خبر یزد
زوال رژیم صهیونیستی هر روز سرعت بیشتری می‌گیرد؛ نابودی اسرائیل قطعی است
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 21:16:52
خبر یزد -

خبر یزد


گروه استان‌ها - فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه نابودی رژیم صهیونیستی قطعی است، گفت: زوال این رژیم جنایتکار هر روز سرعت بیشتری می‌گیرد. - اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، سردار رضا پورشمسی در آیین تکریم و معارفه مسئولین پیشین و جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به شکست مفتضحانه رژیم جنایتکار صهیونیستی در برابر جبهه مقاومت اظهار داشت: امروز بار دیگر رژیم صهیونیستی متوجه شد که هیچ توانی در برابر جبهه مقاومت ندارد.
وی تصریح کرد: روزی رژیم صهیونیستی شعار از نیل تا فرات را دنبال می‌کرد ولی امروز نه تنها از این شعار دست کشیده بلکه خود را در پشت دیوارهایی محبوس کرده و توخالی بودن گنبدآهنین آنها هم با این جنگ 12 روزه بر تمام دنیا اثبات شد.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه ایران اسلامی تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی از مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت حمایت می‌کند گفت: قطعا وعده نابودی رژیم صهیونیستی محقق می‌شود و هر روز بر سرعت این زوال افزوده می‌شود.
پورشمسی با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: عملیات الی بیت المقدس یکی از عملیات‌های سخت و فوق العاده بود که با درایت فرماندهان انقلابی ایران اسلامی و دلاوری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به پیروزی انجامید.
وی با بیان این‌که فتح خرمشهر به معنای واقعی کلمه اهمیت باور نصرت الهی است، افزود: ایثارگران در عملیات الی‌بیت المقدس ثابت کردند که در مواقع بحرانی نباید به هیچ کس و هیچ چیز جز عنایت حق دلخوش کنیم و همچنان با تبعیت محض از ولایت فقیه در مسیر انقلاب و پاسداری از ارزش‌های دینی و الهی گام برداریم.
تعابیر جالب شاعران از پیروزی مردم فلسطین/ "خانه عنکبوتی" که با "پرواز سنگ‌ها" تبدیل به "گور دسته‌جمعی" می‌شود!نبرد مخفی با ایران-27/ تغییر در شیوه نبرد فلسطینی‌ها فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد گفت: کل مناطق اشغالی که دشمن در ابتدای جنگ از خاک ایران اسلامی تصرف کرده بود، 20 هزار کیلومتر مربع بود و این در حالی است که منطقه عملیاتی الی بیت المقدس به تنهایی پنج هزارو 500 کیلومتر مربع وسعت داشت.
سردار پورشمسی آمادگی کامل دشمن را از دیگر ویژگی های منحصربفرد عملیات الی بیت المقدس دانست و تصریح کرد: شاید در سال های آینده هم هیچ کدام از ارتش ها و قدرتهای نظامی منطقه قادر نباشند این چنین عملیاتی را که توسط فرماندهای 20 ساله ایرانی طراحی و اجرا شده است را انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات بدست آمده قریب به 60 درصد تجهیزات خودروی عراق در محدودیت عملیاتی الی بیت المقدس حضور داشتند و ارتش عراق با شش لشکر اصلی، 19 تیپ مستقل و 30 گردان مجهز به انواع سلاح هم نتوانست در برابر اراده رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کند.
فرمانده سپاه الغدیر با اشاره به ایثارگری های شهیدان حاج احمد متوسلیان، شهید احمد کاظمی و شهید خرازی، تأکید کرد: ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس غروری ماندگار برای انقلاب اسلامی و ملت شهید پرور ایران است.
انتهای پیام/ش

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/192954/زوال-رژیم-صهیونیستی-هر-روز-سرعت-بیشتری-می‌گیرد؛-نابودی-اسرائیل-قطعی-است
بستن   چاپ