خبر یزد
در روز جهانی بدون خودرو؛
شهروندان منطقه 22 دور هم جمع می شوند
دوشنبه 27 شهريور 1402 - 14:50:45
خبر یزد - دورهمی روز جهانی بدون خودرو با حضور شهروندان تهرانی با شعار مهر ایمن و شاد سی و یکم شهریور ماه در منطقه 22 برگزار می شود.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، خدابخشی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اعلام این خبر گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 برآن است تا به منظور ایجاد محیطی شاد و مفرح در شهر در آستانه سال تحصیلی جدید و همچنین آشنا شدن شهروندان با مفاهیم و رویکردهای شهر انسان محور به برگزاری رویداد روز جهانی بدون خودرو اقدام کنند.
وی اضافه کرد: رویداد روز جهانی بدون خودرو با رعایت تمامی ملاحظات ایمنی و امنیتی با بهره‌مندی از تمام امکانات منطقه روز جمعه سی و یکم شهریور ماه در شهرک گلستان با اجرای برنامه‌های نمایش، موسیقی، مسابقه دوچرخه سواری و ... با شعار مهر ایمن و شاد برگزار خواهد شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 تصریح کرد: این دورهمی فرصتی مغتنم برای ترویج دوچرخه سواری و پیاده روی است و هدف اصلی آن ارتقا کمی و کیفی حمل و نقل عمومی است. این رویداد که در یکی از معابر محلی و مسکونی ناحیه یک منطقه برگزار خواهد شد شامل برنامه‌های نمایشی شاد و آموزشی، موسیقی و مسابقه دوچرخه سواری است و در انتها به برندگان جوایز ارزنده اهدا خواهد شد.
انتهای پیام//

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/619034/شهروندان-منطقه-22-دور-هم-جمع-می-شوند
بستن   چاپ