خبر یزد
انتصاب دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان یزد
سه شنبه 31 فروردين 1400 - 09:28:36
خبر یزد - دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در حکمی، محمد علی سالاری را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان یزد انتصاب کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، « دکتر مهرداد توکلی» دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز، طی صدور حکمی « محمدعلی سالاری » را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان یزد منصوب کرد.
در بخشی از حکم آمده است :
جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی هنری حوزه دفاع مقدس در کشور است که مورد توجه ویژه دانشجویان، استادان دانشگاه، هنرمندان، اصحاب رسانه و همچنین تشکل‌های دانشجویی میباشد. این رویداد هنری و ارزشی مستلزم برنامه ریزی و بکارگیربی تجربه و همچنین ترویج و تقویت ادبیّات دفاع مقدّس و بازآفرینی رشادتها و ایثارگریهای خالصانه شهدا و رزمندگان در بین جامعه دانشگاهی و عموم مردم است.
لذا به پیشنهاد معاونت محترم فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان و همچنین نظر به تعهد ارزنده جنابعالی در حوزههای فرهنگی هنری، به موجب این حکم به عنوان « دبیر اولین جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان یزد » منصوب میشوید. 
امید است با استعانت از خداوند حکیم و بهره‌گیری از تجربیات شخصیت‌های صاحب‌نظر، در انجام امور محوله و شرح وظایف اجرایی موفق باشید.
اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در دو سطح استانی و ملی با مشارکت حداکثری دانشجویان،کارمندان، استادان و فارغ التحصیلان دانشگاه های آموزش عالی سراسر کشور، به دبیر کلی مهرداد توکلی برگزار میشود.
پایان پیام/449

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/186025/انتصاب-دبیر-جشنواره-دانشگاهیان-تاریخ-ساز-استان-یزد
بستن   چاپ