خبر یزد
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه:
حضور گسترده مردم در انتخابات به تقویت نظام کمک می کند
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 18:41:53
خبر یزد - یزد- جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشارکت گسترده آحاد مردم در انتخابات پیش رو که 28 خردادماه جاری برگزار می شود، ضمن کمک به تقویت نظام ، شکست استکبارجهانی را نیز به همراه دارد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر عصریکشنبه در آیین تکریم و معارفه مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر استان یزد، با اشاره به اهمیت بیانات مقام معظم رهبری در مورد تشکیل و انسجام نظام افزود: همه مردم باید گوش به فرمان ولی فقیه باشند ، پرشور و آگاهانه در انتخابات مشارکت کنند.
وی با بیان اینکه خداوند برای استقرار نظام الهی روی زمین بنا ندارد از معجزه اش استفاده کند، ادامه داد: مشارکت آحاد مردم برای استقرار دولت اسلامی از جمله ضرورت‌های اجرایی در عصر حاضر است و باید همه بر اساس وظایف شرعی و ملی در صحنه دفاع از کشور و نظام اسلامی همکاری و اقدام کنند.
وی تغییر نگاه افراد را از دیگر الزام های اجرایی برای ایجاد دولت و نظام ذکر کرد و یادآور شد: امید بستن به کسانی که با اساس جمهوری اسلامی ایران و اندیشه حضرت امام (ره) مشکل دارند، یکی از مهمترین دغدغه‌های امروز انقلاب ایران در شرایط کنونی است که باید با ملاک قرار دادن اهداف و ارزش‌های انقلابی و دینی این نگاه تغییر کند.
طیبی‌فر با بیان اینکه تمام دستاوردهای انقلاب ایران به واسطه توجه به شعارهای دینی و انقلابی به دست آمد، خاطرنشان کرد: تمامی ارزش‌های انقلابی و اندیشه‌های اسلامی امام خمینی (ره) باید حراست و به نحو مناسب با همدلی و نلاش به دنیا معرفی شود.
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بصیرت‌افزایی و بیداری انسان‌ها را از جمله اهداف حق‌تعالی برای استقرار جامعه اسلامی بر زمین ذکر کرد و گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دستاوردهای بزرگی با عنایت خداوند متعال به دست آمد و باید از سوی دولت اسلامی نیز حراست شود.
طیبی‌فر، شناخت معیارهای دولت اسلامی را ضروری دانست و بیان کرد: جریان انقلابی باید بیش از پیش در راستای معرفی و شناخت معیارهای انقلاب به اقشار مختلف جامعه ورود کند و تبیین ارزش‌های انقلاب لازمه ترمیم نگاه‌های روبه جلو و هدایت کننده آحاد مردم برای شناخت معیارهای دولت اسلامی است.
وی در این مراسم با قدردانی از حجت‌الاسلام علی گندمی، حجت‌الاسلام کاظم کریم بیگی را به عنوان مسوول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر استان یزد معرفی کرد.
برچسب‌ها
انتخابات 1400 پیروزی انقلاب اسلامی ایران شورای شهر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشارکت انتخاباتی یزد مشارکت سیاسی
پروندهٔ خبری
انتخابات 1400

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192895/حضور-گسترده-مردم-در-انتخابات-به-تقویت-نظام-کمک-می-کند
بستن   چاپ