خبر یزد
افتتاح 66 پروژه مسکن و اشتغال مددجویان بهزیستی
سه شنبه 11 بهمن 1401 - 12:30:08
وزارت رفاه
خبر یزد - مدیرکل بهزیستی استان زنجان از افتتاح 66 پروژه مسکن و طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان تحت پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به یک هزار تسهیلگری اشتغال در زمینه توانمندسازی جامعه هدف صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سلمان حسینی اظهار کرد: بهزیستی مولود انقلاب اسلامی است و توانسته با ارائه خدمات حمایتی و تخصصی بخش عظیمی از عموم مردم و جامعه هدف را به صورت مستمر و غیر مستمر تحت پوشش قرار دهد و امروز به عنوان متولی سلامت اجتماعی ایفای نقش می‌کند.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به افتتاح 36 واحد مسکن مددجویی در شهرستان‌های زنجان، خدابنده، ابهر، ایجرود، طارم و خرمدره خاطرنشان کرد: 30 طرح اشتغالزایی نیز در در زمینه‌های چوب بری، کابینت سازی، کفاشی، سفره خانه سنتی، کفش فروشی، خرده فروشی پوشاک و... آماده بهره‌برداری است.
وی با اشاره به حمایت از 27 هزار خانوار در سطح استان خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی از ابتدا با هدف یاری رسانی به نیازمندان و افراد دارای معلولیت تاسیس شده و مسیری روشن به سمت تخصصی شدن را طی کرده است و امروز سازمانی مطالبه گر در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت است.
حسینی در مورد حمایت‌های بهزیستی از جامعه هدف تصریح کرد: در سال جاری 987 نفر از مددجویان زیر پوشش، تسهیلات اشتغال‌زایی، بیمه خویش فرمایی و بیمه کارفرمایی و... دریافت کردند و برای 771 نفر از افراد دارای معلولیت ضایعه نخاعی نیز حق پرستاری خانواده محور پرداخت شده و نزدیک به 5 هزار نفر نیز از مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین خدمات دریافت کردند.
11 بهمن 1401 12:26
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : 297,384
کلیدواژه ها: بهزیستی استان زنجان, مددجویان بهزیستی, مسکن مددجویان بهزیستی, دهه فجر, اشتغال مددجویان بهزیستی, بهزیستی
نظرات بینندگان

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/245518/افتتاح-66-پروژه-مسکن-و-اشتغال-مددجویان-بهزیستی
بستن   چاپ