خبر یزد
فرمانده سپاه یزد: حضرت فاطمه معصومه (س) الگوی واقعی دختران است
یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 - 1:50:01 PM
ایرنا
خبریزد- سردار حسین زارع کمالی شنبه شب در جشن بزرگ دختران تمدن ساز در حسینیه امیرچقماق افزود: راه عزت و سعات دختران در گرو شناخت دقیق و حرکت در مسیر ائمه هدی (ع) و ارزش‌های دینی و انقلابی است.

وی با تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) به اهمیت مطالعه زندگی و خصوصیات اخلاقی و رفتاری امامان معصوم (ع) توسط مردم و جوانان اشاره کرد.

فرمانده سپاه الغدیر به نقش دختران و بانوان در جامعه اسلامی در زمینه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در چهار دهه گذشته اشاره و تداوم آن را بر حسب نیاز جامعه اسلامی خواستار شد.

زارع کمالی به توطئه فرهنگی و جنگ ترکیبی، شناختی و ادراکی دشمنان علیه نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: بانوان و دختران با همه وجود برای خنثی کردن اهداف دشمنان، ماموریت دینی و انقلابی خود را در جامعه اسلامی انجام دهند.

وی به اهمیت عفاف و حجاب و حفظ ارزش‌های الهی در جامعه اشاره کرد و گفت: باید دختران مسلمان برای حفظ عفاف و حجاب بیش از گذشته نقش الگویی خود را حفظ کنند و موجب ناامیدی دشمنان شوند.

در این مراسم که به مناسب سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع) با عنوان جشن بزرگ دختران تمدن ساز با حضور جمع زیادی از دختران و بانوان و مسئولان به همت سپاه الغدیر برگزار شد چندین برنامه فرهنگی و هنری شامل سرود و مسابقه برگزار شد.

همچنین نماهنگ روز دختر به مناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (ع) به خوانندگی و شاعر این نماهنگ، سیدصادق آتشی از شعرا و هنرمندان یزد رونمایی شد.

مشابه این جشن بزرگ علاوه بر مرکز استان در اکثر مناطق و شهرستان‌ها با حضور پرشور بانوان و دختران و همراهی مردم و مسئولان در فضایی معنوی و شاد برگزار شد.

دهه کرامت از امروز همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز و تا میلاد حضرت امام رضا (ع) با اجرای بیش از 500 برنامه متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی و بصیرتی در استان ادامه دارد.


http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/602572/فرمانده-سپاه-یزد--حضرت-فاطمه-معصومه-(س)-الگوی-واقعی-دختران-است
بستن   چاپ