خبر یزد
توزیع 3000 بسته لوازم التحریر بین دانش اموزان بی بضاعت یزدی
دوشنبه 27 شهريور 1402 - 18:29:00
خبر یزد - ایسنا/یزد چهارمین مرحله برنامه «همکلاسی مهربان» با توزیع سه هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت و کم برخودار در استان یزد برگزار شد.
سردار «حسین زارع کمالی» فرمانده سپاه الغدیر یزد در این مراسم که عصر امروز دوشنبه 27 شهریورماه در محل حسینیه ثارالله یزد برگزار شد، ضمن تبریک بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس، یکی از رسالت‌های امروز بسیج را جهاد خدمت رسانی خواند و از جلوه‌های آن را کمک به تامین لوازم التحریر دانش آموزان محروم جامعه ذکر کرد.
وی با قدردانی از همت بسیج دانش‌اموزی استان در این خصوص، گفت: امروز شاهد تهیه سه هزار بسته لوازم التحریر هستیم که تا پایان هفته جاری به دست دانش آموزان نیازمند خواهد رسید و تا پایان هغته دفاع مقدس نیز 2500 بسته دیگر در همین راستا توزیع خواهد شد.
زارع کمالی از دیگر برنامه‎ های هفته دفاع مقدس در ارتباط با شروع سال تحصیلی را دیدار معاون هماهنگ کننده کل سپاه با تعدادی از مدیران و معلمان فرهیخته، نشست با جوانان گام دوم انقلاب اسلامی، حضور کلیه یگان شهید سلیمانی در زنگ ایثار و مقاومت مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی و حضور جمعی از مسئولان سیاسی استان در مدارس در راستای جهاد تبیین، ذکر کرد.
«محمدکاظم رحیمی‌نژاد» مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اهمیت حرکتهای جهادی جهت تعالی بخشی به جامعه، گفت: خوشبختانه امروز شاهد جلوه‌ای دیگر از جلوههای ارزشمند جبهه انقلاب در جامعه با توزیع بسته‌های لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند هستیم.
وی ابراز امیدواری کرد که انجام این حرکت‌ها و مدیریت خدمات رسانی در این حوزه منجر به برقراری عدالت آموزشی در جامعه باشیم.
رحیمی‎نژاد با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا، از اجرای طرح‌های شهید همت و شهید سلیمانی و شناسایی و جذب دانش اموزان بازمانده ار تحصیل و برگزاری اردوهای جهادی با حضور معلمان استان خبر داد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان نکته قابل تقدیر در این باره را حضور تمام قد سپاه و بسیج در حوزه سخت افزار و نرم افزار در کنار آموزش و پرورش در مناسبتهای مختلف برشمرد.

خبر یزد

خبر یزد

خبر یزد

خبر یزد

خبر یزد

انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/Fa/News/619062/توزیع-3000-بسته-لوازم-التحریر-بین-دانش-اموزان-بی-بضاعت-یزدی
بستن   چاپ