خبر یزد
انتخابات پیش رو تمامی نقشه های دشمنان را خنثی و نقش بر آب می کند
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 12:01:51
خبر یزد -

خبر یزد


حجت الاسلام سعادت فر گفت: حضور گسترده مردم به ویژه جوانان در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا، 28 خردادماه آینده توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
حجت الاسلام رضا سعادت فر امام جمعه بافق در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در یزد گفت: در شرایطی که دشمن سعی در کم جلوه دادن تمایل مردم به شرکت در انتخابات دارد، باید تمامی دست اندرکاران و عوامل برگزاری انتخابات تلاش خود را برای خنثی سازی این اهداف به کار بگیرند.
وی تصریح کرد: با همه تبلیغات مسموم دشمن که برای کم کردن حضور مردم انجام می‌شود، در مورد مشارکت آحاد مردم در انتخابات هیچ نگرانی وجود ندارد و اقشار مختلف جامعه خود را برای مشارکت حداکثری آماده کردند.
وی ایفای نقش عوامل اجرایی انتخابات اعم از مجریان ، ناظران و بازرسان را در پرشور شدن انتخابات مهم برشمرد و اظهار کرد: بدون همکاری و تعامل آن‌ها با جریان های سیاسی و قشر جوان، امکان برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور گسترده مردم امکان پذیر نیست.
امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: ‌دشمن با ترفندهای گوناگون،بهانه‌های مختلف درست می کند تا از شرکت حداکثری و دشمن شکن مردم در انتخابات سال 1400 ممانعت کند البته به حول و قوه الهی موفقیتی نداشته و ندارد.
سعادت فر، بر لزوم اهمیت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تاکید کرد و یادآور شد: بدون دخالت عناصر تاثیرگذار در این عرصه از شور و هیجان انتخابات کاسته می‌شود و برای از بین بردن چنین فرضیه‌ای ‌باید همه برای مشارکت حداکثری مردم، تلاش خود را به کار گیرند.
وی ادامه داد: به طور قطع با حضور سلیقه‌های مختلف به ویژه نسل جوان در انتخابات پیش رو به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری نقشه‌های دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی، نقش بر آب و دسیسه آنها خنثی می شود.
رییس شورای فرهنگی عمومی شهرستان بافق با بیان اینکه کشور از سوی افراد باتجربه بهتر اداره می شود، تصریح کرد: این افراد نیز از اندیشه و توانمندی بالقوه‌ جوانان باید بهره بگیرند تا کشور به توسعه و پیشرفت خود در زمینه‌های گوناگون ادامه دهد و به این حرکت سرعت بخشد.
سعادت‌فر بیان کرد: مردم انقلابی و ولایتمدار ایران بارها در برهه‌های مختلف تاریخی ثابت کردند که در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعالی دارند و در انتخابات آینده نیز چنین اتفاقی خواهد افتاد و بار دیگر به جهانیان ثابت می‌شود که این نظام متعلق به ملت است.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، 28 خرداد سال 1400 برگزار می‌شود.
شهرستان بافق ، یک بخش مرکزی، سه دهستان شامل مبارکه، کوشک و سبزدشت، 28 شورای اسلامی ، 26 دهیاری مصوب و بیش از 100 پارچه روستا و آبادی دارد.
شهر بافق و روستای مبارکه هر کدام پنج عضو د و بقیه روستاها هریک با سه نفر عضو در شورا فعالیت دارد.
پایان پیام/449

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192873/انتخابات-پیش-رو-تمامی-نقشه-های-دشمنان-را-خنثی-و-نقش-بر-آب-می-کند
بستن   چاپ