خبر یزد
دیوان محاسبات پیگیر هزینه کرد اعتبارات عمرانی باقی مانده دستگاه‌های یزد شود
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 03:22:37
خبر یزد -

خبر یزد


گروه استان‌ها - استاندار یزد با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی سال گذشته برخی از دستگاه‌های یزد هنوز هزینه نشده، از دیوان محاسبات استان خواست به صورت جدی پیگیر هزینه کرد این اعتبارات شود. - اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، محمدعلی طالبی بعد از ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی استان یزد با اشاره به اینکه به دلیل نیاز استان به مسکن به ویژه برای جوانان اظهار داشت: ما باید از همین الان برنامه لازم برای تامین زمین و مسکن اقشار مختلف را داشته باشیم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.
وی به طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و گفت: برای این طرح همه کنار هم نشستند و تصمیمات خوبی در این حوزه گرفتند و خوشبختانه هم توانستیم زمین‌های مورد نیاز را تامین کنیم.
استاندار یزد افزود: الان هم باید مطالعات دقیقی انجام شود که بتوانیم برای نیاز آیندگان جانمایی دقیقی برای شهرک‌های جدید انجام دهیم و مطمئن باشیم که مشکلات را در این حوزه برطرف کنیم.
طالبی با بیان اینکه خوشبختانه در استان یزد همراهی و همکاری بسیار خوبی برای رفع مشکلات وجود دارد خاطرنشان کرد: به ویژه ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در مسیر رفع مشکلات قرار گرفته و ادارات باید از آن استفاده کنند.
زیرساخت های عمرانی مرزهای شلمچه و چذابه فراهم می‌شودمناطق حاشیه‌ای مشهد مقدس اهداف اصلی پروژه‌های عمرانی و خدماتی تعیین شدشهرداری مشهد طرح‌های عمرانی اطراف آرامگاه فردوسی را تکمیل می‌کند وی از قرار گرفتن بندهای خوبی در بودجه 1400 برای رفع مشکلات استانها اشاره کرد و گفت: از جمله طرح ملی آسفالت معابر روستایی که عملیات گاز کشی آن انجام شده در بودجه دیده شده که باید به صورت جدی مورد توجه فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مختلف قرار گیرد.
استاندار یزد افزود: در بحث افزایش اعتبارات تملک و هزینه‌ای هم رشد خیلی خوبی داشتیم و حتما مدیران دستگاه‌های مختلف پیگیری‌های لازم برای تامین اعتبارهای لازم برای تملک در استان را انجام دهند و در بحث هزینه‌ای هم، افزایش تورم ایجاب می‌کند که مدیریت مناسبی در هزینه‌ها انجام شود.
طالبی ادامه داد: تمام دستگاه‌ها باید در حوزه هزینه کرد اعتبارات عمرانی سال گذشته اقدامات لازم را انجام دهند و ما تنها تا 31 تیر زمان داریم ولی برخی ادارات هنوز بخش قابل توجهی از این اعتباراتشان باقی مانده و مشخص نیست چگونه می‌خواهند این هزینه را انجام دهند.
وی از دیوان محاسبات و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خواست که پیگیری جدی برای هزینه کرد این اعتبارات را انجام دهند.
انتهای پیام/ز

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192810/دیوان-محاسبات-پیگیر-هزینه-کرد-اعتبارات-عمرانی-باقی-مانده-دستگاه‌های-یزد-شود
بستن   چاپ