خبر یزد
مهر امسال 12 مدرسه جدید به فضای آموزشی یزد اضافه می‌شود
دوشنبه 27 شهریور 1402 - 8:58:15 AM
فارس
خبر یزد -  محسن کاظمی صبح امروز در جمع برخی خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به این‌که همزمان با سراسر کشور و با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور، دو هزار طرح آموزش و پرورشی افتتاح شده است، اظهار کرد:‌ از این تعداد طرح های افتتاح شده 19 مورد سهم استان یزد بوده که انجام شده است.
وی با بیان این‌که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید نیز قرار است 12 مدرسه نوساز به فضا‌های آموزشی استان یزد اضافه شود، افزود: این 19 طرح شامل 74 کلاس درس، نمازخانه و سالن ورزشی است که با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد تومان و با زیربنای 17531 مترمربع در استان یزد به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان یزد گفت: در راستای عدالت آموزشی و تقویت مدارس دولتی، قرارگاه عدالت شکل گرفته که مدارس حاشیه شهر‌ها و محلات کمتر برخوردار در اولویت هستند.
کاظمی با بیان این‌که تا به حال چهار برنامه عمده در مدارس اجرا شده که طرح شهید عجمیان، شهید محمودوند، شهید پورجعفری و شهید سلیمانی هر کدام در یک محور درحال فعالیت و توانمندسازی در حوزه آموزشی هستند، تصریح کرد: توسعه فضای آموزشی به مشارکت خیرین نیکوکار در سه حوزه ساخت، مرمت و بهسازی و تجهیز مدارس نیاز دارد.
 

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/618945/مهر-امسال-12-مدرسه-جدید-به-فضای-آموزشی-یزد-اضافه-می‌شود
بستن   چاپ