خبر یزد
نماینده مجلس: بسیاری از مشکلات یزد در تخصیص بودجه امسال قابل حل است
شنبه 1 خرداد 1400 - 22:19:48
خبر یزد - یزد- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی از مشکلاتی که استان دارد در بودجه امسال قابل حل است و نباید از آن غافل شد.

به گزارش شامگاه شنبه روابط عمومی دفتر این نماینده، محمدصالح جوکار در نشست شورای برنامه‌ریزی استان افزود: رفع این مشکلات منوط به آن است که مدیران دستگاه‌های اجرایی و مرتبط تا چه اندازه پیگیر هستند و برای رفع مشکلات اقدام می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه پروژه‌هایی که در حوزه‌های آب‌رسانی، برق و گاز داریم در این راستا قابل رفع و اتمام هستند ادامه داد: نکات بسیار خوبی در ارتباط با مشکلات ادارات و بودجه امسال در این نشست مطرح شد ولی اگر قرار باشد این مطالب در قالب صحبت‌های جلسات باقی بماند قابل برطرف شدن نیست.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است برای رفع مشکلات جدول دقیقی تنظیم و مسائل مربوطه به صورت دقیق در آن درج شود.
جوکار به مشکلات مسکن جوانان اشاره کرد و گفت: جمعیت ما در حال افزایش است و نیاز به مسکن هم روز به روز بیشتر می‌شود و اگر ما کاری برای این موضوع نکنیم، قطعا با مشکل جدی روبرو می‌شویم.
نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی افزود: فرصت‌ها کم است و باید از هر ظرفیتی که به وجود می‌آید برای رفع مشکل مسکن جوانان بهره‌گیری کنیم.
جوکار تاکید کرد: اگر حتی همین الان 10مجوز شهرک جدید هم برای استان بگیریم کم است و قطعا نیاز جوانان یزد در آینده‌ای نزدیک بسیار بیشتر از این چیزی است که الان فکر می‌کنیم.
برچسب‌ها
مجلس شورای اسلامی یزد جوکار

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192783/نماینده-مجلس--بسیاری-از-مشکلات-یزد-در-تخصیص-بودجه-امسال-قابل-حل-است
بستن   چاپ