خبر یزد
توجه به سیره عملی شهدا بصیرت‌افزا است
دوشنبه 10 بهمن 1401 - 14:57:50
خبر یزد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه توجه به سیره عملی شهدا بصیرت‌افزا است، گفت: محور اصلی نقش شهدا و ایثارگران بصیرت‌افزایی، بیداری‌بخشی و حماسه‌آفرینی در جامعه است.

به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری به اتفاق فرماندهان سپاه، فراجا، معاون فرماندار، شهردار، نماینده ولی‌فقیه در سپاه در دیدار با جانباز معزز شهرستان آق‌قلا «نورمحمد پقه» ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و حفظ حرمت و جایگاه خانواده‌های معظم آنها برای تداوم انقلاب اسلامی و عزت و عظمت نظام اسلامی ایران و ایرانیان لازم و ضروری است.
وی افزود: مطالعه و واکاوی روش زندگی شهدا نقش مؤثری در روشنگری، بصیرت و دشمن‌شناسی جامعه دارد و زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می‌کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه توجه به سیره عملی شهدا بصیرت‌افزا است، گفت: محور اصلی نقش شهدا و ایثارگران بصیرت‌افزایی، بیداری‌بخشی و حماسه‌آفرینی در جامعه است.
جانباز نورمحمد پقه در تاریخ 15 اسفند 1343 دیده به جهان گشود و در تاریخ 13 بهمن 1364 در منطقه عملیاتی ابوغریب به درجه جانبازی نائل شد.
انتهای پیام/

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/245348/توجه-به-سیره-عملی-شهدا-بصیرت‌افزا-است
بستن   چاپ