خبر یزد
دلیل اعمال برنامه‌های مدیریت اضطراری بار چیست؟
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 02:50:03
خبر یزد -

خبر یزد


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، محمد فراتی، سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به کاهش بارندگی‌ها و تاثیر آن در تولید برق از طریق نیروگاه‌های برق آبی را متذکر شد و گفت: علاوه بر این موضوع افزایش چند درجه‌ای دما و نیاز مصرف به خصوص در به کارگیری از سیستم‌های سرمایشی، از مهم‌ترین علت‌های اعمال برنامه‌های مدیریت اضطراری بار است.
او افزود: وجود دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال غیرقانونی به شدت بر افزایش میزان مصرف نسبت به سال قبل تاثیرگذار بوده و ما شاهد رشد 20 درصدی مصرف تحویلی انرژی برق شده است.
این مسئول یاداور شد: برنامه زمان بندی اعمال برنامه‌های احتمالی مدیریت بار شبکه، یک روز قبل از طریق وب سایت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یا کانال خبری این شرکت در پیام رسان ایتا قابل دریافت است.
او متذکر شد: مشترکین صنعتی و کشاورزی، سهم زیادی را در همکاری با شرکت توزیع برق برای مدیریت بار دارند تا مشترکین خانگی کمتری دچار قطع برق شوند.
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از شهروندان خواست تا بار رعایت شیوه‌های مدیریت مصرف و کاهش 10 درصدی میزان مصرف، شرایط را برای استمرار انرژی الکتریکی فراهم کنند.
انتهای پیام/و

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/193155/دلیل-اعمال-برنامه‌های-مدیریت-اضطراری-بار-چیست؟
بستن   چاپ