خبر یزد
انتخابات مجمع شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت یزد به نوبت دوم موکول شد
سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 - 03:51:26
خبر یزد -

خبر یزد


به گزارش دوشنبه روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، علی نمازی افزود: مطابق قانون تجارت باید صاحبان 50 درصد سهام به علاوه یک سهم در نوبت اول شرکت کنند که در استان یزد این تعداد به حد نصاب نرسید.
وی خاطر نشان کرد: نوبت دوم این انتخابات به عنوان بزرگترین انتخابات اقتصادی بخش خصوصی استان در آینده که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می گردد برگزار می‌شود و در این مرحله مجمع با حضور هر تعداد از سهامداران قانونی بوده و هیات مدیره تشکیل می‌شود.
وی اضافه کرد: نوبت اول انتخابات اقتصادی برای انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان یزد بر اساس مصوبه شورای عالی بورس، رأس ساعت 14 روز دوشنبه 20 اردیبهشت به‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه دیما به آدرس dima.csdiran.ir با حضور سهامداران روش غیرمستقیم سهام عدالت استان برگزار شد.
نمازی افزود: زمان و نحوه شرکت سهام داران عدالت که روش غیر مستقیم را برای مدیریت خود انتخاب و در سجام ثبت‌نام کرده‌اند، از طریق رسانه‌ها، بیلبورد ها، تلویزیون های شهری، فضای مجازی و غیره اطلاع‌رسانی شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد اظهار داشت: بدون تردید این شرکت با سرمایه مردمی بیش از 6 هزار میلیارد تومان علاوه بر ایجاد ارزش افزوده و سود برای اعضا، نقش کلیدی در توسعه اقتصادی استان، تولید و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی فراهم می‌کند.
هیات مدیره منتخب مجمع متشکل از پنج عضو اصلی و 2 عضو علی البدل است که مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت یزد به نیابت از اعضای خود یا سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را در مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند امور شرکت و مدیریت سهام بیش از 453 هزار نفر از اعضا را در این استان بر عهده می‌گیرند.
از مجموع 620 هزار نفر سهام‌دار سهام عدالت استان یزد، 453 هزار نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند.
برچسب‌ها یزد سهام عدالت سامانه سجام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/190130/انتخابات-مجمع-شرکت-سرمایه‌گذاری-سهام-عدالت-یزد-به-نوبت-دوم-موکول-شد
بستن   چاپ