خبر یزد
واکسیناسیون جمعیت بالای 65 سال روستایی و 70 سال شهری یزد از سوم خرداد
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 13:49:51
خبر یزد - پانا / سرپرست شبکه بهداشت تفت گفت: با توجه به وصول سهمیه جدید واکسن کرونا برای شهرستان تفت، جمعیت گروه هدف واکسیناسیون در مناطق شهری به بالای 70 سال و در مناطق روستایی به بالای 65 سال رسید.
سیدمحمود واعظ‌پور، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت با اعلام این خبر اظهار کرد: از افراد این گروه های سنی تقاضا کرد تا برای انجام واکسیناسیون از امروز، دوشنبه، به دو مرکز اعلام شده در شهر تفت و کلیه مراکز خدمات جامع سلامت روستایی مراجعه کنند.
واعظ‌پور گفت: با توجه به اینکه بسته های واکسن اخیر 10 عددی، شامل 10 دوز است، لازم است تا 10 نفر در محل حاضر شوند تا بسته واکسن از یخچال خارج و تزریق همزمان صورت پذیرد.
وی از مراجعان خواست تا شکیبایی لازم را داشته باشند و همچنین از آنها تقاضا کرد تا ترجیحا از ساعت 8 لغایت 11 صبح در محل های واکسیناسیون حضور داشته باشند.
دبیر شورای سلامت شهرستان تفت بیان کرد: واکسیناسیون شهر تفت در پایگاه بهداشت شهری تفت(شیر و خورشید سابق) و همچنین مرکز خدمات جامع سلامت امام خمینی (سرده) و در دو مرکز شبانه روزی نیر و گاریزات و همچنین در 10 مرکز روستایی شامل نصرآباد، علی‌آباد، دهشیر، سخوید، سانیچ، بنادکوک، کهدوییه، طزرجان، هدش و زردین انجام می‌شود.

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/193059/واکسیناسیون-جمعیت-بالای-65-سال-روستایی-و-70-سال-شهری-یزد-از-سوم-خرداد
بستن   چاپ