خبر یزد
امام‌جمعه مهریز: مشارکت حداکثری اولویت اصلی انتخابات است
جمعه 31 ارديبهشت 1400 - 14:47:33
خبر یزد - یزد- امام‌جمعه مهریز گفت: مشارکت حداکثری آحاد مردم در پای صندوق‌های اخذ رای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی اولویت اصلی است .

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در پیام جمعه این هفته شهرستان به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات و نقش برگزاری باشکوه این رخداد سیاسی در داخل و خارج از کشور اشاره کرد و افزود: همه باید زمینه حضور حماسی مردم را در انتخابات فراهم کنند.
وی ادامه داد: وحدت، امنیت، آرمان‌های ملی و انقلابی، تقویت اعتماد عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی در کنار حضور آگاهانه و موثر مردم در پای صندوق‌های اخذ رای باید مدنظر و ملاک عمل باشد.
رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار کرد: برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور، قانومند و حداکثری در راستای مقررات نظام و انقلاب اسلامی با رعایت اخلاق و همکاری مردم و مسوولان موجب اقتدار کشور است.
محی‌الدینی از تمامی کاندیداهای ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست در زمان تبلیغات نسبت به رعایت مقررات و تبیین طرح‌ها و برنامه‌های خود به صورت واقعی با در نظر گرفتن مصالح و منافع عمومی مردم و کشور اقدام کنند.
وی بیان کرد: کاندیداها باید از طرح برخی مطالب غیرواقعی و غیرشفاف که تنها شعار است و هیچ جنبه عملی برای تحقق در کشور ندارد پرهیز کنند و فقط در مسیر حقیقت و حفظ حرمت دیگران ماموریت خود را انجام دهند.
مدیر حوزه‌های علمیه مهریز گفت: علاوه بر مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای که به عنوان یک وظیفه دینی و ملی و انقلابی است مردم باید برای رسیدن به کاندیدای اصلح بکوشند.
محی‌الدینی خاطرنشان کرد: مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی باید از میان کاندیداها فردی را برای مسوولیت مهم و حساس ریاست‌جمهوری این کشور انتخاب کنند که در خدمت مردم و به دنبال حل مشکلات باشد .
وی بیان کرد: فردی باید در راس قوه مجریه کشور قرار گیرد که ولایتمدار، انقلابی، مردمدار، دلسوز مردم، دشمن‌ستیز، جوانگرا و در عمل با مظاهر مختلف فساد جدی برخورد داشته باشد .
امام‌جمعه مهریز تصریح کرد: توجه به مشکلات اصلی کشور به خصوص تلاش برای حل معضلات اقتصادی و معیشتی مردم که فشار زیادی بر اقشار آسیب‌پذیر وارد کرده باید محور، هدف و اقدام رییس‌جمهوری آینده باشد .
محی‌الدینی ابراز امیدواری کرد ملت قهرمان و آزاده ایران اسلامی گوش به فرمان مقام معظم رهبری با حضور گسترده و همراه با بصیرت در پای صندوق‌های رای، توطئه دشمنان را خنثی کنند.
وی با بیان اینکه یکی از اهداف محوری استکبارجهانی در وضعیت کنونی، دلسرد کردن مردم برای مشارکت در این عرصه سرنوشت‌ساز است گفت: مردم باید به کوری چشم تمامی بدخواهان این مرز و بوم یکپارچه خالق حماسه شوند.
امام‌جمعه مهریز در ادامه به جنایات وحشیانه اخیر صهیونیست‌های غاصب علیه مردم مظلوم فلسطین و غزه اشاره کرد و با محکوم کردن مجدد آن یادآور شد: راه شکست رژیم جعلی صهیونیستی تنها مقاومت و انتفاضه است .
محی‌الدینی گفت: باید امت اسلام و آزادیخواهان جهان در کنار جبهه پیروز مقاومت و مردم ستمدیده قدس شریف و بیت‌المقدس، قلبه گاه اول مسلمین قرار گرفته و تنفر خود را از یهود عنود ابراز دارند.
رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز به سکوت مرگبار حامیان به اصطلاح مدافع حقوق بشر اشاره کرد که تنها به فکر منافع خود و حمایت از رژیم ضد بشری و کودک‌کش صهیونیستی هستند و باید بر ایستادگی در برابر آنها افزوده شود.
محی‌الدینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس به عمیات غرورآفرین آزادسازی فتح خرمشهر قهرمان در سوم خردادماه اشاره کرد .
وی گفت: سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب مقدس اسلامی و دفاع مقدس و سند ایستادگی یک ملت مومن و ولایتمدار در برابر سلطه‌گران و دشمنان این آب و خاک است .
وی افزود: استکبار جهانی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی برای ضربه‌زدن به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی که حاصل خون شهیدان گرانقدر و ایستادگی مردم و رهبری داعیانه امامین نظام است از هیچ تلاشی دریغ نکردند.
امام‌جمعه مهریز به جنگ نظامی، فرهنگی، اقتصادی و روانی و تبلیغاتی دشمنان علیه انقلاب در 42 سال گذشته اشاره و یادآور شد: راه عزت و اقتدار این ملت و کشور تنها در گرو عمل به منویات مقام معظم رهبری، روحیه انقلابی، مدیریت جهادی و حضور مسوولانه در صحنه‌های مورد نیاز کشور است .
محی‌الدینی تصریح کرد: تا این ملت همچنان تحت زعامت مقام معظم رهبری در مسیر شهیدان و اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت می‌کند هیچ دشمنی به اهداف شوم خود نخواهد رسید.
برچسب‌ها
مهریز انتخابات 1400 دفاع مقدس یزد ستاد اقامه نماز کشور فلسطین

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/191620/امام‌جمعه-مهریز--مشارکت-حداکثری-اولویت-اصلی-انتخابات-است
بستن   چاپ