خبر یزد
برگزاری دوره آموزشی ویژه داوری آسیایی در مهریز
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 03:22:10
خبر یزد -

خبر یزد


به گزارش خبرگزاری فارس در مهریز، علیرضا زارع بعد از ظهر امروز در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال روستای استان با حضور در این شهرستان، اظهار کرد: شناسایی استعداد‌های ورزشی فوتبال از نقاط مختلف استان یکی از مهمترین اهداف برگزاری مسابقات فوتبال روستایی در یزد است.
وی افزود: تقویت ورزش روستایی، افزایش نشاط، ایجاد روحیه مشارکت اجتماعی و شادابی در بین جوانان و نوجوانان روستایی از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.
رئیس هیئت فوتبال استان یزد با بیان این‌که طبق برنامه ریزی‌های انجام شده به زودی کلاس‌های آموزشی ویژه مربیگری و داوری آسیایی به میزبانی مهریز برگزار می شود، گفت: این کلاس‌ها برای نخستین بار با تعامل بین بازیکنان و مربیان پیشکسوت آسیایی و ایرانی در استان یزد و شهرستان مهریز برگزار می شود. 
زارع تصریح کرد: با برگزای این مسابقات و کلاس‌های آموزشی امیدواریم بتوانیم از افراد مستعد در لیگ‌های شهرستانی، استانی استفاده و مربیان و داوران آسیایی خوبی برای استان و کشور تربیت کنیم. 
رئیس ورزش وجوانان شهرستان مهریز نیز اظهار کرد: مسابقات فوتسال گرامیداشت یاد شهید مجتبی زارع در قالب 10 تیم هشت نفره در روستای میرک آباد برگزار شد. 
انتهای پیام/چ

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192807/برگزاری-دوره-آموزشی-ویژه-داوری-آسیایی-در-مهریز
بستن   چاپ