خبر یزد
کشف بیش از 7 کیلوگرم تریاک در بافق
دوشنبه 10 بهمن 1401 - 15:05:23
خبر یزد - به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، سرهنگ شهرام طولابی نژاد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی هفت کیلو و 550 گرم تریاک را کشف و 2 متهم را دستگیر کردند.

خبر یزد

وی در بیان جزئیات این خبر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بافق باهدف ارتقا امنیت اجتماعی و کنترل محور مواصلاتی به یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
سرهنگ شهرام طولابی نژاد ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو مقدار هفت کیلو و 550 گرم تریاک کشف و 2 متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بافق افزود: متهمان تحویل مقام قضایی شدند.
سرهنگ شهرام طولابی نژاد همچنین گفت: ماموران پلیس آگاهی بافق باهدف ارتقا امنیت اجتماعی و مبارزه با معضل شوم قاچاق، مطلع شدند سه نفر اقدام به نگهداری سه دستگاه موتورسیکلت قاچاق کرده‌اند.
وی ادامه داد: بر این اساس ماموران آگاهی پس از اخذ مجوز قضایی به بازرسی از محل نگهداری موتورسیکلت اقدام و سه دستگاه موتورسیکلت قاچاق ( 250 سی سی و یک مورد 450 سی سی) کشف کردند.
فرمانده انتظامی بافق در مجموع ارزش ریالی هر سه موتورسیکلت قاچاق را 9 میلیارد ریال عنوان و خاطر نشان کرد: موتورسیکلت‌های مکشوفه قاچاق توقیف و به پلیس آگاهی انتقال و در این خصوص پرونده تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/245376/کشف-بیش-از-7-کیلوگرم-تریاک-در-بافق
بستن   چاپ