خبر یزد
آغاز واکسیناسیون خودرویی در باغ پرندگان
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 - 12:57:10
خبر یزد - شهردار منطقه 4 تهران، از آغاز بکار آزمایشی واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید – 19 خبر داد و گفت: صبح امروز واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید – 19 در پارکینگ باغ پرندگان منطقه 4 به طور آزمایشی آغاز به کار کرد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "محمد محمددوست" با اعلام این خبر و با بیان اینکه شهرداری منطقه 4 همگام با سایر نهادها به دنبال ریشه کنی ویروس منحوس کرونا است افزود: با توجه به آغاز واکسیناسیون گروه های مختلف جامعه، طرح آزمایشی واکسیناسیون افراد واجد شرایط دریافت واکسن بیماری کووید – 19 در پارکینگ باغ پرندگان در فضایی به مساحت تقریبی 13.000 متر مربع آغاز شد.
او تصریح کرد: با توجه به شرایط مطلوب پارکینگ باغ پرندگان و خیابان کوهستان جهت انجام واکسیناسیون خودرویی، این فضا در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار گرفت.
شهردار منطقه 4 خاطر نشان کرد: افرادی که دارای شرایط دریافت واکسن هستند ابتدا در خیابان کوهستان اهراز هویت شده سپس به پارکینگ باغ پرندگان هدایت و داخل خودرو واکسیناسیون می شوند.
محمددوست اضافه کرد: با همکاری اورژانس 115 تهران، محلی نیز برای استراحت رانندگان در نظر گرفته شده است که افراد پس از دقایقی استراحت در داخل خودرو محل پارکینگ را ترک می کنند.

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/191383/آغاز-واکسیناسیون-خودرویی-در-باغ-پرندگان
بستن   چاپ