خبر یزد
آمادگی میبد برای پذیرایی از مسافرین نوروزی
شنبه 27 اسفند 1401 - 13:48:42
خبر یزد - به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، سجادی پور با بیان اینکه مقدمات همه تمهیدات برای پذیرایی از مسافرین نوروزی در سال 1402 فراهم است گفت: شهرستان میبد ظرفیت‌های گردشگری زیادی دارد که درحوزه میراث فرهنگی، نارین قلعه، شاه عباسی چاپار خانه و یخچال خشتی، قلعه ها، آسیاب‌های آبی، آب انبارها، موزه مردم شناسی گوشه ایی از مجموعه گردشگری در میبد است.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

خبر یزد

فرماندار میبد افزود: درکنار همه این‌ها میبد بعنوان شهر جهانی زیلو از صنایع بسیار فاخری برخوردار است و سفال و سرامیک، کاربافی و موتابی از صنایع دستی این شهرستان است که مسافران نوروزی می‌توانند خرید خوبی از این صنایع دستی داشته باشند.
سجادی پور در ادامه با اشاره به ظرفیت اقامت مسافرین و گردشگران در ایام نوروز در این شهرستان هم گفت: اقامت در دو پارک بهاران و غدیر و مجموعه کمپ‌های شهرستان فراهم شده است و مدارس شهرستان میبد با ظرفیت هزار و 800 نفر، پارک‌ها 14 هزار نفر و 17 بوم گردی با ظرفیت 455 نفر، درمجموع 18 هزار نفر شب، آمادگی پذیرش مهمان را داریم.
وی تصریح کرد: با توجه به استقبال از مسافرین نوروزی و گردشگران، این آمادگی وجود دارد که ظرفیت سازی کنیم تا مسافرانی که به میبد می‌آیند؛ اوقات خوب و خاطرات خوبی را از این شهرستان داشته باشند

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/381262/آمادگی-میبد-برای-پذیرایی-از-مسافرین-نوروزی
بستن   چاپ