خبر یزد
افتتاح 10 جایگاه سوخت در پایتخت تا پایان سال/ معطلی شهروندان در صف‌های بنزین کاهش یابد
چهارشنبه 5 بهمن 1401 - 09:02:25
خبر یزد - رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت:انتظار می‌رود در موضوع جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس به دنبال پیچیده کردن روند کارها نباشیم.

به گزارش شهر ، جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از تصمیم برای سپردن ایجاد و توسعه جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس به شهرداری‌های مناطق خبر داد و اظهار کرد: افتتاح جایگاه‌های جدید در سطح شهر، باعث تسهیل و تسریع در سوخت‌گیری و کاهش زمان معطلی شهروندان در صف‌هایی که در جایگاه‌های موجود بنزین شاهد آن هستیم، می‌شود.
وی ادامه داد: با از بین بردن دیوان‌سالاری اداری و تشریفات زائد آزاردهنده، باید به نوعی اقدام شود که شهرداری‌های مناطق در جذب سرمایه‌گذاران خصوصی، تسهیل و تسریع کنند.
تشکری هاشمی بیان کرد: احداث جایگاه سوخت در هر محله گامی رو به جلو به منظور پاسخ‌گویی به یکی از مطالبات مردم محلات است و انتظار می‌رود در موضوع جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس به دنبال پیچیده کردن روند کارها و طولانی شدن فرایندها نباشیم و تمام تلاش خود را برای تحقق این برنامه به کار بگیریم.
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: با توجه به گذشت 6 ماه از زمان تصویب مصوبه احداث جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس در شورا، انتظار می‌رود تا پایان سال شاهد افتتاح حداقل 10 جایگاه در سطح شهر باشیم.
وی یادآور شد: رویکرد شنبه‌های امید و افتخار باید از اینکه چه کاری می‌خواهیم انجام بدهیم به چه کارهایی انجام داده‌ایم، تبدیل شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای پیام/

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/244646/افتتاح-10-جایگاه-سوخت-در-پایتخت-تا-پایان-سال--معطلی-شهروندان-در-صف‌های-بنزین-کاهش-یابد
بستن   چاپ