خبر یزد
رعایت پروتکل‌های بهداشتی اولویت اجرایی در برگزاری امتحانات حضوری است
شنبه 1 خرداد 1400 - 17:23:52
خبر یزد -

خبر یزد


محسن موحدی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از یزد، اظهار کرد: طبق مصوبات وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملی کرونا امتحانات درسی مقاطع تحصیلی نهم و دوازدهم در سال جاری به صورت حضوری برگزار می ‌شود که بر رعایت کامل پروتکل‌‌های بهداشتی تاکید داریم.
وی با بیان این‌که در برگزاری امتحانات حضوری بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری تاکید شده است، افزود: پرهیز از تجمعات قبل و بعد از برگزاری امتحان همچنین برگزاری امتحان در زمان بندی مناسب در دستور کار قرار دارد گرفته است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به این‌که همه تلاش ما رفع نگرانی خانواده‌ها و حفظ سلامتی دانش‌آموزان است عنوان کرد: خانواده‌ها نیز باید پروتکل‌های لازم بهداشتی را هنگام عزیمت دانش ‌آموزان به مدارس حوزه‌های امتحانی رعایت کنند.
موحدی‌فر با اشاره به بازدید انجام شده از حوزه‌های امتحانی در مناطق مختلف استان یزد گفت: در بازدیدی که از حوزه‌‌های امتحانی داشتیم برخی مدارس در حد انتظار و برخی حتی فراتر از انتظار اقدام کرده و پروتکل‌های بهداشتی را کاملا رعایت می‌کنند.
وی با اشاره به این‌که این اطمینان را به والدین می دهیم که زمینه و بستر مناسب برای برگزاری آزمون ها فراهم شده و جای هیچ نگرانی نیست خاطرنشان کرد: شرایط کامل در خصوص رعایت شیوه نامه های بهداشتی در امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم فراهم است.
انتهای پیام/ص

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192754/رعایت-پروتکل‌های-بهداشتی-اولویت-اجرایی-در-برگزاری-امتحانات-حضوری-است
بستن   چاپ