خبر یزد
از سازمان لیگ گلایه ندارم اما برنامه ریزی ها می‌توانست بهتر باشد/ لیگ یک ماراتنی 34 هفته‌ای است
دوشنبه 27 شهريور 1402 - 12:59:30
خبر یزد - ایسنا/یزد سرمربی تیم فوتبال چاردملو اردکان با بیان اینکه می‌توانست با توجه به شرایط جغرافیایی که در لیگ یک وجود دارد، برنامه ریزی بهتری برای زمان بندی بازی‌ها انجام داد، گفت: لیگ یک ماراتنی 34 هفته‌ای است که با برد و باخت آن نباید مغرور و نا امید شد.
«سعید اخباری» 27 شهریور در نشست خبری پس از بازی مقابل تیم مس شهربابک گفت: لیگ یک ماراتنی 34 هفته‌ای است، که نه باید، با یک برد آن مغرور و با یک باخت آن نا امید شد.
وی در ادامه گفت: از سازمان لیگ گلایه ندارم اما تیم مس شهربابک یک روز بیشتر از تیم ما استراحت داشت و با توجه به شرایط جغرافیایی که در لیگ یک وجود دارد، می‌توانست برنامه ریزی بهتری برای زمان بندی بازی‌ها انجام داد. 
سرمربی چادرملو اردکان ضمن تبریک به بازیکنان هر دو تیم و هواداران گفت: تیم مس شهربابک در نیمه دوم چیزی برای از دست دادن نداشت و شروع به حملات انتحاری کرد؛ همچنین بازیکنان ما نیز می‌توانستند گل های بیشتری را به ثمر برسانند و حتی یک بار هم به تیر دروازه زدند که منجر به گل نشد و در نهایت بازی با یک گل به پایان رسید. 
اخباری در پایان گفت: خداروشکر تا اینجای لیگ گل نخوردیم و هدفمان این است که تا پایان فصل این روند را حفظ کنیم.
:
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/619007/از-سازمان-لیگ-گلایه-ندارم-اما-برنامه-ریزی-ها-می‌توانست-بهتر-باشد--لیگ-یک-ماراتنی-34-هفته‌ای-است
بستن   چاپ