خبر یزد
محکومیت میلیاردی دارنده‌ی ماینرهای قاچاق در یزد
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 14:13:16
خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل تعزیرات حکومتی استان یزد از ضبط ماینرهای مکشوفه قاچاق در دو باب کارگاه صنعتی در یزد، علاوه بر جریمه مالی دو میلیارد و 85 میلیون ریالی متهم این پرونده خبرداد.

«علی اکبر مختاری» در این رابطه اظهار کرد: به دنبال گزارش و بازرسی پلیس امنیت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبنی بر نگهداری و فعالیت ماینرهای استخراج ارز دیجیتال در دو باب کارگاه صنعتی در حومه شهرستان یزد، موارد کشف و برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
وی افزود: پس از تشکیل پرونده، شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان با احضار متهم و اخذ آخرین دفاعیات، به دلیل ناتوانی متهم از ارائه مدارک گمرکی، پس از رسیدگی، اتهام قاچاق را محرز و مسلم دانست.
به گفته‌ی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، متهم این پرونده علاوه بر ضبط ماینرهای مکشوفه قاچاق، به پرداخت مبلغ دو میلیارد و 85 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد، مختاری در پایان خاطرنشان کرد: پرونده مذکور پس از سیر مراحل قانونی به واحد اجرای احکام ارسال و توسط مأموران واحد مذکور پرونده اجرا شد.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/193084/محکومیت-میلیاردی-دارنده‌ی-ماینرهای-قاچاق-در-یزد
بستن   چاپ