خبر یزد
منطقه ویژه اقتصادی سکوی پرش ابرکوه به سمت توسعه همه‌جانبه
پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400 - 11:15:06
خبر یزد -

خبر یزد


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ابرکوه، صبح امروز حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه دوم نماز عید سعید فطر که در مجموعه ورزشی شهید پوراکبری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: ظرف روزهای گذشته به لطف خدا و پیگیری مسئولین بحث احداث منطقه ویژه اقتصادی برای شهرستان به نتیجه رسید و این درخواست که سال‌ها بود پیگیری می‌شد، توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید.
امام‌جمعه ابرکوه تصریح کرد: با تصویب این طرح شهرستان ابرکوه بر سکوی جهش اقتصادی قرار می‌گیرد و به لطف خدا آینده درخشان‌تری را در امر توسعه همه‌جانبه و پیشرفت شهرستان خواهیم داشت؛ چراکه اگر منطقه ویژه اقتصادی آورده‌های بزرگ نداشت، این‌قدر همه برایش سر و دست نمی‌شکستند و به دنبالش نمی‌دویدند.
حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: از 15 دی‌ماه سال 86 که نفس و دم مسیحایی ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حفظ الله این شهرستان را متبرک کرد، خورشید بخت، سعادت، پیشرفت، توسعه و اعتلای ابرکوه، به عنوان یکی از مناطق نامدار و با نشان این کشور طلوع کرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه تأکید کرد: امید است با دعای مردم امسال سال دفع بلا، به ویژه بیماری فراگیر کرونا از همه باشد و مردم ما با آگاهی و مسئولیت‌پذیری بار دیگر با حضور در پای صندوق‌های اخذ رأی و با آوردن دولت جوان و انقلابی، زمینه جبران آسیب‌هایی را که تاکنون در همه زمینه‌ها دیده‌ایم، فراهم نمایند.
حسینی یادآور شد: ماه مبارک رمضان تمام شد؛ امّا عمل به پیام‌ها و درس‌های این ماه خدا باید آغاز شود. درس رمضان این است که باید کمر همت ببندیم و جامعه را از عیوب و نواقص پاک کنیم.
انتهای پیام/ف

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/190525/منطقه-ویژه-اقتصادی-سکوی-پرش-ابرکوه-به-سمت-توسعه-همه‌جانبه
بستن   چاپ