خبر یزد
برگزاری برنامه‌های خادمیاری ویژه دهه کرامت در یزد
پنجشنبه 4 خرداد 1402 - 11:05:13
خبر یزد - جواهریان مسئول کانون‌های خدمت رضوی شهرستان یزد گفت: از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این ایام، اعزام 43 نفر از بیماران خاص استان یزد است که در قالب کاروانی زیارتی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
او افزود: زائران اعزامی در این مرحله، بیماران خاصی، چون بیماران سرطانی، تالاسمی و هموفیلی، پیونداعضا، ام آی و پارکینسون، اوتیسم، بیماری پروانه‌ای و سندروم دان هستند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
مسئول کانون‌های خدمت رضوی شهرستان یزد، زمان استقرار زائرین در مشهد مقدس را به مدت سه شب و چهار روز اعلام کرد و گفت: زائران اعزامی در این مدت میهمان مهمانسرای حضرت رضا (ع) خواهند بود.
جواهریان یادآور شد: از دیگر برنامه‌های این کانون در دهه کرامت، میزبانی از خادمان عزیز آستان مقدس رضوی است که این بزرگواران در طول این مدت، برنامه‌هایی را در حوزه سبک زندگی و اشاعه فرهنگ رضوی در استان اجرا خواهند کرد.
مدیر کل بهزیستی استان یزد نیز که در مراسم بدرقه زائران مشهد مقدس حضور داشت هم گفت: این کاروان زیارتی برای سومین مرحله و به همت آستان قدس رضوی، مختص اعزام بیماران خاص با توانایی جسمی پائین می‌باشد.
ابهت افزود: زائران در این مرحله با یک نفر همراه برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا (ع) و انجام مسائل فرهنگی و تفریحی مختص این ایام به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
دهه اول ماه ذی العقده سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا (علیه السلام) دهه کرامت است.
باشگاه خبرنگاران جوان یزد یزد

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/603116/برگزاری-برنامه‌های-خادمیاری-ویژه-دهه-کرامت-در-یزد
بستن   چاپ