خبر یزد
ایستگاه‌های برداشت آب شهر یزد مجدداً راه‌اندازی شد
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 - 09:45:32
خبر یزد - ایسنا/یزد سرپرست روابط عمومی شرکت آبفای استان یزد از راه اندازی مجدد دو ایستگاه برداشت آب شیرین در شهر یزد خبر داد.

«سیاوش پاکدل» با اشاره به افزایش میزان مصرف آب در سال جاری، گفت: با توجه به کمبود آب استان، شرکت آبفا تعدادی از چاه‌های داخلی استان که دارای EC بالاتری البته در حد مجاز آب شرب هستند را وارد مدار کرده است.
وی اظهار کرد: در راستای بهره‌مندی شهروندان از آب شرب با کیفیت مطلوب‌تر، دو ایستگاه برداشت آب که در خیابان مسکن و خیابان شهید رجائی قرار داشت، مجدداً راه‌اندازی شد.
پاکدل افزود: این ایستگاه‌ها، هر کدام با ظرفیت برداشت 100 مترمکعب آب در روز ایجاد شده است‌.
وی خاطرنشان کرد: این ایستگاه‌های برداشت جهت استفاده برای شرب راه‌اندازی شده است و از شهروندان خواهشمندیم از این آب برای مصارف دیگر استفاده نکنند.
این مسئول بحث مدیریت مصرف را ضروری دانست و افزود: با توجه به کمبود شدید آب در سال جاری، مقابله با کمبود آب و گذر از تابستان بدون همراهی و همکاری شهروندان در استفاده صحیح از آب، امکان پذیر نیست.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا یزد، پاکدل تاکید کرد: در حال حاضر آب موجود در شبکه آبرسانی شهر یزد از لحاظ بهداشتی کاملاً سالم و در حد محدوده مجاز آب شرب است.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/190344/ایستگاه‌های-برداشت-آب-شهر-یزد-مجدداً-راه‌اندازی-شد
بستن   چاپ