خبر یزد
در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد؛
پرداخت کمک هزینه تمرین توسط مرکز ورزش قهرمانی یزد
شنبه 1 خرداد 1400 - 14:02:13
خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر مرکز ورزش قهرمانی استان یزد اعلام کرد: نفرات منتخب و قهرمانانی که از مرکز ورزش قهرمانی استان استفاده کنند، تحت حمایت قرار می‌گیرند.

«حمیدرضا شیر» در گفت‌وگو با ایسنا خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط زیر ساختی و تجهیزاتی مرکز را در حد استاندارد رساندیم و از تمام هیات‌های ورزشی دعوت می‌کنیم که از این ظرفیت استفاده کنند.
وی در مورد حمایت از ورزشکاران نیز گفت: همه تلاشمان را بکار گرفتیم تا بهترین شرایط را برای نفرات منتخبی که از این مرکز استفاده کنند، فراهم کنیم.
این مسئول در مورد برگزاری مراسم تجلیل از مستعدین آینده‌ساز ورزش استان، بیان کرد: تمام مستعدین آینده‌ساز و پایه رشته‌های ورزشی که در میادین کسب مدال کرده یا به تیم‌های ملی دعوت شده و از مرکز ورزش قهرمانی استفاده کرده‌اند، همراه با مربیان آنها مورد تقدیر قرار گرفتند تا انگیزه‌ای برای دیگر ورزشکاران باشد و این موضوع ادامه‌دار خواهد بود.
وی بیان کرد: در نظر داریم از ملی پوشان رده سنی بزرگسال که از این مرکز استفاده کنند، طبق شیوه‌نامه‌ی خاصی حمایت‌های ویژه داشته باشیم و علاوه بر خدمات‌رسانی مفید، حتی کمک هزینه تمرین به آنها پرداخت کنیم.
مدیر مرکز ورزش قهرمانی یزد همچنین اظهار کرد: قسمت کرایو مرکز ورزش قهرمانی نیز راه‌اندازی شده تا ضمن همراهی با علم روز دنیا، بهترین خروجی را برای قهرمانان رقم بزنیم.
شیر در پایان نیز از همه کسانی که در مسیر احیای این مرکز تلاش کرده‌اند به ویژه دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت، مدیر کل و معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان قدردانی کرد.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192659/پرداخت-کمک-هزینه-تمرین-توسط-مرکز-ورزش-قهرمانی-یزد
بستن   چاپ