خبر یزد
با هدف حفظ انضباط شهری آغاز شد؛
ساماندهی سدمعبر و بساط‌گستری در محله افسریه
دوشنبه 10 بهمن 1401 - 14:28:38
خبر یزد - شهردار منطقه 15 از آغاز طرح ساماندهی سدمعبر و بساط گستری در محله افسریه خبر داد و گفت: این طرح در محله پرتردد و تجاری افسریه با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی با هدف حفظ انضباط شهری در حال اجراست و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش شهر، محمد شیری با اشاره به اینکه محله افسریه به جهت بافت تجاری و متراکمی که دارد، از محلات شلوغ و پرتردد شهر تهران است، افزود: بنا به درخواستهای شهروندان و کسبه محله، پی گیری و بازدیدها انجام و اقدامات لازم جهت اخذ دستور قضایی انجام شد.
وی اظهار کرد: در ادامه از ابتدای بهمن ماه عملیات پاکسازی محله با هماهنگی راهور منطقه 15، کلانتری 156 افسریه، مدیران ناحیه 5 و عوامل شهربان و معبربان آغاز شده و هر روز یکی از محورهای محله از حضور عوامل سدمعبر شامل بساط گستران، دستفروشان و وانتی های سیار پاکسازی می شود.
شهردار منطقه با تاکید براینکه طرح با هدف نظم بخشیدن به پیاده روها و معابری که محل تردد شهروندان و خودروهاست در حال اجراست، افزود: شهروندان محله از اجرای طرح یادشده ابراز رضایتمندی کرده و خواستار تداوم اجرای آن هستند.
وی یادآور شد: عوامل یاد شده از ساعت 10 صبح تا 10 شب در محله فعال بوده و نسبت به پاکسازی و ساماندهی معابر از فعالیت سدمعبر کنندگان اقدام و به صورت ویژه از سدمعبر دستفروشان و مزاحمتهای ترددی که برای عابران و خودروها پیش می آید، ممانعت می کنند.
انتهای پیام 

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/245359/ساماندهی-سدمعبر-و-بساط‌گستری-در-محله-افسریه
بستن   چاپ