خبر یزد
قرار هشتم خادمیاران رضوی یزد برگزار شد
یکشنبه 9 بهمن 1401 - 11:46:36 AM
باشگاه خبرنگاران
خبر یزد - جواهری مسئول کانون خدمت‌های رضوی شهرستان یزد گفت: در ایام مبارک ماه رجب این توفیق حاصل شد که یازدهمین قرار هشتم خادمیاران را با عنوان توانمند سازی خادمیاران رضوی شهرستان یزد مطرح و برگزار کنیم.
جواهری با اشاره به برگزاری ماهیانه این گردهمایی گفت: خادمیاران رضوی، هشتم هر ماه چنین مراسمی را برای حفظ انسجام و همبستگی و همچنین حضوری موثر و مفید برای انجام امور مربوطه برگزار می‌کنند.
  جواهری افزود: در این گردهمایی ما در خدمت خادمیارانی هستیم که در حوزه‌ها و مسئولیت‌های گوناگون اقتصادی، دانشگاهی، هیئت‌های علمی و پارک علم و فناوری تخصص و فعالیت‌های مفید و موثری دارند.
مسئول کانون خدمت‌های رضوی شهرستان یزد گفت: یکی از اهداف گردهمایی قرار هشتم ما در این ماه اقدام در جهت انجام فعالیتی اقتصادی در راستای ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای کمک به مجموعه‌های استان و خانواده‌های خادمیاران می‌باشد.
جواهری یکی از راهکار‌های پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی را مردمی سازی فعالیت‌های اقتصادی دانست و گفت: تشکل‌های مردمی اینچنینی با تلاش در جهت آماده سازی زیرساخت‌های لازم، تا کنون فعالیت‌های بازرگانی مهمی را انجام داده اند که ما نیز تلاش خواهیم کرد تا با انجام فعالیت‌های اقتصادی در قالب یک شرکت، اقدامات موثر و مفیدی را برای خادمیاران عزیز شهرستان انجام دهیم.
مراسم قرار هشتم خادمیاران رضوی شهرستان یزد در سالن عباسپور شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور جمعی از مسئولان و خادمیاران شهرستان برگزار شد.

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/245181/قرار-هشتم-خادمیاران-رضوی-یزد-برگزار-شد
بستن   چاپ