خبر یزد
ضرورت شناسایی و پایش خانواده‌های زندانیان نیازمند
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 12:01:17
خبر یزد -

خبر یزد


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، حسین سبزواری، مدیرکل زندان‌های استان یزد، با اشاره به رویکرد متفاوت و متمایز پرسنل زندان‌های یزد به شغل زندانبانی گفت: خوشبختانه نگرش اکثر کارکنان مجموعه زندان‌های یزد به شغل خود همراه با عشق و علاقه بوده و این مهم یکی از سرمایه‌های در خور توجه برای مجموعه ما است.
او افزود:برنامه‌های سازمانی در حیطه زندانبانی معطوف به دو دسته داخل وخارج از زندان می‌شود که بخش خارج از آن به صورت جهادی و بر اساس برنامه‌های اصلاحی و تربیتی داخل زندان انجام می‌شود.
سبزواری یکی از برنامه‌های مجموعه زندان‌های یزد را بازدید از تمامی خانواده‌های زندانیان نیازمند تا آخر سال جاری برشمرد و اظهار داشت:با تعاملی که با جبهه فرهنگی ایجاد می‌شود می‌توان برای محله‌های فقیر نشین استان یزد یک متولی به منظور شناسایی و پایش خانواده‌های زندانیان نیازمند در نظر گرفت تا علاوه بر بررسی آسیب‌های اجتماعی این خانوار‌ها در حوزه معیشتی آنان نیز بتوان نظارت لازم را داشت.
در این جلسه، محمد دهقان دبیر جبهه فرهنگی یزد با اشاره به ضرورت کنترل بیشتر محله‌های فقیر نشین یزد، فعالیت جبهه فرهنگی در این مناطق را جزو مأموریت‌هایی برشمرد که از تأکیدات رهبر معظم انقلاب می‌باشد.
او همچنین با تقدیر از فعالیت‌های زندان‌های استان در زمینه اقدامات ویژه مراقبت پس از خروج زندانیان، ایجاد حلقه‌های میانی را راهکاری برای بروز جبهه فرهنگی برشمرد.
دهقان ادامه داد:با توجه به اینکه مقوله تهاجم فرهنگی هر روزه با اشکال مختلف و به دست استکبار جهانی ظاهر می‌شود، ضروری است که هنر رسانه‌ای و فضای مجازی به طور ویژه تقویت شود تا از نشر اکاذیب و اطلاعات غلط جلوگیری به عمل آید.
انتهای پیام/ع

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192869/ضرورت-شناسایی-و-پایش-خانواده‌های-زندانیان-نیازمند
بستن   چاپ