خبر یزد
وعده میلیاردی مدیرکل ورزش و جوانان یزد به مدال‌آوران آسیایی
چهارشنبه 22 شهریور 1402 - 11:14:29 AM
فارس
خبر یزد -  زهیر حاجی حسینی از حمایت میلیونی قبل از اعزام و پاداش‌‎های میلیاردی در صورت کسب مدال توسط ملی پوشان یزدی حاضر در بازی‌های آسیایی هانگژو خبر داد و گفت: برای حضور ورزشکاران یزدی در این رقابت‌ها از هیچ‌گونه حمایتی از ملی‌پوشان یزدی دریغ نخواهیم کرد.
وی افزود: بازی‌های آسیایی یکی از بزرگ‌ترین میادین ورزشی به حساب می‌آید و حضور در این رقابت‌ها برای هر ورزشکاری حائز اهمیت و همچنین برای هر کشور و استانی که ملی‌پوش در این رقابت‌ها دارد، افتخارآفرین است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: در راستای حمایت از ورزشکاران و بنا بر تصمیم‌گیری‌های انجام شده در جلسه شورای عالی ورزش استان مقرر شد که تمام ورزشکاران حاضر در رقابت‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو، پیش از اعزام، به میزان 500 میلیون ریال مورد حمایت قرار گیرند.
حاجی‌حسینی تصریح کرد: همچنین برای ورزشکارانی که موفق به کسب مدال طلا شوند دو میلیارد ریال، مدال نقره 1.5 میلیارد ریال و ملی‌پوشانی که صاحب مدال برنز شوند پاداش یک میلیارد ریالی به تصویب رسیده است.
گفتنی است هفت بازیکن، مربی و داور در رشته‌های شمشیربازی، تیراندازی با کمان و وزنه‌برداری، از استان یزد در این دوره از رقابت‌ها که از 23 سپتامبر تا 8 اکتبر 2023 (اول تا 16 مهرماه 1402) برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.
 

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/618613/وعده-میلیاردی-مدیرکل-ورزش-و-جوانان-یزد-به-مدال‌آوران-آسیایی
بستن   چاپ