراسم جشن سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)  در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

تشکل جوانان «اسوه سامان» ایجاد شد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «رجبی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خان بابایی آهق»

انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران

پدر شهیدان والامقام «فروغ و ندا صاحب محمدی» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «خان‌بابایی» در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست

تبدیل وضعیت 4500 ایثارگر در استان ایلام

تشکل‌های ایثارگری در زمینه معاضدت قضایی و مشاوره رایگان حقوقی به ایثارگران آمادگی دارند

نشست کارگروه ارزیابی عملکرد بنیاد کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: خانواده‌های شهدا طلایه داران فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه‌اند

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد

آزمون استخدامی فرزندان معزز شهدا و جانبازان 70 درصد مازندران برگزار شد

بازدید مدیرکل بنیاد خوزستان از حوزه های برگزارکننده آزمون فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 70درصد

اجلاسیه شهدای غریب در کهگیلویه و بویراحمد برگزار میشود

مدیرکل بنیاد استان قزوین از دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان ایثارگران بازدید کرد

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

مادر بزرگوار شهیدان سردار «سید محسن و سید مهدی روحانی» آسمانی شد

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد در آذربایجان شرقی برگزار شد

بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از حوزه برگزاری دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت حضرت آیت الله شهید رئیسی برای فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر اختصاص یافت

بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

پیکر شهید القدس «سعیدآبیار» در آستان حرم سیدالکریم آرام گرفت

جانباز گرانقدر 70 درصد «مرتضی آرمیده» آسمانی شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمدباقر بابادی» به یاران شهیدش پیوست

تلاش مضاعف رسانه استانی برای آشنایی بیشتر نسل جوان با شهدا

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خوشبوئی»

دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با خانواده شهید «سعید آبیار»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «شعبانی»

برنامه عملیاتی یک برنامه هدفمند و خوشایند برای سازمان محسوب میشود

دوهزار نسخه از «مجلات شاهد» در سالگرد رحلت امام خمینی(ره) توزیع شد

مادر سه شهید والامقام ‌دوران دفاع مقدس «شعبانی» به فرزندان شهیدش پیوست

پدر شهیدان والامقام «قمری» به فرزندان شهیدش پیوست

شهادت 37 نفر در 15 خرداد 1361 شهر ایلام جنایتی فراموش نشدنی از رژیم بعث عراق است

شهادت پاسدار مدافع حرم سعید آبیار از اهالی استان البرز در حلب سوریه

حضور 397 داوطلب زنجانی در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

هر جا گوش به فرمان ولایت نبودیم، متضرر شدیم

امام خمینی (ره) قدم نهادن در راه شهدا را به ما آموخت

امام خمینی (ره) ارمغان آور ظلم‌ستیزی برای بشریت و مسلمانان جهان

دوچرخه‌سواری جانبازان آذربایجان شرقی تا حرم امام خمینی (ره) برای تجدید میثاق

استاندار خراسان شمالی با دو خانواده شهید دیدار کرد

امام خمینی (ره)جوانان این سرزمین را مایه افتخار و مباهات می‌دانست

دیدگاه‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای 15خرداد تا ابد در تاریخ این کشور ثبت شد

قیام خونین 15 خرداد و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، تعظیم شعائر الهی است

مادر گرامی شهیدان «خوشبوئی» به فرزندان شهیدش پیوست

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

دیدار سلمانی با 4 پدر شهید و 2 جانباز در تبریز

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

عنصر مردم داری، ولایت مداری و شهادت طلبی از 15 خرداد 1342 تا سوم خرداد 1403

شناسایی یک‌هزار و 800 شهید غریب اسارت در کشور

دیدار سخنگوی دولت با خانواده‌های معظم شهدا در اردبیل

دختران شهدا علمداران پیام خون پدران شهیدشان در جامعه هستند

بازگویی آرمان‌های امام راحل نقش کلیدی در تربیت جوانان دارد

دیدار سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد با استاندار و رییس دادگستری کل چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت در آستانه رحلت امام خمینی (ره)، از سوی نماینده ولی فقیه

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی

برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران یادمان «شهدای خدمت و غریب» در استان البرز

آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مراسمی به مناسبت شهادت رئیس جمهور فقید و شهدای خدمت درآستانه سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد

مادر شهیدان والامقام «رجبی» به فرزندان شهیدش پیوست

بیست و دومین یادواره سرداران و 21 شهید روستای لزور شهرستان فیروزکوه برگزار می‌شود

یادواره شهید خلبان بساطی در کرمانشاه برگزار شد

انتصاب سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتصاب سرپرست اداره کل استعدادیابی و مدیران آینده بنیاد شهید و امور ایثارگران

برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش استان به میزبانی بنیاد سمنان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با همسر و فرزند شهید«نبی اله خطیری»

نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با رئیس کل دادگستری استان

رسیدگی به 390 پرونده ایثارگران آذربایجان شرقی در اولین کمیسیون پزشکی بنیاد شهید

شهید آیت‌الله رئیسی دشمنان خود را وادار به تسلیم می‌کرد/ شهید امیرعبداللهیان اصول، میدان و دیپلماسی را به هم گره زد

آیت‌الله رئیسی خود را خادم مردم می‌دانست

شهید آیت الله رئیسی دشمنان خود را وادار به تسلیم می کرد/ شهید امیر عبداللهیان اصول، میدان و دیپلماسی را به هم گره زد