خبر یزد
تیم والیبال ساحلی شهداب یزد 2 بر یک مغلوب موج سواران نوشهر شد
سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 - 09:23:39
خبر یزد - یزد- تیم والیبال ساحلی شهداب یزد در دیدار خانگی ساعت 2 بامداد روز سه‌شنبه با نتیجه 2 بر یک از موج سواران ساحل نوشهر مازندران شکست خورد.

به گزارش ایرنا، این مسابقه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و با توجه به ماه رمضان بدون حضور تماشاگران در ساعت 2 بامداد با رعایت نکات بهداشتی در مجموعه ورزشی سلمان محله محمودآباد یزد برگزار شد.
در این رقابت‌ها، تیم‌های مقاومت گلساپوش (میزبان) و شهداب یزد، هورسان رامسر، شهرداری کلاچای، منطقه آزاد چابهار، سروقامتان بابل، توپکا بابلسر، پیکان بندر دیر، دریادلان گناوه، رعد پدافند تهران، ساوانا بهشهر، وارنا شهر باران و موج سواران ساحل نوشهر حضور دارد. 
این مسابقات که از 17 اردیبهشت‌ماه جاری زیر نظر فدراسیون والیبال با رعایت نکات بهداشتی و بدون حضور تماشاگران به صورت دوره‌ای و مجتمع آغاز شد و به مدت 6 شب ادامه دارد .
گرچه یزد به دلیلی محصور بودن در خشکی به دریا دسترسی ندارد و بدون ساحل است اما یکی از مدعیان والیبال ساحلی ایران بشمار می رود.
یزد 48 هیات ورزشی و 62 هزار ورزشکار بیمه شده دارد، این استان یک میلیون و 200 هزار نفر جمعیت دارد که 87 درصد در 24 شهر و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می‌کنند.
برچسب‌ها
یزد وزارت ورزش و جوانان والیبال بازی های ساحلی رامسر کلاچای بابل والیبال شهداب یزد

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/190171/تیم-والیبال-ساحلی-شهداب-یزد-2-بر-یک-مغلوب-موج-سواران-نوشهر-شد
بستن   چاپ