خبر یزد
تمدید فراخوان جشنواره «نوجوونیم»
سه شنبه 11 بهمن 1401 - 12:03:26
خبر یزد - حسین شکیب راد دبیر رسانه ای جشنواره «نوجوونیم» از تمدید مهلت ارسال اطلاعات و مدارک به دبیرخانه جشنواره «نوجوونیم» خبر داد.

به گزارش شهر و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، حسین شکیب راد دبیر رسانه ای جشنواره «نوجوونیم» ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به درخواست و استقبال علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره «نوجوونیم»، مهلت دریافت اطلاعات و مدارک از سوی دبیرخانه این جشنواره تا روز یکشنبه 16 بهمن تمدید شد .
وی بیان کرد: جشنواره «نوجوونیم» با هدف کشف استعدادهای نوجوانان در عرصه‌های هنری، رسانه‌ای، فرهنگی، ادبی و ... ویژه نوجوانان متولد 1383 تا 1389 شهر تهران، در مناطق 22 گانه طراحی شده است و رویکرد ما در این جشنواره این است که در ایام دهه فجر، رویش‌های انقلاب را کشف کنیم .
شکیب راد گفت: نوجوانان دارای مقام‌های استانی و کشوری و یا نوجوانان دارای توانمندی‌های ویژه می توانند در یکی از محورهای هنری، ادبی، ورزشی، مذهبی، رسانه و فناوری در بخش فردی و توانمندی‌های گروهی در این جشنواره شرکت کنند.
دبیر رسانه­ای جشنواره «نوجوونیم» تصریح کرد: نوجوانان تهرانی می‌توانند تا 16 بهمن‌ماه با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 20001837 و دریافت لینک فرم ثبت نام، با تکمیل اطلاعات درخواستی در این جشنواره شرکت کنند.
وی در پایان افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با 1837 تماس بگیرند. همچنین، اطلاعات تکمیلی در پرتال جشنواره به نشانی nojavan.farhangsara.ir در دسترس عموم است.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/245508/تمدید-فراخوان-جشنواره-«نوجوونیم»
بستن   چاپ