خبر یزد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

خدمات‌رسانی چهار هزار نفر از ۱۲ کلانشهر در پیاده‌روی اربعین/مسئولیت شهرداری تهران در اربعین حاکمیتی است

خبر یزد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: بیش از چهار هزار نفر از ۱۲ کلانشهر ایران در حماسه بزرگ پیاده‌روی اربعین، به زائران خدمات‌رسانی خواهند کرد.

وضعیت هوای پایتخت در روز جاری

خبر یزد - شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۶۳ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.

آخرین وضعیت ساماندهی بازار بزرگ تهران/تغییر رویکرد مدیریت شهری در مواجهه با دستفروشان

خبر یزد - آخرین اقدامات ساماندهی بازار تهران، حاکی از عزم جدی مدیریت شهری برای ایجاد فضایی آرام و بدون حادثه در بازار تهران دارد؛ جایی که برای عده‌ای نوستالژی و برای عده‌ای محل کسب معاش است.

بزرگراه‌های شهید همدانی و شهید خرازی متصل می‌شوند

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۲ از اجرای عملیات عمرانی راهسازی در غرب بزرگراه شهید خرازی برای تردد ایمن شهروندان و اتصال به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این عملیات عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۲ در محدوده شهرک مروارید شهر در جنوب محور بزرگراه شهید خرازی در حال انجام است.

بیش از ۲۰ معبر در منطقه ۱۹ مناسب‌سازی می‌شود

خبر یزد - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: به منظور تسهیل در تردد سالمندان و افراد دارای معلولیت بیش از ۲۰ معبر در منطقه ۱۹ شناسایی و به منظور اجرای فرآیند بهسازی به معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه معرفی شد.

نقش موثر اطلاع‌رسانی به شهروندان در مدیریت پسماند از مبدا

خبر یزد - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اهمیت موضوعات مرتبط با پسماند گفت: طرح جمع آوری خشکاله در غرفه های بازیافت و توسط خودروهای ملودی منطقه همراه با آموزش و فرهنگ سازی آموزش گران اداره بازیافت در اماکن مسکونی، تجاری، آموزشی، مذهبی و عمومی منطقه انجام می شود.

وقوع رگبار در شمال و وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غرب تهران

خبر یزد - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک موقتی در نیمه‌جنوبی و نواحی غربی استان پیش‌بینی می‌شود.

قانون مدیریت جامع شهری از مهم‌ترین دستورالعمل‌های کمیسیون برنامه‌ریزی است

خبر یزد - دبیر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در چهل و ‌دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع توضیحاتی را درباره پیگیری گزارش ها و مشکلات مربوط به مطالبات شهرداری از دولت ارائه کرد.

تراش و روکش آسفالت معابر منطقه ۶ برای تردد ایمن سالمندان و معلولین

خبر یزد - شهردار منطقه ۶ گفت: به منظور تردد ایمن شهروندان به ویژه سالمندان و معلولین در مسیر اصلی خیابان های حافظ، قرنی، ولدی و ... عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت به متراژ ۱۰۵۴۶ مترمربع با استفاده بیش از ۱۶۰۰ تن آسفالت انجام شد.

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۲ از تسریع در اجرای عملیات دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این فعالیت عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه در حال انجام است و تا چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شناسایی و رفع کم و کاستی‌های خیابان شهید دستغیب

خبر یزد - در سه شنبه های گام به گام در محلات غرب تهران، شهردار منطقه ۹ به همراه مدیران شهری کم و کاستی های مرتبط با نگهداشت شهر این بار در محور شهید دستغیب را رصد و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

بررسی وضعیت میادین میوه و تره‌بار بر اساس پیام‌های شهروندی/بیشترین درخواست مردم از میادین چیست؟

خبر یزد - جانشین معاون خدمات شهری و محیط زیست سازمان بازرسی شهرداری تهران از بررسی وضعیت عملکردی ۲۹۴ میدان و بازار میوه و تره بار بر اساس پیام‌های شهروندان در سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی (۱۳۷+) خبر داد.

تولید ۵۵ هزار تن زباله توسط تهرانی‌ها در دهه اول محرم/پاکبانان تا ۴ صبح مشغول نظافت شهر بودند

خبر یزد - معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تولید تناژ بالای زباله در دهه اول محرم خبر داد و گفت:‌ امسال در دهه اول محرم به طور روزانه حدود ۵ تا ۵ هزار و پانصد تن زباله در تهران تولید شده است.

تکمیل ۶ ایستگاه مترو از خط ۶ در جنوب پایتخت تا ۱۴۰۲/ فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۰ گفت: در خط ۶ متروی تهران در منطقه ۲۰ تا پایان سال ۱۴۰۲ حدود ۶ ایستگاه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید و با افتتاح ایستگاه ضلع شرقی حرم، مردم با فاصله کوتاه به صحن مطهر حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) دسترسی پیدا خواهند کرد.

خانه‌های پلاک قرمز از معضلات منطقه۱۳ شهر تهران/ ۷۰۰ خانواده بی‌سرپرست در منطقه ساکن هستند

خبر یزد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: خانه‌های مجردی و پلاک قرمز از معضلاتی هستند که مردم منطقه ۱۳ با آن روبه‌رو هستند.

ظهر عـاشورا در تکیه حصاربوعلی

خبر یزد - داستان از آنجایی آغاز شد که «بوعلی سینا» برای مداوای «همایون» دوسال در حصار آن زیست تا نام «حصار همایونی» برای همیشه به «حصار بوعلی» تغییر یابد؛ حصاری که با آن تکیه حدودا ۲۰۰ساله اش سال هاست که برای حسین فاطمه(س) سینه می زند و «نخل» را می گرداند. فقط کافی است در کوچه پشت میدان نیاوران که نام «خان سفید» را یدک می‎کشد به سمت پایین حرکت کنید تا به تکیه ای با گنبد سبز که در دوره ناصری بنا شده برسید؛ همان تکیه ای که به روایتی اولین «تکیه شمرون» است و عزاداری در آن تا روز ۲۵ محرم ادامه دارد. این تکیه در دو طبقه بنا شده است؛ طبقه نخست که دارای حجره هایی است که در قدیم برای غریبه‏ها، کودکان و بزرگان محله فضای نشستن و عزاداری کردن بود و طبقه دوم که به زنان تعلق داشت . ستون های چوبی این بنا با آن قدمت شان هم روایت دیگری است که به جای خود بازگو خواهد شد و منبر آن هم با ۵پله و ۲۷هزار برش، گفته می شود که برداشتی از منبر۸۰۰ساله مسجد گوهرشاد است.

خبرنگار؛ عنصر مهمی در دیپلماسی نرم

خبر یزد - در هفدهمین روز مرداد سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به همراه تعدادی از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف أفغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید، از این رو شورای فرهنگ عمومی، این روز را به عنوان روز خبرنگار در تقویم رسمی کشور ثبت کرده تا علاوه بر پاسداشت مقام شهید صارمی، تجلیلی از خبرنگاران به عمل آید.

خبرنگاران وارث امانت الهی هستند

خبر یزد - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار طی یادداشتی این روز را گرامی داشت.

اجرای چهارپایه‌ خوانی و روضه امام حسین(ع) مقابل منزل شهدای والامقام منطقه ۱۹

خبر یزد - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: مراسم چهار پایه‌خوانی و قرائت روضه امام حسین(ع) در ایام ماه محرم الحرام مقابل منزل شهدای والامقام منطقه ۱۹ همراه با تکریم و تجلیل از خانواده های معزز شهدا انجام می شود.

تردد آسوده عزاداران به تپه نورالشهدا با اجرای عملیات پخش آسفالت

خبر یزد - شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینکه یکی از محیط های معنوی شمال غرب تهران تپه نورالشهدا است که شهرداری منطقه برای تردد آسوده شهروندان عملیات عمرانی راهسازی را به اجرا در آورده است، گفت: به مناسبت ایام محرم که جمعیت قابل توجهی از شهروندان تهرانی به این مکان معنوی مراجعه می کنند عملیات پخش آسفالت این جاده کوهستانی به اجرا در آمده است.

اهتزاز پرچم عزای حسینی بر فراز بام تهران

خبر یزد - شهردار منطقه۲ گفت: همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به منظور فضاسازی معنوی همزمان با سیاهپوش کردن و نصب دیوارنگاره های عاشورایی بر بدنه معابر،ابر پرچم عزای حسینی برفراز بام تهران و درجوار گلزار شهدای گمنام بوستان پرواز به اهتزاز درآمد.

اتمام عملیات اصلاح هندسی مسیر جایگاه CNGکوهک

خبر یزد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲ از اتمام عملیات اصلاح هندسی مسیر جایگاه CNGکوهک با هدف تردد آسوده شهروندان به این جایگاه سوخت که به عنوان یکی از مهم ترین جایگاه های سوخت CNG غرب تهران به شمار می رود، خبر داد.

اتوبوس‌های باکیفیت جدید از نیمه دوم سال وارد پایتخت می‌شوند/ اورهال ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس؛ امسال

خبر یزد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره راه‌های تأمین اتوبوس و همچنین تأمین منابع مالی برای اورهال و خرید اتوبوس‌های جدید توضیحاتی ارائه کرد.

مراسم شب هشتم محرم در کهف الشهدا

خبر یزد - شامگاه جمعه ۱۴ مردادماه ۱۴۰۱، مراسم شب هشتم محرم با حضور عزاداران حسینی در کهف الشهدا برگزار شد.

محرم در «طهران»

خبر یزد - تکیه های تهران را به ۳دسته می توان تقسیم کرد؛ تکیه های صنفی، تکیه های اقوام و تکیه های محلی.در اسناد معتبر ذکر شده وقتی «طهران» ۵محله داشته، بیش از ۵۰ تکیه متفاوت داشته که امروزه تعدادی از آنها باقی مانده است. در این گزارش چهار تکیه؛ «سادات اخوی»، «رضاقلی خان هدایت»، «کربلایی ها» و « مسجد اردبیلی ها» به تصویر کشده شده است.

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط ۵ طبق روال معمول انجام می‌شود

خبر یزد - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره‌ برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.

افزایش برنامه‌های فرهنگی در دریاچه شهدای خلیج‌فارس

خبر یزد - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه دریاچه شهدای خلیج فارس یک محیط مناسب برای تفریح و گردش شهروندان تهرانی و هموطنان محسوب می شود، گفت: ظرفیت بسیار مناسبی در این مجموعه تفریحی برای فعالیت های فرهنگی وجود دارد که مدیریت شهری در نظر دارد از این ظرفیت ها برای افزایش برنامه های فرهنگی استفاده کند.

رفع آسیب‌های اجتماعی کشور در گرو توجه به مقام مادر است

خبر یزد - اولین نشست هم اندیشی فعالیت های مشترک سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با تشکیل سه کمیته تخصصی در حیطه زنان سرپرست خانوار و آسیب های اجتماعی برگزار شد.

مصدومیت ۸ نفر در تصادف شدید جاده خاوران

خبر یزد - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع تصادف شدید سواری رنو و نیسان در جاده خاوران و مصدومیت ۸ نفر به دلیل این حادثه خبر داد.

مراسم عزاداری هیئت ریحانه النبی در امام زاده صالح(ع)

خبر یزد - شامگاه چهارشنبه ١٢ مردادماه ۱۴۰۱، مراسم عزاداری شب ششم محرم درهییت ریحانه النبی با مرثیه خوانی محمد حسین پویان فر و حضور عزاداران حسینی در امام زاده صالح(ع) برگزار شد.

آغاز عملیات اصلاح هندسی زیرگذر روستای پلائین در منطقه ۱۹

خبر یزد - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از اجرای عملیات اصلاح هندسی پل شهید رشادی توسط سازمان ترافیک شهرداری تهران و روکش آسفالت این محور توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه با پخش بیش از ۵۰۰ تن آسفالت به منظور بهره برداری از این معبر خبر داد.

اجرای پویش آئینی زندگی حسینی در منطقه ۱۷

خبر یزد - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۷ با اشاره به ویژه برنامه های ایام عزای سید و سالار شهیدان در منطقه گفت: آنچه در این میان حائز اهمیت است توجه ویژه به ترویج فرهنگ حسینی در سبک زندگی شهروندان است، از این رو شهرداری منطقه ۱۷ برنامه های متنوعی با رویکرد ترویج زندگی حسینی دارد.

ساير مطالب

ملاحظات پدافند غیرعامل در ساخت‌وسازها رعایت شود

فرصت‌سازی پدافند غیرعامل برای مدیریت شهری در راستای رفع نگرانی‌های شهروندان

تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم

اگر به بافت ناپایدار و ابنیه بی‌توجه باشیم، تبدیل به تهدید می‌شوند

کارت ضابطین ویژه قضایی پرسنل انتظامی یگان حفاظت شهرداری پایتخت اهدا شد

آتش‌نشانان اولین نیروی امدادی

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

تجمع هیئات مذهبی بانوان و مراسم شیرخوارگان حسینی در منطقه 17

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

برپایی 100 موکب و ایستگاه صلواتی در منطقه 14 به مناسبت ایام محرم

ورزش راهی برای رسیدن به کمال انسانی است

تملک 4 ملک در محله مشیریه برای اجرای پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار/30 ملک دیگر باید تملک شود

برگزاری شب شعر آیینی «مکتب سیدالشهدا(ع)» در فرهنگسرای خانواده

تشییع و خاکسپاری لاله‌های زهرایی در منطقه 5

بازار گل محلاتی کوچک‌تر می‌شود / بازگشایی پارک بسیج تا پایان مرداد / زیباسازی بخشی از بزرگراه امام علی (ع)

رونق زندگی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ع

فراهم شدن تجهیزات کارگاهی دو ایستگاه از خط 10 مترو

نظرات شورای ششمی‌ها در خصوص رویداد عطر سیب/ کیفیت نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء یافته است

استقرار پایگاه سیار واکسیناسیون شرکت شهر سالم در ساختمان شورای شهر

تقویت ساختار سازمان اجتماعی در دستورکار وزارت کشور

احداث 26کیلومتر شبکه آب‌های سطحی در دست اقدام و اجرا/ برای تکمیل شبکه به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم

افتتاح اولین مرکز کارآفرینی اجتماعی کلان‌شهر تهران/افتتاح 7 مرکز تا پایان سال

‎اجرای ویژه برنامه‌های ایام محرم در دریاچه شهدای خیلج فارس

انتصاب «نصیری» به عنوان رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری

بزرگ‌ترین پروژه پارکینگ عمومی سرپوشیده کشور با حمایت سازمان نوسازی تکمیل می‌شود

جشنواره گذر کودکی در بوستان طرشت برگزار شد

جریمه 117میلیاردتومانی برای خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج)/تقدیر از شهرداری برای پیگیری

برپایی هیئت نوجوانان حسینی در منطقه 15

30میلیاردتومان مصوب برای عطرسیب هزینه اکران‌های محرمی در سطح شهر را هم شامل می‌شود

تصویب هزینه‌کرد 30 میلیارد تومانی برای رویداد عطر سیب/ کیفیت برگزاری این رویداد بهتر از سال‌های قبل بود

تهیه طرح جامع گردشگری قلعه گبری و احداث موزه شهدای دانش آموز در منطقه 20

واکسیناسیون شهروندان در 8 پایگاه بهداشت منطقه 9

کدام مناطق درخصوص درآمدهای غیرنقد فعال‌تر بوده‌اند؟

تحقق بالغ بر پنج هزار میلیارد تومان اعتبار توسط شهرداری تهران

الزام کاهش زمان پاسخگویی به شهروندان در کمیته نما

اقدامات خوبی برای استقبال از ماه محرم در پایتخت انجام شد/ برنامه‌ریزی برای استفاده مطلوب از رواناب‌ها

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی

اولویت مدیریت شهری ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب است

پنجمین روز خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 در منطقه سیل‌زده امامزاده داوود(ع)

ارائه گزارش درآمد و هزینه خردادماه شهرداری در جلسه آتی شورا

برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف/لزوم توجه به ماهیت ایرانی، اسلامی و انقلابی برج میلاد

دیدار آیت‌الله اراکی با شهردار تهران

همایش بزرگ کوهپیمایی "کاروان عاشورایی" برگزار می‌شود

فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندی نقشی بنیادین در مقوله مخاطرات طبیعی و انسانی دارد

پایگاه‌های سیار تزریق واکسن دوباره به شهر برگشتند / تیم اورژانس برای تزریق دز یادآور به منزل افراد سالمند می‌رود

نمایشگاه «عطرسیب» به بهترین شکل مدیریت شد

اقدامات شهرداری تهران در حمایت از هیئات مذهبی و برپایی هرچه باشکوهتر اربعین حسینی ارزشمند است

برگزاری کارگاه‌های تابستانی آموزش ترافیک در منطقه 7

قوانینی برای زنده نگه داشتن درختان شهری | مجازات آسیب‌زنندگان به درختان در سایر کشورها چیست؟

اجرای 26هزار مترمربع جداره‌سازی در منطقه9

دو معبر منطقه11 به نام دو چهره شاخص انقلاب اسلامی نامگذاری شد

او «عاشق» است

18 پایگاه اوقات فراغت در خدمت دانش‌آموزان منطقه 12

امداد رسانی شهرداری منطقه 14 به مناطق سیل زده فیروزکوه

برپایی ائتلاف بزرگ عاشوراییان و خیمه‌های زندگی حسینی در منطقه 13

قرارگاه مسکن برای منفعت مالی تشکیل نشده است/ آرامش جامعه؛ هدف اصلی مدیریت شهری در موضوع مسکن

زور سیل به تهران نرسید

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

قرارداد 219 پیمانکار نگهداشت فضای سبز بررسی شد

ذکر امام حسین(ع) در نمایشگاه عطر سیب زنده می‌شود

استقبال شهروندان منطقه 17 از تورهای تهرانگردی

لزوم حفظ حریم و بستر رودخانه‌ها برای پیشگیری از وقوع سیل/مردم سیل را دست کم می‌گیرند

تکیه شهر؛ شهر و آیین محرم

بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص تقویت مسیر کانال زرین گلاب

مناسب‌سازی 4هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های منطقه14

تشکیل حساب واحد شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری برای اداره شهر با قیمت اصلی/ تمام منابع بر اساس سند مالی پرداخت خواهد شد

زندگی حسینی یعنی همیشه طرفدار حق بودن

همیشه طرفدار حق بودن

نجات گربه از سیل

نام 17 معبر و یک پل در پایتخت تغییر کرد

چه کسی خاکی شد؟! | شلوار گِلی را نمی‌شود سانسور کرد ...

از وظیفه‌مندی دولت در دفع خطر سیل در خارج از شهرها تا پیش‌بینی بودجه برای سازمان بسیج شهرداری تهران

استقرار نقطه‌ای نیروهای خدمات شهری در برخی از معابر منطقه 22

برگزاری جلسات هفتگی با صاحبان ساختمان‌های ناایمن و برخورد قضایی در صورت عدم تمکین/ همکاری هیات امنای بازار تهران برای رفع خطر

نیاز ویژه چهار منطقه تهران به راه‌اندازی مراکز انتقال خون/ 25 درصد خون کشور در تهران مصرف می‌شود

نمایشگاه «عطر سیب» امسال مردمی‌تر برگزار شد/ نوجوانان را درگیر مراسم عزاداری حسینی کنیم

شهرداری و سیل‌های فراوان

از هشداردهی به موقع تا واکنش سریع در سیلاب

رنگ در محرم

شورای شهر از تثبیت جایگاه شغلی کارکنان فاوا حمایت می‌کند

ساکنان پس‌قلعه، روستا را تخلیه کردند | لایروبی مستمر رودخانه‌های شمال تهران | تعطیلی محورهای کوهستانی تا دوشنبه

عوامل خدمات شهری درحال کنترل سرچشمه رودخانه کن هستند تا مشکلی برای مناطق عبوری ایجاد نکند

چالش‌ها و ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم

آخرین وضعیت آبگرفتگی معابر تهران / رفع 80 درصد از آبگرفتگی‌ها

درخواست عضو شورای شهر برای ارائه گزارش از سوی وزارت نیرو و جهاد در خصوص سیل امامزاده داوود

اداره شهر با مردم

توجه مدیریت شهری به استفاده از حوزه تصویر در انتقال مفاهیم شهر و شهروندی/ گفتمان شهری یکی از مولفه‌های بزرگ هویت‌بخشی است

سرخابی‌ها در انتظار رأی شورای شهر برای مالکیت دو ورزشگاه‌ پایتخت

خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 به سیل‌زدگان امام‌زاده داوود (ع)

25پارکینگ جدید برای پایتخت

بن خرید 4 قلم خوراکی برای 8 هزار هیئت تهرانی در نمایشگاه عطر سیب فراهم شد

استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه عطر سیب از غرفه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند

تکذیب شایعه سیل در تجریش/استقرار عوامل ثابت و گشت زنی در سطح نواحی به منظور رصد شرایط و رفع آبگرفتگی احتمالی

اعزام عوامل اجرایی منطقه11 به کن برای کاهش خسارات سیل

بهره‌برداری از بزرگترین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در کشور

خسارات سیل تهران از هر طریق ممکن جبران شود

افزایش کنترل‌ها برای عدم آبگرفتگی ایستگاه‌ها و کارگاه‌های مترو

مسدود شدن مسیر آبراهه و تخریب کانال، دلیل اصلی ورود سیلاب امامزاده داود

اجرای مراسم «ده شب، ده شهید» در دهه نخست محرم در منطقه 10/برپایی خیمه عزاداری امام حسین (ع) در میدان شهیدان ریاضی

آغاز عملیات جستجو برای یافتن 19 مفقودی سیل امامزاده داوود با 340 نفر امدادگر