خبر یزد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: فعالیت تعاونی‌های مرزنشین استان ایلام رونق می گیرد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در دیدار با امور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فعالیت تعاونی‌های مرزنشین استان ایلام رونق می گیرد.

برگزاری نشست مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران استان اصفهان

خبر یزد - در راستای اجرای طرح تبیین "روایت جهاد ، رقابت خدمت" مدیر کل دفتر امور استان ‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با میثم مداحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و رضا برزوییان دبیر شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت در اصفهان، دیدار و گفت وگو کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه نمود عینی جهاد تبیین است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: اطلاع رسانی شفاف و صادقانه نمود عینی جهاد تبیین در راستای تکریم ارباب رجوع و آگاهی‌بخشی جامعه به شمار می‌رود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ تعاون در جامعه باید با کمک رسانه‌ها نهادینه شود

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعاون نقش بسیار کلیدی و موثری در چرخه تولید و اقتصاد جامعه ایفا می‌کند و باید فرهنگ آن در جامعه با کمک رسانه‌ها نهادینه شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مشاغل خانگی فرصتی مناسب برای ایجاد شغل در استان است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد است و از این فرصت باید در استان نهایت استفاده را کرد .

بررسی اعتبارات اشتغالزایی و میزان تحقق اشتغال پیش بینی شده کردستان سال ۱۴۰۱

خبر یزد - چهارمین نشست کارگروه اشتغال استان کردستان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در محل سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان اصفهان که با حضور مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و صیانت از نیروی کار مهمترین کارکردهای اصلی این اداره کل است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت، صیانت و حفاظت از نیروی کار یکی از مطالب مهم در ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه‌های استان است که از مهمترین اولویت این اداره کل است و باید با جدیت پیگیری شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی:حوادث فوتی ناشی از کار به صفر رسید

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ارتقاء ایمنی محیط کار و استقرار بیش از ۵۵۰ مسئول ایمنی آموزش دیده در کارگاه‌های استان منجر به صفر شدن حوادث فوتی ناشی از کار تا پایان تیر ماه سال جاری در خراسان شمالی شده است.

تقدیر ستاد کل مبارزه با مواد مخدر از برنامه‌های معاونت فرهنگی وزارت کار

خبر یزد - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه پیشگیری از اعتیاد جامعه کار و تولید تقدیر کرد.

ایجاد بیش از ۵ هزار شغل در استان سمنان

خبر یزد - از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و ۲۲۶ شغل توسط دستگاههای اجرایی در استان سمنان ایجاد و در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

میز خدمت جهادی در مناطق محروم اردبیل برگزار شد

خبر یزد - مردم منطقه محروم عنبران به صورت مستقیم و حضوری در قالب میز خدمت مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در میان گذاشتند.

نرخ ۷.۸ درصدی بیکاری در استان مرکزی

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بیکاری استان ۷.۸ است و خوشبختانه در شهرستان های ساوه، زرندیه، دلیجان و آشتیان عرضه نیروی کار کم و تقاضا زیاد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سیل زدگان استان یزد خارج از نوبت بیمه بیکاری دریافت می کنند

خبر یزد - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از اختصاص بیمه بیکاری به کارگران مناطق سیل‌زده بدون سابقه یکسال در اسرع وقت خبر داد.

بنیاد علوی در روستاهای چهارمحال و بختیاری شرکت‌های تعاونی ایجاد می‌کند

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری گفت: بنیاد علوی در سطح استان، برای محرومیت‌زدایی در روستاهای هدف، اقدام به راه‌اندازی شرکت‌های تعاونی با گرایش‌های مختلف اقتصادی می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اعتلا و بالندگی روزافزون نظام اسلامی به دست کارگران میسر می شود

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : تلاشها و زحمات صادقانه و بی منت کارگران در همه عرصه ها گویای توانمندی و خلاقیت آنهاست که به اعتلا و بالندگی روزافزون نظام اسلامی دست خواهند یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:تعاونی‌ها نقش مهم و اثربخشی در ساخت واحدهای مسکن مهر داشتند

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت:حدود ۹۰ درصد واحدها به متقاضیان تحویل داده شده و از این حیث با وجود همه مشکلات ساختاری و اجرایی تعاونی‌ها نقش مهمی در ساخت واحدهای مسکونی داشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

خبر یزد - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

ابلاغ ۱۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به چهارمحال و بختیاری

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، از محل بازگشت اقساط به استان چهارمحال‌وبختیاری ابلاغ شده است.

حدود ۶ درصد، نرخ بیکاری بهار ۱۴۰۱در استان سمنان

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: بر اساس اعلام درگاه ملی مرکز آمار ایران نرخ بیکاری کشور در بهار سال جاری ۹ و دو دهم درصد و نرخ بیکاری استان شش و یک دهم درصد است.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

خبر یزد - «دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی هیات دولت سیزدهم به استان مرکزی از بخش‌های مختلف پالایشگاه نفت امام‌خمینی(ره) شازند اراک بازدید کرد. با مصوبه اخیر هیات وزیران سهام اکثریت این پالایشگاه بابت پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون امسال به تعاونی‌های استان پرداخت شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به استقبال جمع زیادی از کارگران و ورزشکاران و مردم در استفاده از مجموعه ورزشی کارگران باید با تمام توان در خدمت رسانی درست و به موقع تلاش کنیم .

عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای دانش بنیان کردن تعاونی ها

خبر یزد - در راستای تحقق شعار سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" تفاهم نامه همکاری های مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری استان کردستان امضا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:مهمترین دستاورد سازمان تامین اجتماعی امنیت، عدالت اجتماعی و توسعه اقتصادی است

خبر یزد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: از مهمترین دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی ایجاد امنیت اجتماعی، توسعه اقتصادی و توسعه عدالت اجتماعی است.

در کارگروه پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران گیلان تاکید شد: قوانین و اهداف تعاونی های توسعه و عمران تبیین شود

خبر یزد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: باید با تعامل با شهرداری ها و دستگاه های اجرایی شهرستان ها هر چه سریعتر زمینه بهره برداری از تعاونی های توسعه و عمران فراهم شود.

توانمندسازی و اشتغال بانوان در دستور کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین قرار دارد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: توانمندسازی بانوان به ویژه برای زنان سرپرست خانوار قدم موثر و مهمی به شمار می رود لذا در دستور کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین قرار دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاون، عدالت محورترین بخش اقتصاد است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: از آنجایی که تعاون عدالت محورترین بخش اقتصاد است باید بتواند تولید ثروت داشته باشد و این تولید ثروت و رویکرد عدالت محور، شاخص موفقیت تعاونی‌ها است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان از اصلی‌ترین راههای پیشگیری از وقوع جرم است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در بازدید از مجموعه های ورزشی کارگران شهرستان بجنورد با همراهی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان به ویژه با ورزش و تحرکات بدنی از اصلی ترین راههای پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه بوده و می تواند تصمیمات و فعالیت ها را در قبال دیگران بویژه خانواده ها تحت تأثیر قرار دهد.

رشد ۲۸۵ درصدی مشارکت تعاونی های سیستان و بلوچستان در جشنواره تعاونی های برتر

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مشارکت اتحادیه و تعاونی‌های استان در جشنواره تعاونی‌های برتر امسال به نسبت سال قبل، ۲۸۵ درصد با افزایش روبرو بوده است.

عیسی زاده: کمیسیون اجتماعی مجلس برای حل مشکلات بخش تعاون کشور عزم جدی دارد نگاهداری: بخش تعاون با رویکرد مردمی احیا می‌شود

خبر یزد - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در آئین گرامیداشت روز جهانی تعاون که با حضور دکتر «محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد با تبریک این روز و عضویت اتاق تعاون ایران در هیات مدیره اتحادیه بین‌المللی تعاون گفت: ۲۵ درصد اقتصاد کشور در برنامه ششم توسعه برای تعاونی‌ها مشخص شده است که تاکنون این هدف محقق نشده است.

برند تعاون ایران در عرصه بین‌المللی تقویت می‌شود/ زمینه‌های ایجاد اتاق تعاون در روسیه فراهم شد

خبر یزد - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سفر هیات ایرانی به کازان روسیه با تأکید بر توسعه تعاملات تجاری و اقتصادی بین‌المللی گفت: برند تعاون ایران در عرصه بین‌المللی تقویت می‌شود.

رییس هیات اندیشه‌ورز بسیج کارگری سیستان و بلوچستان: با تفکر بسیجی و کار جهادی بر مشکلات و چالش ها غلبه خواهیم کرد

خبر یزد - رییس هیات اندیشه ورز بسیج کارگری و کارخانجات سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان بر علیه ملت ایران، تفکر بسیجی و کار جهادی می تواند راهگشا و عامل غلبه بر مشکلات و چالش ها باشد.

ساير مطالب

سیل، یک‌هزار و264 میلیارد تومان به استان یزد خسارت زد

رئیس جمهور پیگیر پروژه های راکد صنعتی

خدمت رسانی به مردم و حمایت از تولید مهمترین اولویت بانک سپه یزد است

افزایش 40 درصدی بازرسی‌های کارشناسان استاندارد یزد

انتخاب آزمایشگاه معتمد شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در یزد

تصویب تسهیلات 458 میلیارد تومانی صنایع یزد در کارگروه رفع موانع تولید

کارگران و کارفرمایان فعال مهریز تجلیل شدند

کارفرمایان برای تقویت علمی کارگران اقدام کنند

95 درصد گردش مالی معادن یزد مربوط به 37 معدن است/حسابهای این معادن به استان منتقل شد

صادرات ریلی کاشی یزد به مقصد ترکیه برای اولین بار

رییس اداره تعاون میبد: تعداد جویندگان بومی کار کاهش یافته‌ است

توزیع بیش از 946 تن میوه تنظیم بازار طی قریب یک ماه در یزد

بررسی تفویض اختیار وظایف وزارت اقتصاد به استان‌ها در یزد

صدور مجوز فروش 52 ملک مازاد دولتی در استان یزد

مدیران یزد برای جذب اعتبارات عمرانی تلاش جدی داشته باشند

افزون بر327 هزار تن نهاده‌های دامی در استان یزد توزیع شد

صرفه‌جویی 10 میلیون مترمکعبی آب در کشاورزی یزد/خیز استان برای کاهش 200 میلیون مترمکعبی

صرفه‌جویی 10 میلیون مترمکعبی آب در کشاورزی یزد/خیز استان برای کاهش 200 میلیون مترمکعبی

افزایش 10 درصدی برداشت محصولات گلخانه‌ای در ابرکوه یزد

صدور یک روزه‌ی مجوز تولید انرژی خورشیدی در یزد

بانک در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت کارآفرینی تسریع کنند

معاون استاندار: فعال‌سازی یک‌هزار واحد تولیدی یزد با 50 درصد پیشرفت فیزیکی پیگیری می‌شود

مدیرکل اقتصاد و دارایی یزد: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت کارآفرینی اقدام فوری کنند

مردم ابرکوه 2 میلیارد و 720 میلیون ریال به عتبات عراق کمک کردند

اجرای طرح ملی سنجش نرخ کیفیت کالا در یزد

سطح زیر کشت گندم و کلزا در ابرکوه کاهش یافت

بیش از 29 هزار واجد شرایط طرح نهضت ملی در یزد

سرمازدگی 700 میلیارد ریال به محصولات باغی و زراعی بافق خسارت زد

افزایش 30 درصدی اوج مصرف داده استان یزد در تعطیلات نوروزی

تابستان بدون خاموشی تنها با 10 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی

کاهش 3.2 میلیون مترمکعبی برداشت از منابع آبی قطب کشاورزی یزد

خسارت سرمازدگی به کشاورزی 22 استان/ سرمازدگی شدید کشاورزی یزد، کرمان و فارس

تاکید نماینده اردکان بر پرداخت فوری خسارات ناشی از سرمازدگی به باغات پسته

تخصیص تاکنون 1000 میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهوری به یزد

افزایش 25 درصدی سوخت‌رسانی به نیروگاه‌های یزد در سال گذشته

طوفان گرد و خاک میهمان آسمان یزد

ایجاد کارگروهی ویژه در حوزه دانش‌بنیان جهت تحقق شعار امسال

خسارت 5000 میلیارد تومانی سرمازدگی به باغات یزد/توسعه هواشناسی کاربردی تهک در استان

تعهد دستگاه‌ها در حوزه اشتغال‌آفرینی، بازبینی و بروزرسانی شود

صدور مجوز 6 طرح سرمایه‌گذاری خارجی در یزد/رشد 98 درصد سرمایه‎های خارجی وارده به استان

262 مورد بازرسی در طرح عیدانه استاندارد یزد

پیش‌بینی خرید 6 هزار تن گندم در استان یزد

تجهیز 99 درصد چاه‌های کشاورزی یزد و اشکذر به کنتور هوشمند

روند پرداخت آورده متقاضیان نهضت ملی مسکن

راه‌آهن یزد پارسال 19 میلیون تن بار جابجا کرد

137 هکتار زمین ملی در ابرکوه رفع تصرف شد

صدور الکترونیکی مجوز کسب و کار، کاغذبازی را در دستگاه‌های اجرایی حذف می‌کند

توفان 50 میلیارد ریال خسارت به کشاورزان مهریز وارد کرد

کاهش قیمت سیب قرمز تنظیم بازار در یزد

پارسال زمینه اشتغال 181 نفر مددجو در ابرکوه فراهم شد

لزوم اعتمادسازی بین گردشگران با بازارهایی سالم

طوفان گرد و خاک در راه یزد

19 هکتار اراضی ملی مهریز رفع تصرف شد

وضعیت جوی مساعد یزد تا روزهای پایانی هفته

تلاش برای تحقق شعارهای سال یک وظیفه شرعی و قانونی است

منکر گران‌فروشی نیستیم/ نظارت ویژه داریم

12 میلیون تن کنسانتره آهن در چادرملو تولید شد

تلاش 16 ساله کارآفرین میبدی برای احیای صنعت کاربافی

کشاروزان و دامداران یزد امسال 145 میلیارد تومان تسهیلات گرفتند

واحد پر عیارسازی باطله‌های معدن چغارت بافق یزد راه‌اندازی شد

کاهش محسوس دما و تداوم وزش بادهای شدید در یزد

طوفان، 5750 میلیارد ریال به زیرساخت‌های استان یزد خسارت زد

طرح‌های آهن و فولاد غدیر ایرانیان در استان یزد نمونه شد

منشا ریزگردهای طوفان یزد داخلی است/امکان فرود هواپیماها در یزد با دید افقی اندک

بهره برداری از خط تولید دستگاه کمباین برداشت برنج در یزد

سامانه مشاغل سخت و زیان‌آور استان یزد رونمایی می‌شود

مانع زدایی از مسیر تولید و صنعت با پشت میز نشینی محقق نمی شود

برگزاری اولین رویداد ملی تامین پایدار انرژی صنایع در یزد

آزمون‌ استخدامی بنیاد مسکن در یزد آغاز شد

خیز بلند یزد برای توسعه انرژی‌های خورشیدی

کنترل طاعون در دام‌های سبک و جلوگیری از اشاعه آن به حیات‌وحش

وعده معاون وزیر اقتصاد در مورد مجزا شدن ادارات دارایی و مالیاتی یزد

آغاز طرح ویژه عیدانه استاندارد در استان یزد

تهیه و توزیع 300 هزار اصله نهال در راستای پویش ایرانی سرسبز در یزد

روزانه 30 تن گوشت مرغ و تخم مرغ در ابرکوه تولید و روانه بازار مصرف می شود

طولانی‌ترین حلواارده ایران در اردکان رونمایی شد

طرح‌های مسکن ملی باید شبانه‌روزی و حتی در تعطیلات پیگیری شود

سالانه 130 درصد از منابع آب تجدیدپذیر یزد برداشت می‌شود

نمایشگاه لوازم خانگی و تجهیزات منزل در یزد برگزار می شود

پیشنهاد تشکیل کنسرسیوم شرکت‌های اکتشافی/عقب ماندگی در حوزه اکتشاف

پایان هفته یزد بارانیست

گوشت مرغ مورد نیاز ایام نوروز و ماه رمضان بازار یزد در حال تولید است

سرمایه چادرملو بیش از 2 برابر شد

سرمایه چادرملو بیش از 2 برابر شد

نرخ مصوب شن و ماسه مهریز اعلام شد

وام ارزان قیمت نهضت ملی مسکن به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

ارتقای 6 سایت تلفن همراه در استان یزد

ارتقاء 6 سایت تلفن همراه در استان یزد

صادرات حدود 60 میلیون تن کالا از گمرکات یزد در سالجاری

برخوردهای سلیقه‌ای در صدور مجوزهای کسب و کار حذف می‌شود

آب شهر شاهدیه از لحاظ میکروبی مشکلی ندارد

نمایشگاه تخصصی فرش دستباف کشور در یزد افتتاح شد

رشد 40 درصدی نظارت بازرسان استاندارد بر بازار یزد

نمایشگاه تخصصی فرش استان یزد برگزار می‌شود

استقبال از اولین پرواز ماهان در فرودگاه یزد با واترسالوت

طرح‌های فاقد پیشرفت در محور مهریز - عقدا متوقف می‌شود

200 مگاوات نیروگاه خورشیدی تا پایان امسال در یزد ایجاد می‌شود

توسعه گلخانه‌ها مثل یک شمشیر دو لبه عمل می‌کند

جذب و حمل 150 هزار تن محموله گندله از معدن چغارت بافق

کارشناسان اقتصاد یزد 10 قانون مخل کسب و کار را شناسایی کردند