خبر یزد
تعرض به خط انتقال و قطع جریان آب استان یزد
شنبه 25 ارديبهشت 1400 - 10:44:56
خبر یزد - ایسنا/یزد معاون طرح و توسعه آب منطقه ای یزد از تعرض به خط انتقال و قطع جریان آب استان در منطقه شرق اصفهان خبر داد.

«علی ارمی» ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بعدازظهر روز جمعه 24 اردیبهشت ماه به پنج حوضچه شیرآلات خط انتقال آب، تعرض و با برداشتن دریچه بتنی و تخریب شیرآلات داخل آن باعث نشت شدید آب خط لوله یزد شد.
وی افزود: بلافاصله پس از کسب اطلاع از تعرض انجام شده به سبب نشت شدید آب نسبت به خاموشی ایستگاه‌های پمپاژ و متعاقب آن قطع جریان آب اقدام شد و اکیپ‌های فنی و گشت و حفاظت آب منطقه‌ای نیز به سرعت به محل، مراجعه و نسبت به بررسی وضع موجود و برآورد خسارت و نیازها جهت انجام تعمیرات وارد عمل شدند.
ارمی افزود: با توجه به ضرورت تخلیه آب داخل لوله, تاریکی شب و نبود تامین امنیت منطقه، عملیات تعمیرات از اوایل صبح امروز شنبه 25 اردیبهشت ماه توسط سه اکیپ فنی آب منطقه‌ای با تجهیزات کامل آغاز شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی آب منطقه‌ای یزد، این مسئول به باتلاقی بودن منطقه مورد تعرض اشاره کرد و افزود: با توجه به تخلیه کامل خط لوله به طول 15 کیلومتر،پیش بینی می‌شود عملیات اصلاح و راه‌اندازی خط اول انتقال آب به مدت 12 ساعت به طول انجامد.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/190676/تعرض-به-خط-انتقال-و-قطع-جریان-آب-استان-یزد
بستن   چاپ